'Goldman manipuleert markten grootschalig'
De Amerikaanse zakenbank Goldman Sachs ligt flink overhoop met het Amerikaanse tijdschrift Rolling Stone. In een groot artikel genaamd The Great American Bubble Machine ging de Rolling Stone-onderzoeksjournalist Matt Taibbi dieper in op de rol die Amerikaanse zakenbanken als Goldman hebben gespeeld sinds de Grote Depressie.
Zo ontdekte Taibbi dat zakenbanken de financiële markten fors manipuleren en dat de banken doen aan het opblazen van economische zeepbellen zoals de internetbubbel eind jaren 90. Pensioenfondsen, particulieren, verzekeraars en andere institutionele beleggers worden gelokt om te investeren in dingen waarvan zakenbanken wisten dat het complete rotzooi was.
Vervolgens moet bij elke barsting van een zeepbel de gewone burger een extra rekening betalen middels de belasting om bijvoorbeeld bailouts te financieren.
Ex-Goldmans op veel machtige posities
Taibbi kwam tot de ontdekking dat Goldman diep verweven is met machtige posities bij regulators, de politiek en de media, waarvan velen door ex-werknemers van Goldman worden bekleed. Zo was de vorige minister van Financiën Henry Paulson, de hoofdarchitect van de vele bailouts na het uitbreken van de crisis, vroeger CEO van Goldman.
Ook was Goldman met 981.000 dollar de grootste private contributeur van de presidentiële campagne van Barack Obama. Veel Amerikaanse politici zouden onder de duim zitten van Goldman, omdat zij anders niet voldoende financiering voor hun campagne kunnen krijgen.
Goldman ontkent
Goldman heeft furieus gereageerd op het artikel: "Dit is een hysterische compilatie van complottheorieën! We ontkennen de beschuldiging dat wij economische zeepbellen aanwakkeren en vervolgens profiteren als de zeepbel barst. Wij zijn er juist erg van bewust van het feit dat wij belangrijk zijn om 'het goede' te dienen."
Onlangs kregen alle Goldman-medewerkers een bonus van gemiddeld 0,7 miljoen dollar, de hoogste bonussen bij de zakenbank in 140 jaar. Volgens Taibbi is de volgende grote zeepbel die Goldman wil opblazen de handel in rechten om CO2 uit te stoten.
Lees hier het artikel The Great American Bubble Machine met bijbehorende interviews met Matt Taibbi.


http://fotoboek.fok.nl/user/109577
mijn fotoboek laat een berichtje achter!!!!
Time is the fire in which we burn.
en de media staan ook onder invloed van het rockefeller imperium / de illuminati, waartoe ook goldman sachs behoort, dus die zullen deze beerput ook negeren alsof het lucht is
Het is gewoon een eeuwenoud feit.
\[b\]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:\[/b\]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Banken maken geheime afspraken met elkaar en dat heet een complot.
In gewone termen is het een kartel.
Banken hebben de totale macht in de wereld naar zich toegetrokken.
Alle belangrijke posities in een regering worden door vriendjes of rechtstreekse werknemers (zoals Geithner) bezet.
Ze hebben Media, Wapenindustrie, financiele wereld en politiek in hun macht. Goldman Sachs is slechts één van de banken bij de wereldomspannende kartel. Rockefeller, Rothschild, Warburg etc. zijn enkele van de grote namen die de realiteit van de massa bepalen.
Zijn denken objectief nieuws te verkrijgen via de massa-media.
Gemanipuleerde informatie over de economische crisis, ziektes, terrorisme etc... worden nauwkeurig bij de massa geïnjecteerd.
Een wereld waarin een preventieve oorlog gevoerd wordt om ons zogenaamd te beschermen is een zieke wereld. Een systeem waarin biljoenen aan wapens uitgegeven worden en slechts miljarden aan vrede is een eindig systeem.
In ons eigen land hebben we de edele Balkenende die in 1985 samen met Sarkozy door een Rockefeller instituut is opgeleid om de Nederlandse schaapjes de EU in te loodsen. Er is niemand in Europa aan de macht die niet door de schaduwmachten zijn gevormd.
http://exchanges.state.gov/ivlp/alumni.html
Ook ABN-Amro deed hieraan vrolijk mee, gelegaliseerde diefstal en wat doet de politiek eraan? ze geven ze miljarden dus de "normale " burger wordt 3 keer gepakt
Wie de media in handen heeft, die heeft de macht.
http://en.wikipedia.org/wiki/Goldman_Sachs
Op Zerohedge zijn al meer artikelen verschenen over GS beneden de meest imho de interessantste.
http://zerohedge.blogspot(...)arket-liquidity.html
Het gaat er om dat de politiek is verzadigd met zakenlui die dus rechtstreeks terug gelinkt kunnen worden naar de banken.
Deze banken hebben dus de macht. De banken zijn is de schaduw regering die uit maakt wat er in de wereld gebeurt. De regering is er niet meer om het volk te dienen... Dat is maar een toneelstuk die opgevoerd wordt en waar elke lamlul die niet voor zichzelf kan nadenken in gelooft.
In werkelijkheid zijn wordt de wereld door door particuliere instellingen gerunt met als doel en motivatie: geld.
Door de maatschappij verslaafd te maken aan geld (lees leningen en finacieringen aan particulieren en bedrijven) kunnen de banken daar ook macht uit oefenen. Tis niet voor niets dat de crediet crisis nu plaats vind.
Waarom denk je dat er de laatste tijd zoveel vliegtuigen uit de lucht vallen?
Daar hoef je geen alu hoedjes voor op te hebben om dat te begrijpen hoor, door een beetje te zoeken kun je het zo vinden. Je moet alleen niet het reguliere nieuws volgen, want dit is ontworpen om je te misleiden... Die bonussen zijn ook ZO erg bij de Fortis en dergelijke, in werkelijkheid is dat het nieuws niet, maar een gevolg.. een symptoom...
Flu-shot anyone? (let op de scare reclames die komen gaan, zodat iedereen netjes z'n shotje gaat halen. In de US is het trouwens verplicht. http://www.youtube.com/watch?v=5pOaz0Bt4Gk&eurl=http%3A%2F%2Fdrop.io%2Fdailysourcecode&feature=player_embedded)
En weet je wat het ergste is?
Niemand doet er wat aan...
Gehypnotiseerde kuddedieren...
Maar in dit geval is het andersom:
Wie macht heeft, heeft de media in handen en dus vrij spel en de kuddedieren te indoctrineren met komkommer nieuws waarbij feiten worden verdraaid of nieuwswaardige verhalen worden weggelaten en/of vervangen door de dood van Michael Jackson bijvoorbeeld.
het zal me niets verbazen als MJ onder verdachte omstandigheden is gestorven om zo de aandacht weg te nemen van het werkelijke nieuws...
(no-offence MJ fans)
<div class="signature"><img src="http://movies.plsthx.com/pictures/weird_eyes.jpg">
Ongetwijfeld komt het "Verhaal" dicht bij de waarheid maar wat gaat er mee gebeuren dan?
Obama impeachen? gebeurt toch niet.
Er gebeurt nooit wat.
Mensen zijn nou eenmaal slappe wezens en zonder enige vorm van leiderschap totaal radeloos.
Verklaard meteen waarom geloof zo sterk in de mens zit. (ook al geloof je in niets.. dat is nog steeds "iets" om in the geloven)
Wel goed dat het (weer) eens gezegd wordt.
― Aleksandr Solzhenitsyn
Maar of de dood van MJ bewust was... zou ik niet echt willen beweren.
Katten met foto's
Katten met Filmpjes
Goldman - oprichter van de bank - was een Jood (Joodse bankiers werden ook wel ervan beticht WO II te hebben gefinancierd). Wie weet zit er toch een kern van waarheid in?
http://en.wikipedia.org/wiki/Goldman_Sachs
http://www.crazyontap.com/topic.php?TopicId=49971&Posts=35
http://www.conspiracyplanet.com/channel.cfm?channelid=102&contentid=5468
Interessant. Maar nog geen reden om (alle) Joden over één kam te scheren.
Amerikanen die zeuren over een benzineprijs van $4 per Gallon (=3,8 Liter)
Is that a scroll in your toga, or are you just happy to see me?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken