Nieuws
Moeder vindt 'overleden' dochter terug
Een Amerikaanse moeder heeft vorige maand ontdekt dat haar dood gewaande dochter nog steeds in leven is. De moeder herkende haar kind, waarvan werd aangenomen dat het in 1997 bij een brand omgekomen was, op een verjaardagsfeestje.
Toen de vrouw haar dochter aan een kuiltje in haar gezicht herkende, waarschuwde zij de politie. DNA-onderzoek wees uit dat het meisje inderdaad haar echte dochter is. De moeder verklaarde dat ze altijd was blijven geloven dat haar dochter nog in leven was. Dit geloof was onder andere gebaseerd op het feit dat het lichaam van het kind nooit gevonden was, en een venster dat open bleek te staan, terwijl de brand in de koude decembermaand plaats vond.
De 41-jarige ontvoerster is nog spoorloos. Zij wordt verdacht van ontvoering en brandstichting om haar sporen uit te wissen. Het inmiddels zesjarige meisje is tijdelijk aan de kinderbescherming toegewezen.
Wel koddig zon vondst van een moeder... fotofoto
Waarom eerst kinderbescherming?
live op de 97.15 fm
Ook een beetje domme ontvoerder, die in de buurt van de moeder blijft rondhangen.
Waar het dus eigenlijk op neer komt vind ik het een beetje vaag verhaal.
Er werd ook bij verteld dat de moeder op een verjaardagsfeestje was en bij een kind iets aparts voelde, dat bleek uiteindelijk haar dochter te zijn.
(best vaag dat de Telegraaf haar nieuws van de TV haalt.)
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Dit hele bericht is zoooo vaag opgebouwd. Dit moet het volgens mij zijn:
Er werd in een huis brand gesticht in 1997. Aangenomen werd dat het kind omgekomen was, maar het lichaam werd niet gevonden en er stond een luik open. De moeder geloofde nog steeds in leven van het kind!
Op een verjaardags feestje herkende de moeder het kind door een kuiltje in het gezicht en DNA onderzoek wees uit dit het inderdaad haar kindje was foto
Zo foto volgens mij waren er heel veel onduidelijkheden in dit bericht en nu hopelijk niet meer.
Wel freaky trouwens dat dit zomaar gedaan wordt alleen om een kind te stelen. foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken