Nieuws
Doodgeschoten man is Bilal B.

B. is een bekende van de politie en behoorde tot de harde kern criminele Marokkaanse jeugd. In 1998 was hij betrokken bij een ernstig geweldsdelict. Daarna kwam hij met de politie in aanraking voor vermogensdelicten. Daar is hij in 2003 voor veroordeeld tot 15 maanden cel.
Hofstadgroep
Bilal B. heeft in 2005 ook contacten onderhouden met leden van de Hofstadgroep. Er is ooit overwogen om hem te verstoren - hinderlijk te volgen - vanwege die contacten, maar daar is later van afgezien. Hij is ook als getuige gehoord in de zaak rondom de terreurgroep.
De laatste tijd zat hij in een psychiatrische kliniek. Daar was hij in eerste instantie opgenomen met een rechterlijk bevel, maar daar op 20 augustus voorwaardelijk ontslagen. Hij stond er nog steeds op eigen verzoek onder behandeling wegens suïcidale neigingen. Gisterochtend ging hij met een begeleider naar buiten. Hij onttrok zich aan diens aandacht waarna hij even later het bureau binnenging.
Bovenstaand nieuws werd vlak voor het middaguur verteld door hoofdofficier van justitie Leo de Wit, op een persconferentie van de Amsterdamse politie die live werd uitgezonden op AT5.
Update 12.40 uur
Als aanvulling op dit bericht de medische toestand van de neergestoken agenten.
De vrouwelijke brigadier liep een steekwond in de borst en twee in de rug op. Daarbij werd een longslagader geraakt. Na een langdurige operatie is haar leven gered. ''Haar toestand is relatief bevredigend''.
Haar mannelijke collega liep vijf steekwonden op in gezicht en schouder. Bij hem werd een hoofdslagader geraakt. Zijn luchtpijp werd op een haar na geperforeerd.
maarja, eigen schuld, dikke bult. foto
-From Belgium
Nu niet meer.
En minder returns.
In dit bericht.
Meer later.
nou wil ik niet meteen zeggen dat het nederlandse jeugd nou zulke lieverdjes zijn maar toch..
Have you heard that the bird is the word?
Ben wel benieuwd wat er nu precies gebeurt is en waarom. Dat wordt nu nog niet echt veel duidelijker.
Niks aan het handje mensen, het is maar een incident foto
Slouches towards Bethlehem to be born?
Nuff said, zal wel weer zeker de schuld van de nl samnleving zijn........
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
Alleen omdat hij Bilal heet, en moslim zou moeten zijn, betekent niet dat hij ook naar zijn geloof handelt.
Ass foto
Hij kreeg een nieuwe kans.
Nou die nieuwe kans koste bijna het leven van een paar agenten.
Hij had ook met een handgranaat of met een pistool over de bali kunnen springen. foto
Goh dit blijft wel staan. foto
With bells to tell the king the news
A thousand misty riders climb up
Higher once upon a time Last.fm
En laten we nou gewoon eerlijk zijn... de kans dat Hilal B. een moslim was, is ongeveer 99.8% . De vraag is, of zijn geloof een rol speelde bij zijn beslissing om als een volleerde muhajideen een politie bureau aan te vallen...
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
Goed dat 'ie is afgeschoten, daar mist niemand wat aan.
Chuck Norris is always in control
Ik zei het gisteren al tegen mijn vriendin.... "laat me raden....".
Het wordt dus weer bevestigd. Triest kutland wordt het inmiddels. Hard optreden tegen die Allochterroristen.
Hij bidde vast niet, vastte vast niet, stak nog een paar mensen neer.
Maakt dat iemand een moslim?
Ik bid niet, draag geen hoofddoek, lees de Koran niet etc etc. Wat maakt mij dan een moslim?
[ Bericht gewijzigd door Karrs op maandag 15 oktober 2007 @ 15:26 ]
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Ik noem hem geen moslim maar een allochtoon want iemand met zo een record kan geen moslim of iets anders gelovigs meer zijn.
http://en.wikipedia.org/wiki/Suicide_by_cop
edit, er stond poilice foto
Ik zeg: Lintje voor de agente foto
Als ik een paar weken uit de zon blijf ben ik ook in no time weer blank.
Door wondersloffen - zondag 14 oktober 2007 @ 22:11 - (Niveau 0)
Als het Marokkaan was volgt er waarschijnlijk een veldslag......dus vandaar dat schimmige gedoe omtrent de identiteit van de dader.
Door eNaSnI - zondag 14 oktober 2007 @ 22:14 - (Niveau 0)
Niks zeggen wekt alleen maar meer de illusie dat er zoiets aan de hand is en lijkt het alsof ze proberen eventuele calimiteiten 'over het weekend' te tillen (dan zijn er tenslotte meer manschappen om in te zetten).
Toch heb je weer altijd van die idioten die er een etnische aangelegenheid van maken.
En anders niet.
Is veel logischer dan ''mijn vader is moslim, dus ik ook'', want dat onzin.
Het zou tenslotte niet de eerste keer zijn dat er rellen ontstaan na een demonstratie die was begonnen omdat men van mening was dat de politie iemand had geexecuteerd, in plaats van had gehandeld uit zelfverdediging.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Dus als je vader homo is word je homo geboren, als je moeder een hoer is word je ook als hoer geboren..
OerwoudNigger foto
----------------------------------------------------------------------------------------------
Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate....
Pléáse foto
foto
Komt overigens ongeveer uit de tijd waarin de meeste moslims nu ook leven.
Toen was ie dus 13 jaar.
Ach ja, weer een eikel die het verpest voor de welwillenden. Geen verlies in elk geval dat hij kasje wijlen is.
En dan zouden die mensen het dus helemaal niet erg vinden om bv een afbeelding van de profeet te zien? foto
Zulk volk hebben we nergens voor nodig en kosten alleen maar geld!
weg=weg, goed gedaan politie!
Shit... Ik heb eigenlijk helemaal geen geweldige opmerking...
Dat contact met leden van de hofstadsgroep vloeide waarschijnlijk voort uit zijn geestelijke ongesteldheid.
a HOLE
here.
It's gone now.
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
foto
nooit meer vrijlaten !
Deze debiel is nu 22 jaar en al in 1998 betrokken bij een ernstig geweldsdelict ! Hij was toen dus 13 jaar !!!!
En als ik de vluchtige geschiedenis lees, leefde hij van veroordeling naar veroordeling. Hoe lang duurt het in Hemelsnaam voor men beseft dat rehabiliteren bij dit soort debielen absoluut niet werkt.
Three strikes is out moet gelden voor deze types, dat is de beste bescherming !
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Verdiep je er nie in..
Bijdehand.. foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken