Nieuws
Ali Chemicali bekent executies

"Ik ben verantwoordelijk voor het verdrijven (van mensen) en heb de beslissing zelf genomen zonder naar het militaire oppercommando of de leiding van de Baath-partij te gaan", aldus de man die ook wel bekend staat als Ali Chemicali. Al-Majeed zou indertijd opdracht hebben gegeven voor het inzetten van strijdgassen tegen de Koerden.
Hij staat terecht voor zijn aandeel in operatie Anfal tegen de Koerden. Daarbij zouden zeker 185.000 mannen, vrouwen en kinderen zijn gedood. Indien schuldig bevonden hangt hem de doodstraf boven het hoofd.
en dan komen er nog meer filmpjes op internet foto
"hmz die mensen (de koerden) zijn lastig, kom laat ik ze eens gaan uitmoorden met gifgassen (massavernietigingswapen), maar ik informeer mijn baas er niet van. niemand die het merkt toch?"
klinkt alsof hij zijn superieuren een handje boven het hoofd houdt....
hangen zal ie!
but whose mountains does it move and for what reason is more important....
Of heeft laten maken....
British military: Body of 'Chemical Ali' found
En huppa, de goeie link gevonden.
The Death and Resurrection of "Chemical Ali"
het besluit is in washington ver van tevoren al genomen.
't is een show -trial...
ik bedoel zie de kop die fok heeft gekozen: ali chemicali.
als dit niet een gelukte voorbeeld van amerikaanse propaganda betreft, weet ik het ook niet meer.
aan het hoofd, niet erboven.. foto
Vind dat dan zelf nog meer voor de hand liggende aangezien een wapen is bedoeld om mee te schieten en en die grondstof kun je meer dingen mee maken dan alleen gifgas
OT : Mooi dat ie toegeeft , zelfde behandeling geven zou ik zeggen . Weer een maf minder foto
Neil deGrasse Tyson
DonderDudes.nl
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken