sport
Het rommelt binnen de KNVB
"Ik lees en hoor vaak dat ik een alleenheerser ben, maar gebleken is dat dat niet zo is", foeterde Van Gaal.
Geagiteerd en met ingehouden woede reageerde de coach op het nieuws van de geschrapte wedstrijd. Het is voor het eerst sinds de aanstelling van Van Gaal ruim een jaar geleden dat er een akkefietje tussen de coach en de directeur naar buiten komt.
"Gezien de organisatiestructuur binnen de KNVB weet je dat je dit kunt verwachten", schamperde Van Gaal. "De directeur staat hoger in de hiërarchie, maar of dit goed management is, dat is een tweede. Hij had met mij moeten overleggen. Ik ben er niet blij mee. Juist een wedstrijd tegen dit soort landen is voor spelers een groot leermoment."
Kesler vindt dat Brazilië een te fors prijskaartje heeft. Zo moet de bond de vliegtickets voor de Braziliaanse spelers betalen. De directeur vreest een schadepost nu Nederland niet naar het WK gaat. De belangstelling van de supporters zal drastisch afnemen.
Daarom wil Kesler ook de duels met Spanje en Frankrijk omzetten in uitwedstrijden. Van Gaal wil daar nog niet op vooruitlopen. Bits: "Je moet bij de heer Kesler zijn. Ik vind het in elk geval niet professioneel dat dit naar buiten is gekomen."
Kesler reageerde kortaf op de kritiek van de bondscoach. "Op dit moment geef ik hier natuurlijk geen commentaar op. Dit bespreek ik met Louis zelf."
Het lijkt erop dat een van de twee kemphanen het veld zal moeten ruimen, een mogelijke oplossing is dat Louis van Gaal de technische kant op zich zal moeten nemen, en het bondscoachschap zal worden overgenomen door een nieuwe bondscoach.
In het geruchtencircuit gaat de naam Wim Jansen al de rondte, en ook enkele "jonge" honden zoals Ronald Koeman, en Neeskens zijn genoemd, al is het niet waarschijnlijk dat een van beiden de klus zal willen.
opdoeken die handel !!!
In plaats van zich gedeisd te houden en blij te zijn dat hij niet op moet rotten, gaat hij een grote bek opzetten tegen de KNVB!!!
Alsnog ontslaan/overplaatsen zou ik zeggen.
Als hij zo graag wil oefenen tegen Brazilie, moet hij zelf de vliegtickets maar betalen. foto
poe poe
20x fl. 2000 = fl. 40.000,-
Een aantal brazilianen komt uit italie en spanje, dus het wordt nog minder.
Inkomsten uit wedstrijd
weet niet waar ie gespeeld wordt maar zeg eens 25.000 man -> 25.000 x fl.40,- = 1.000.000 [schatting, geen id wat die tickets kosten, volgens mij duurder nog]
1.000.000 - 40.000 = fl. 960.000!!
Kessler moet ophouden met die onzinsmoesjes
quote:
Het lijkt erop dat een van de twee kemphanen het veld zal moeten ruimen
Ik mag toch hopen dat de Fokzine redaktie niet bedoelt dat er maar eentje gewoon weg moet, want dat is wel een zeer belachelijke oplossing. Alsof je iets niet kan oplossen zonder ontslagen...
Laat ze maar een keer echte nederlanders spelen die nog wel voor minder dan 50.000 per week hun nest uitkomen! en die hele oudbollige knvb die alleenmaar op het systeem van cruijf en michels
vertrouwen,(wat ook vet achterhaald is) mag ook wel een keer vervangen worden door jonge en dynamische lui.
dan komt er misschien weer een keer een echte strijd op de nederlands voetbalvelden
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken