Nieuws
Engeland neemt drastische stappen tegen MKZ
Het ministerie van landbouw wil alle dieren in een straal van 3 km van het MKZ-geïnfecteerd vee laten doden. NFU-voorzitter Gill steunt de maatregel, al erkent hij dat de crisis de boeren tot wanhoop drijft.
Andere bonden waarschuwen echter voor een revolte als het plan doorgaat. De pressiegroep Boeren in Actie laat weten dat de boeren geen controleurs of slachters op hun land zullen toelaten.
Als er nu geen vaccain tegen bestond was het te begrijpen maar nu enten ze het niet om de handel met de VS te beschermen. Als ze wel in zouden enten konden ze al die dieren sparen.
We betalen nu de prijs voor de rare bochten waar europa zich in vringt om de eigen vleesindustrie te beschermen. Uiteindelijk moeten we als consumenten opdraaien voor de kosten van dit hele grapje (iets van 100 miljard per jaar ?)foto
Van mij mogen ze alle veebedrijven in heel west europa afschaffen. Landen als Argentinie en Brazilie kunnen vlees veel goedkoper produceren als wij.
Zijn we ook meteen van die veeziektes af. foto
Met het blote handje achter in de tuin ? foto
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
Het lullige is dat ze het vlees nu ook niet willen hebben. foto
Arme beestjes
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken