Nieuws
Anna heeft recht op 1,1 miljard
Anna, destijds 26, trouwde in 1994 met de Texaanse oliebaron Howard Marshall. De miljardair overleed een jaar later op 90-jarige leeftijd. De kinderen van Marshall proberen sindsdien te voorkomen dat hun stiefmoeder de helft van de miljardenerfenis krijgt.
De uitspraak van de rechter is niet definitief, want een Texaanse rechtbank moet zich ook nog over de kwestie uitspreken.
Nee hoor maar wel lullig tegenover de kinderen van die man. Gaat je stiefmoeder van 26 met je pa\'s geld ervan door fotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
Wat zitten ze nou te foto man.
Hmmm... 3 miljoen per dag, ik geef haar geen ongelijk! foto
Ze heeft een keer in een interview gezegd dat ze geen sex konden hebben en dat vond ze wel "jammer"
Yeah right...geef nou maar meteen toe dat je om het geld getrouwd bent.
Overigens is de playmate van het jaar uitgegroeid tot weightwatcher van het jaar. fotofoto
Voor geen goud zou ik er overheen gaan foto
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken