Nieuws
'Jensen jat content van internet'

Renkema: De kennelijk ernstige redactionele crisis bij Jensen is reden om een inzamelingsactie voor de tv-presentator te starten, zodat Jensen binnenkort zelf weer zijn eigen filmpjes kan maken.
De redactie van Jensen liet weten het probleem van het ongevraagd gebruiken van internetcontent niet zo te zien. ''Ze beroepen zich op satire. Maar wij zien een filmpje stelen, daar de credits vanaf knippen en dan je eigen logo erop plakken, niet als satire'', aldus Renkema.
Ook weblogger 'Reet' van the Amazing Retecool is niet te spreken over Jensen. De olijke grappenmaker van RTL zou namelijk geregeld zonder bronvermelding inzendingen vertonen van de Foto Fuck Vrijdag. Reet: ''Tja, wat kan je er aan doen? Dat hele programma van Jensen hangt aan elkaar van geripte content, dus volgens mij heeft contact opnemen weinig zin. Het is duidelijk een kwestie van geen talent, gecombineerd met luiheid.''
Met dank aan deesofgeen voor de submit.
Inzamelingsactie voor Jensen
PSN ID: Cheironnl
Beter goed jatten dan slecht verzinnen.
OKe hij heeft een crisis, maar dat is al sinds het begin.
Die gast showed echt filmpjes en plaatjes die al een jaar of 5 op internet circuleren. Erg zielig voor de internet generatie, maar een vriendin van me die niet eens een PC heeft kan er wel om lachen.
In Mekka
Dat is pas leuk
allemaal zeikerds
Daarbij is het ook voor jou handig want dan weet je direct waar je moet kijken voor nog meer grappige filmpjes.
Die hij ook nog eens liep te verdedigen in z'n show. Past goed bij elkaar. [LACHBAND.wav]
Tsja Jensen, elke dag een programma maken valt ook niet mee he. [LACHBAND.wav]
-------->JAN PAPPARAZI<------------
Hij is de schuldige
Natuurlijk moet hij filmpjes pakken van anderen, vind je het gek als je 5 dagen per week een programma maakt.
Jensen en Jan zijn relaxt, fantastische domme humor.
Edit: ik vergat: [LACHBAND.wav]
domme dikke hamsterkop die aandacht tekort komt en grappig denkt te zijn foto
Maar toch blijft Jensen leuk om te zien, alhoewel idd minder dan vorig seizoen
Kan je ze hierop aanklagen? (het genoemde voorbeeld filmpje is bijvoorbeeld ook niet van de maker, alleen de ondertitels, dus wie is nou eigenlijk de rechthebbende?)
dat lijkt tegenwoordig met alles in media land hilversum
90% (ruwe schatting foto) van het internet is getjatte content.
Sinds de geboorde van de eerste mens is content alleen maar gejat, want waarom zou je zelf iets verzinnen als een ander dat al perfect heeft gedaan? De mensch is lui, daarom het semi-spreekwoord: liever goed gejat dan slecht verzonnen.
Wanneer daarbij echter geen bron wordt vermeld ben je fout bezig.
Verder was Jensen vroegah, toen ie nog grof was, wel grappig. Tegenwoordig houd ie zich veels te veel in.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken