Nieuws
Sportschool komt met naakt fitnessen

"In de sauna is naakt heel gewoon, dus waarom niet in de sportschool?", aldus Patrick de Man, de eigenaar van de school. Voorlopig kan het naakt fitnessen alleen op zondagochtend, onder de pakkende naam 'Nudifit'.
De Man kwam op het idee toen hij twee nudisten tegenkwam bij een parenclub. "Ze wilden weten wat ik in het dagelijks leven doe. Toen ik vertelde dat ik een sportschool run, vroegen ze of je er ook naakt kunt sporten."
Sinds de bekendmaking van zijn plan heeft De Man al veel reacties gekregen, zowel positief als negatief. Zo maakten klanten zich onder andere zorgen over de hygiëne, maar volgens De Man komt dat wel goed. "We ontsmetten de toestellen dagelijks en gebruiken hoesjes voor de zadels."
foto
Music: www.radio10gold.nl/static/radio10gold/player.html
Cuty: http://xs109.xs.to/xs109/06483/4206201106890035618_l.jpg
niks voor mij... foto
Nu nog zo'n sportschool in de buurt...
foto
"We ontsmetten de toestellen dagelijks en gebruiken hoesjes voor de zadels."
da's dan wel weer jammer
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
Of je geeft "jan publiek" eens een blik op je privé-leven cadeau ... foto
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
Remlof: Kap eens met je bagger.
Dat kan hij niet, dus ik houd het gewoon bij watervolley
There are no stupid questions, just a lot of inquisitive idiots.
Ps: EWWW!
Wat nou werken??? Niet zo vloeken waar ik bij ben!!
[Battlefield Heroes Characters]
Dat er dan misschien ook lekkere meiden naakt te zien zijn maakt die uitgezakte varkens, vetrollen en heen en weer en op en neer bouncende hangtieten en klokspellen er nog niet aantrekkelijker op
foto
Ik begin nu ook een lichte vorm van 'love-handles te krijgen, maar als ik er dan ff naar kijk in de spiegel, dan ben ik meteen weer gemotiveerd om ze weg te werken.
Maar ik denk niet dat zo'n sportschool iets voor mij is. Ik vind de meeste mensen zowiezo al lelijk, laat staan dat ik ze in hun nakie zie foto
Alleen op Fok slaagt men erin om zelfs bij zo'n onderwerp moslims te gaan bashen. foto
Naakt sporten werd al door de grieken gedaan foto dus echt nieuw is het niet.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
foto
De meeste nudisten zijn geen 20 maar 60. foto
Ik zou dus zeggen, veel plezier. fotofotofoto
http://vuisttegendierenleed.web-log.nl/
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
Denk je echt dat users die dit nieuws willen lezen hierop zitten te wachten? Ga je moslimfrustaties lekker uiten in de websites die daarvoor beschikbaar zijn aub.
Er komt op zowel een naaktstrand als bv in de sauna net zulk gemengd publiek als ergens anders. Dus tussen de 16 en 90. Dik en dun, knap en lelijk. Ik zie het probleem niet zo foto Jij dus sowieso nog nooit, dat is wel duidelijk.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
zo raak je al je toestellen kwijt. Complete cardio fiets die tussen de billetjes mee naar huis gaat foto idd, de mensen die het liefst naakt lopen in het bijzijn van anderen zijn altijd de mensen die je ECHT niet naakt wilt zien.
iemand die nudisten docu van ton gezien?....case and point
There are no stupid questions, just a lot of inquisitive idiots.
Hmh, als ik naakte mensen wil zien, kijk ik wel gewoon porno.
Brrr foto
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
Kun je lekker gewichtbeffen. foto en oprukken foto
In de tijd van Homerus droegen de sporters nog een lendendoek. Volgens een inscriptie was Orsippus van Megara, de winnaar in het hardlopen bij de 15e Olympische Spelen (720 v.Chr.), de eerste die zonder lendendoek liep. Vanaf die tijd werd er vaker en op meer plaatsen naakt gesport. Het woord gymnasion (sportschool) is dan ook van het Griekse woord gumnos (naakt) afgeleid. De enige sport die niet naakt werd bedreven was de wagenrace, waarschijnlijk omdat het parcours voor de wagenrennen zo lang was dat er het risico bestond dat vrouwen de wagenmenners naakt zouden zien.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Sport_in_het_oude_Griekenland
Die borsten foto
"Zou jij naakt willen sporten?"
Spijt me zeer... Maar ik ga liever naar de sauna dan naar een sportschool...
In de sauna zit je tenminste stil, heb je geen last van al dat bewegend vet
foto
Heb er zelf niet echt last van ofzo foto
(ja, ik weet wel wat het betekend!)
Op zaterdag 30 april 2011 23:01 schreef Huppelmuts het volgende:
ajf is de enige kakkerlak waar ik een uitzondering voor maak :9~
Nee, ik ga vanavond wel weer lekker OCC kijken tijdens het fitness, een stuk beter dan tegen lillend, trillend overtollig vlees aan te kijken.
Murray Walker| There\'s Miss Universe, Miss World and Miss Communication.
Zo ja, hoe beviel het ??????? Zo nee, waarom dan deze reaktie.,.........
IK wens je succes.......
(niet zomaar want ik steun dit initiatief)
Die ziet er net zo uit, maar is wel 100 kilo plus............
En net zo strak............. hoe doet ze het he ????????
Pubers hier..........
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken