Nieuws
Theo Maassen was dief UEFA cup PSV
Theo Maassen heeft in het Studio Sport programma ,,Na elven'', de door hem gestolen UEFA cup van PSV teruggegeven. Ten overstaan van Stan Valcx en een totaal verbouwereerde Jack van Gelder haalde Theo ineens de, sinds een paar jaar verdwenen, beker uit een sporttas te voorschijn. Theo bekende de beker te hebben gestolen als cadeau voor een vriend die een kind verwachtte.
Omdat Theo het indertijd niet eens was met de EURO-league, waar PSV mee bezig was, vond hij het niet nodig om hem terug te brengen. De laatste tijd kreeg hij echter steeds meer spijt van zijn daad en besloot tot teruggave op tv. ,,Persoonlijk aan PSV in het stadion durf ik hem niet terug te geven'' zei Theo. Jack van Gelder reageerde vol ongeloof en dacht dat hij in de maling werd genomen. Theo bezwoer echter dat hij de waarheid sprak. Na zijn teruggave verborg Theo minuten lang zijn hoofd met zijn handen, tot grote hilariteit van met name Stan Valcx, die vond dat Theo de beker zelf aan PSV moest teruggeven.
Theo schijnt hem vorig jaar tijdens de opname van All Stars uit de pprijzenkast gejat te hebben. Het betreft de EUFA cup uit 1978 foto
R@b
Zo niet dat wil ik de datum/tijd zeker weten foto
Echt een heel coole actie.
Ben echt benieuwd hoe PSV hierop reageert....nu kan PSV wel zeggen dat ze hun beker weer terug hebben als ze vanavond verliezen en dat ze geen ruimte voor nog een beker hebben foto
quote:
Is dit al uitgezonden??
Ja gisterenavond. Het is een live uitzending, en Jack vroeg aan Theo, die PSV supporter is, of hij wat fanspullen wilde laten zien. Jack dacht dat Theo een paar plakboeken had meegenomen, en dat was ook zo, maar in de tas zat ook de verdwenen europa cup foto Erg geinig om te zien, vooral de reacties van Stan Valcx en Jack van Gelder, die al snel door had dat dit mooie tv aan het opleveren was trouwens.
Theo Maassen is gewoon een RUWE PIT! foto
\'Het is gewoon zooooo makkelijk!\'
Er worden opnames gemaakt van Allstars...theo mag beker in handen houden..einde opnames: hee opeens is bekertje weg..goh wie o wie heeft dat ding meegenomen????
Maar echt strakke actie van Theo....
haha
Wie anders doet er zon kewle actie...
Waarom stoppen ze hem niet in StarMaker..
mja..hij is al ster...
haha, hij zou gewoon een van die meiden keihard neuken...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken