sport
UEFA beslist over afgebroken EC-duel
De Fransen vonden het echter genoeg en keerden direct na de wedstrijd terug naar Parijs. Na twee maal 0-0 had PSG in de verlenging via Aloisio als eerste gescoord. Met nog zeven minuten te gaan leidden de Fransen daarom met 1-0. Overspelen vindt trainer Luis Fernandes onzin. ,,We hebben verdiend door te gaan, ik hoop op een faire beslissing van de UEFA.''
De Roemeense premier Adrian Nastase besloot het er echter niet bij te laten zitten. Om de onschuld van Rapid te bewijzen, gelastte hij een speciaal onderzoek naar de oorzaak van de storing. De bevindingen daarvan zijn al naar de UEFA gestuurd. De Roemenen hopen daarmee te bewijzen dat Rapid geen schuld heeft aan de lichtuitval.
foto 276
foto 233
foto 180
foto 148
foto 121
foto 120
foto 78
foto 72
foto 57
foto 46
foto 43
foto 36
foto 33
foto 16
foto 12
foto 7
foto 6
foto 6
foto 6
foto 6
foto 5
foto 4
foto 4
foto 4
foto 3
foto 3
foto 2
foto 2
foto 2
foto 2
foto 2
quote:
(Reactie hierboven.....)
Was dat nou weer voor lijstje? Het gemiddeld aantal keer per dag dat iedere smile gebruikt wordt?????
maar ff on topic: ze moeten bijna wel die 7 mins uitspelen, regels zijn regels... maar waarom geen Golden Goal? Was dat nou afgeschaft dit jaar ofzo???
... zouden alle anorexialijders automatisch in vluchtelingenkampen worden geboren
natuurlijk die 7 minuten laten afspelen. Het is topsport geen liefdadigheid.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken