Nieuws
DikkeDonder.nl uit de lucht na actie Brein

De deurwaarde legde tevens beslag op de de bankrekening, auto, cd's en dvd's van de eigenaar van DikkeDonder.nl. Volgens Brein (Bescherming Rechten Entertainment Industrie Nederland) had de site zo'n 6000 gebruikers, die voor zeker 200.000 euro aan illegale bestanden hebben uitgewisseld. De beheerder is niet aangehouden, aangezien het om een civiele actie gaat.
Op de website van DikkeDonder.nl staat momenteel een verklaring van de systeembeheerder van de site te lezen. Deze zegt hierin dat de site "niet meer terug komt onder welke naam dan ook." Ik wil alle leden bedanken voor de leuke en vooral gezellige tijd die we de afgelopen jaar hebben gehad, aldus de systeembeheerder.
De actie van donderdagavond is onderdeel van een langer lopende campagne tegen piraterij, aldus directeur T. Kuik van Brein. Eerder deze week werd al de site Nlexperience (10.000 gebruikers) uit de lucht gehaald, zo bleek donderdag uit een verklaring. Sinds oktober vorig jaar zijn zestien Nederlandse sites die links aanboden naar muziek- en filmbestanden op de uitwisselnetwerken BitTorrent en eDonkey, tot stoppen gedwongen.
Ze zijn wel lekker bezig iig. Heb toch wel medelijden met die gast (en bewondering) leggen ze beslag op alle zooi bedank je iedereen voor de leuke tijd foto
Ben wel benieuwd in hoeverre dit mag allemaal...
In the end, it doesn't matter. At all...
/edit: Spuit 11 :')
als je linkt naar een externe site dan bied je toch geen illegale downloads aan?
ik vind dit echt stupide... brein moet echt stoppen met die aanstellerij!
Vergelijk het met illegale handel in iets. De één vertelt waar je het kunt vinden, de volgende persoon stopt het in een kluisje, een derde persoon verkoopt het kluisje door aan jou en jij treft de goederen aan. Geen van allen doet iets illegaals, de totale actie zou wel illegaal zijn.
Zo is het nu ook een beetje in de p2p wereld. De één biedt een link aan naar een bestand met informatie waar je een illegaal bestand kunt vinden. De programma's waarmee je die bestanden downloadt doen niets anders dan wat ze moeten doen, en jij gebruikt het natuurlijk ook puur als backup voor je cd's. Niemand zit in de fout, wat moet BREIN dan doen? Niets? Natuurlijk niet, ze zullen iemand moeten aanpakken.
Iedereen weet dat het illegaal is en probeert zich derhalve eromheen te draaien door mazen in de wet te vinden waardoor het mogelijk wordt.
Als je de sites die vertellen waar je de goederen kunt vinden aanpakt heb je waarschijnlijk nog het meeste effect en dat is precies wat BREIN aan het doen is. Niet dat het veel nut heeft foto
En mijn mening blijft gewoon dat deze piraterij nooit zal stoppen.
Niemand wil echt betalen voor hetgeen je als goed gebruiker ook kunt kopen.
De geest is gewoon uit de fles en nu schreeuwt iedereen moord en brand
terwijl ze zelf onderdeel van het probleem zijn.
Je weet dat hetgeen gedaan wordt illegaal is en toch
bezoeken mensen die website om snel ff iets op te halen
gewoon omdat ze zelf te gierig zijn om gewoon af te wachten
tot ze weer geld hebben om datgeen wat ze graag willen hebben gewoon
te kunnen kopen.
Maar nee, alles moet gewoon gratis zijn vindt men tegenwoordig
en betalen of moeite ervoor doen Ho maar! Ik hoop van harte dat men de IP's
ook traceert en zo al die gebruikers die er ook gebruik van maakten nog ff
een naheffing sturen zodat ze wel leren om te werken/sparen voor dingen
die ze graag willen hebben.
Nullen en Enen die letterlijk in rook opgaan als er zonder de technologie van vandaag sprake is van voeding.
Excl (risco dat zonder stroom er weinig tot niet genoten kan worden van.. " tenzij de cdspeler opwindbaar is")
"Hebzucht" Gzzzz..
Wekenlange stroomuitval zal ze leren !!!
*Edit*
En in tegenstelling tot vroeger (dus voor internet downloaden) ben ik wel tevreden met het gegeven dat je tegenwoordig eerst rustig het gehele materiaal kunt aankomen en beluisteren/bekijken voordat men tot aanschaf in winkel of website overgaat.
Laat staan dat men een kaartje voor de bios koopt om halverwege te ontdekken dat de film zuigt, behalve dan de trailer hey die steeds op Tv verscheen....
Want wat vroeger nog wel voorkwam dat je met een gekraste en vervolgens stoutmoedig door de verkoper gesealde (bleek later) kutcd
de winkel uitliep omdat je niet genoeg tijd had (gekregen) vanwege de drukte in de winkel.
Endus tot gevolg had dat je het gehele album niet rustig nummer voor nummer kon luisteren omdat er nog 10 wachtenden waren
Is nu dus mooi verleden tijd..
Ik houd geld over voor belangrijkere zaken en krijg toch de bezitting over schaarse muzikale juweeltjes..
Want sinds ik dus de prut van de kwaliteit kan schijden voordat ik naar de winkel hoef koop ik alleen nog goede cd's..
En dat was vroeger nog wel is anders tegen wil en dank.
Een paar voorbeelden:
Ik was al langere tijd op zoek naar een bepaald stuk muzieksoftware. Aan de beschrijvingen te lezen konden vele pakketten mij dit bieden. De uitprobeerversies van de programma's konden mij geen uitsluitsel geven of dit was wat ik zocht, dus heb ik een tijdje met een crack gewerkt voor een aantal programma's. Daarna heb ik de beste van het stel ook daadwerkelijk gekocht.
Zonder illegale software was Windows nooit groot geworden. MS-DOS heeft destijds kunnen scoren omdat iedereen het zo kon kopieren, en het zich dus razendsnel verspreidde.
De muziek die ik met mijn band maak (en vergelijkbare bands) heeft een groot deel van de aanhang te danken aan het copieer-gedrag van het publiek. Alleen de grote acts (die toch al meer dan genoeg verdienen) lopen wat mis door illegale copieen. Maar voor kleine bandjes is copieren juist DE manier om aan reclame te komen.
MP3's downloaden: als ik muziek ECHT goed vind, koop ik het. Maar alles dat ik 'wel aardig' vind download ik. Vergelijk met wat ik vroeger op een tapeje zette. Als de mogelijkheid van downloaden niet meer zou bestaan, zou ik absoluut niet overgaan tot de legale aanschaf van die muziek, omdat het niet in mijn budget past. Aan mij verliest de artiest dus niks, want ik koop wat ik toch al koop, en wat ik nu download, zou ik anders laten staan.
laat de muziekindustrie en brein eerst maar eens bij zichzelf te rade gaan!!
Weg met die subsidievreters!
nu maar hopen dat ze die 6000 leden ook nog ff een dikke rekening sturen voor hetgeen wat ze onbetaald hebben gedownload.
.
ik had wel gehoopt dat mensen wat integerder waren maar helaas jatten ze alles bij elkaar tegenwoordig..
en als ik jullie berichten zo lees betalen jullie blijkbaar ook niet voor je filmpjes en muziekjes.. anders hadden jullie wel anders gejankt..
dankzij dit soort diefstal betalen we steeds meer voor een film of CD
Denk je nou echt dat het goedkoper wordt als niemand meer illegaal download?
Kom je uit een ei?
Weet je wel wat illegaan gebruik van entertainbmentbestanden de industrie kost???
150 tot 200 miljoen euro !! en dat is alleen in nederland..
denk je nu echt dat ze die kosten zelf betalen??? NEE.. dat betalen we toch echt zelf !!!
daarom maar goed ook dat ze deze knakker hard aanpakken,... zichzelf een beetje verrijken over de rug van aan ander dat is pas laf..
humor...
Dit artikel staat vol met juridisch onsamenhangende onzin, waarschijnlijk is dit een zoveelste zwakke zet van Brein om hun aandachtsgeile geilheid te bevestigen. Ze zullen we statestieken verzameld hebben om zo hun subsidie veilig te stellen.
dit zou niet eens een discussie hoeven te zijn, als iedereen zich fatsoenlijk zou gedragen en niet als een uitzuiger andere mensen hun bloed, zweet en tranen af te troggelen..
Het is gewoon één groot kartel die m.b.v. prijsafspraken de prijzen kunstmatig hoog houdt onder het mom van potentiele winstderving. En als je een artiest echt berooft van iets wat hem bloed ,zweet en tranen heeft gekost, moet je de mastertapes uit de studio jatten en de cd uitbrengen onder een eigen label o.i.d. Van kopieren merken ze niks als je het toch nooit gekocht zou hebben.
De vraag is nu wat er nu gaat gebeuren, als de eigenaar van de tracker dit aanvecht is er een erg grote kans dat hij gewoon zijn spullen terug krijgt want er is zo goed als zeker NIKS illegaals gebeurt.
En in tegenstelling tot wat veel mensen hier zeggen over 'illegaal' is er in Nederland nog nooit iemand veroordeeld voor het illegaal down- dan wel uploaden van muziek of films. Software is een ander verhaal hoewel ik daar ook ernstig aan twijfel.
Dat het immoreel is kan ik tot op zekere hoogte wel inkomen, maar om het diefstal te noemen gaat gewoon té ver.
Het 'lijkt' niet erg netjes maar zou ik zonder p2p en torrent meer geld uitgeven aan muziek en films? Nee, hooguit zou ik beter kiezen wat ik koop want op dit moment besteed ik mijn geld aan een andere film als ik film A al heb gedownload, maar ik geef het geld wel uit!
Mensen hebben een bepaald budget en meer geven ze toch niet uit, met of zonder 'illegale' downloads voorhanden.
En daarbij, de prijzen zijn jaren en jaren lang te hoog geweest, áls de artiesten hier onder lijden is het wel zielig maar met de platenmaatschappijen heb ik totaal geen medelijden want die worden op deze manier goed op hun plaats gezet.
En mijn software wordt er echt niet duurder op als iemand het kopieert. Ook niet bij spellen en dergelijke. Ik ken ook diverse mensen die spellen ontwikkelen hier in Nederland (en dat is op zich al best moeilijk om je daar hier professioneel mee bezig te houden) en niemand daarvan zou niet zijn waar die nu is als ie niet een begonnen was met een illegale kopie van Photoshop foto Dus een beetje hycopriet om dan opeens als het om je eigen werk gaat de moraal ridder uit te hangen.
Sowieso, downloaden is niet illegaal in Nederland ivm het recht op thuiskopie, alleen het uploaden omdat het recht op thuiskopie zegt dat je zelf de kopie moet maken.
Als je bij Brein werkt wil je daar niet over opscheppen op een verjaardag foto
Ik vind het wel vreemd als mensen me voor gek verklaren dat ik afgelopen jaar zeker 1000 Euro aan software gekocht heb.. (software die ik bijna dagelijks gebruik en het dus waard vind).
wat ik ook vervelend vind is dat de ene na de andere Videotheek failliet gaat en dat het steeds lastiger word om een filmpje te huren..
hoe zou dat toch komen???
Overigens vind ik de reactie dat men sinds het P2P gebeuren niet minder is gaan uitgeven aan software/muziek echt onzin.. als ik om mij heen kijk zie ik iedereen met DivX (die ze normaal zouden huren) en Mp3 (die kocht men vroeger) en laat staan hoeveel licentieloze software ik tegenkom..
ik vind het gewoon belachelijk dat iedereen dit zo normaal vind, en degene die er wat tegen doet is ineens fout????
hele slechte mentaliteit..
Het wordt echt tijd dat de software industrie anders gaat kijken naar manieren om geld te verdienen, bijvoorbeeld door reclame in spellen. Niemand die zich er aan ergert als de health pickups ipv illegale rode kruis ikonen opeens mars repen of pepsi-cola blikjes zijn, maar je zou een populair spel er wel mee kunnen bekostigen.
Een mooi voorbeeld op dit moment dat het ook gratis kan is TrackMania Nations, ik hoop echt dat we komend jaar meer bedrijven die kant op zien gaan. Ook dingen als Gmail en MSN zijn natuurlijke prachtige adware voorbeelden.
Bands zullen verdienen aan de concerten
Software zal OpenSource zijn of reclame bevatten en dat gecombineerd met datamining is echt the way to go. DAT is de nieuwe economie
foto
Stichting Brein had zeker geen zin om te downloaden en pakt dan maar de hele collectie foto
Blijkbaar ga jij dan met foute mensen ofzo.... Het afgelopen jaar heb ik genoeg muziek, films en zelfs software zelf gekocht. Maar WEL na het eerst uitgeprobeerd te hebben. Een groot deel van mijn muziek verzameling zie ik als 'wel aardig' en zou ik nooit gekocht hebben, ook niet als ik niet kon downloaden, op bandje kopieren, etc.
De aanschaf van elke originele film die ik heb is voortgevloeid uit een download, OF de film gewoon in de bioscoop gezien te hebben, die ik ook nog steeds regelmatig bezoek.
Software zoals Nero heb ik ook aangeschaft na het een tijd te hebben uitgeprobeerd, en zo zijn er nog wel meer voorbeelden.
Oh ja, nog iets toe te voegen: Echt zielig dat je gewoon maar met getallen gaat smijten die je ooit ergens hebt gelezen (waarschijnlijk afkomstig van Brein zelf, die mensen graag wil laten schrikken en bang maken).... Waarschijnlijk zijn dat getallen die 1 op 1 gekoppeld zijn met het aantal downloads...... en nogmaals: Wie durft te beweren dat ieder gedeeld of gedownload nummer direct inkomstenderving is voor de entertainment industrie heeft het zooooo verkeerd begrepen.
Feit is dat ik door downloaden veel nieuwe muziek en films ontdekt heb die ik anders nooit gekocht zou hebben. En ik weet zeker dat ik daarin niet de enige ben.
want their cake and eat it too ...
Dat geëmmer van ze altijd over illegaal copieren ben ik ook al zat, DVD's bv. zijn PURE winst, eerst DIK incasseren met de bioscoopopbrengsten, dan de verhuur, daarna verkoop van DVD, Televisierechten. merchandising etc.. . Die extra inkomsten hadden filmmakers 30 jaar geleden ook niet, toem moesten ze het met alleen de filmopbrengsten doen. Brein=kapitaalbescherming
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
kijk je mag bijvoorbeeld ook geen films opnemen van tv maar de video/dvd recorder schaft die mogelijkheid en dus iedereen doet het.
evenals het vroeger opnemen op een bandje.
verder ik heb zelf vrij veel films en daar zitten kopies bij maar als ik iets mooi vind kopp ik het origineel.
neem nou de serie lost die kijk ik elke week een aflvevering die ik van internet afhaal maar heb wel de seizoen 1 box gekocht en zal dat dalijk ook doen met seizoen 2.
ik vind persoonlijk de grens het verkopen van dat spul dat zou ik nooit doen al wat ik download is voor me zelf.
verder vind ik het mega irritant dat je bv die onwegklikbare brein advertentie op mn originele dvds staan en bij disneys krijg je ook een lading advertenties van andere films voorgeschotelt.
verder vind ik het ook raar dat ik bv een tijd terug de film the one heb gekocht voor 32 euro maar dat ie er nog geen 2 maanden later in een winkel voor 2 euro ligt wie is dan de dief.
ik zeg je door de downloads wordt juist meer gekocht dan voorheen want origineel rules gewoon
En wat ik heel eigenaardig vindt: over de hele linie is het afgelopen jaren minder gegaan. Logisch: we zaten in een recessie. Over de hele linie is het normaal dat in tijden van recessie er minder omzet wordt geboekt. Maar als het om de muziekindustrie gaat komt het door het downloaden, niet door het economisch klimaat....
Een beetje kortzichtig.
En als de verkoper ziet dat het niet verkocht word maakt hij het vanzelf toch weer goedkoper. Dus eens zullen ze het goedkoper moeten maken voor de normale burger om massaal veel meer te verdienen. Als Photoshop veel goedkoper is zou ik hem zeker weten kopen, en niet downloaden.
Maar zolang alles nog kk duur is KOOP IK NIKS en zal ik lekker alles kunnen krijgen vanaf het internet wat ik wil.
Goededag.
Beetje dom van de NOS dat ze dat zo opschrijven.
Nooit meer downloaden zou meer geld voor de britney's en eminems betekenen. Het zelfde geld voor films overigens, de grote films met een groot reclame budget zouden alleen baat hebben bij het verbieden van downloaden.
Of is dit weer de standaard Brein-zegt-dat-films/muziek-downloaden-illegaal is, terwijl dat WEL is toegestaan in Nederland? Sterker nog, je betaald er een thuiskopieheffing voor op lege media!
En een heleboel wat ik gedownload heb heb ik per direct weer weggeflikkerd omdat ik er geen zak aanvond en het geen ik bewaard heb maar zoiets had van mwa dat had ik sowieso ook nooit gekocht.
Mocht ik morgen ineens niks meer kunnen downloaden dan geef ik echt geen cent meer uit dan dat ik nu al doe.
Films hetzelfde verhaal, die bekijk ik in de bioscoop en als ik ze goed vond dan koop ik de dvd (ALS ze afgeprijsd zijn) maar ik download ook films, en dat is meer omdat ik de films wil zien die hier pas over een jaar in de bios draaien. Maar draaien ze hier eenmaal dan koop ik daarna ook meestal wel de dvd als ik ze de moeite waard vond.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Brein heeft nou eenmaal een andere doel dan de de kankerstichting of Cliniclowns. Die twee zaken moeten je niet door elkaar halen.
In de muziek en film bussiness is echt wel geld genoeg, dus dit gezeik van BREIN is enorm flauw.
Bovendien is het idd niet duidelijk wat wel en wat niet mag. Tot die tijd: koest!
Hebben ze iedereen afzonderlijk aan de leugen detector gevraagd, of ze die software die hij/zij gedownload heeft, anders gekocht zou hebben?
Dit moet echter wel volgens de wet gaan! Ik heb altijd begrepen dat een deurwaarder pas tot beslaglegging mag overgaan als er een rechterlijke uitspraak is gedaan daartoe. Of dat, tijdens de loop van de rechtszaak de eisende partij de rechter verzoekt beslag te mogen leggen omdat men bang is dat de verdedigende partij snel bewijzen vernietigt of goederen ergens anders onderbrengt. In dat geval gaat de deurwaarder samen met een vertegenwoordiger van de politie het pad in en kan diverse zaken meenemen.
In dit betreffende geval, zou er al een rechtszaak geweest zijn? Het lijkt mij heel onwaarschijnlijk dat Brein hiervoor toestemming van de rechter heeft gekregen, volgens mij hebben ze iedere keer in het stof moeten bijten in vorige zaken. Dan lijkt me dat een rechter dan in een nieuwe zaak niet zo snel gehoor geeft aan het verzoek tot beslaglegging. Bovendien; volgens mij hebben ze nog nooit kunnen aantonen wat de geleden schade nu precies is? (Ik erger me er trouwens behoorlijk aan, dat het journaal etc. klakkeloos de Brein-propaganda overneemt betreffende het bedrag van de 'geleden schade' enzovoorts).
Nog iets; in dit land hechten we zo aan bescherming van privacy. Hoe zit het met de rechten van die webbeheerder en zijn evt. partner of gezin? De beulen van Brein vallen er binnen, halen de boel overhoop, gaan er met van alles vandoor, nemen de auto mee. Ik vind dit nogal ingrijpend! Ik heb zelf twee kleine kinderen en als ze bij mij zouden binnenvallen, zou dit misschien traumatiserend kunnen zijn voor ze. Is dit niet een veel te zwaar middel?
Ik ben wel eens op de site van stichting De Thuiskopie geweest, die gaat oa. over de heffingen op dvd-r's en cd-r's en de heffing op achtergrondmuziek in winkels en horeca. Ik kan daar echter in hun jaarverslagen en verdere openbare info niks tegenkomen aan wie die heffingen nou precies worden uitgekeerd. Hoe houden dit soort instanties bij aan wie er rechten moeten worden uitgekeerd? Wie controleert hen van overheidswege, aangezien ze door de overheid werden aangesteld om deze heffingen te innen en te verdelen?
WIE CONTROLEERT BREIN?
wat een kutclubje is dat BREIN ook bah foto
*O* De Harvest Machine; hoe het allemaal begon *O*
En Brein doet gewoon wat het moet doen. Je kunt wel niet blij met ze zijn, maar ze voeren de wet uit en daar valt niets tegenin te brengen.
Je wordt harden aangepakt als je illegale bestanden op je pc hebt staan, dat dat je een misdrijf tegen de mensheid begaat.
foto
Ze leggen (enkel op papier) rechtstreeks verantwoording af aan witteboordencrimineel Donner.
Brein heeft Carte Blanche tot nu toe. Bovendien heeft BREIN zelf ook flink boter op het hoofd, want ze HELEN de inbeslaggenomen CD's en DVD's!
BREIN is een criminele organisatie!
linkje: http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/007726.html
bron: webwereld / pc active / geenstijl.nl
Het nieuwe normaal: Op een terrasje behandeld worden als een tyfuslijder en dankbaar zijn.
Een huiszoeking gaat hier in Nederland altijd nog onder leiding van een (hulp)-officier van Justitie. En met hulp van de politie. En de vertegenwoordiger van een commercieel bedrijf samen met een deurwaarder heeft in jouw huis niets te zoeken zonder een bevel van een rechter.
Wellicht hebben ze een civiele procedure lopen tegen deze persoon. En zijn hierbij alvast wat dingen in beslag genomen (lees: genoteerd, waarna hij ze nog steeds gewoon kan gebruiken). Maar vanzelfsprekend mag een huiszoeking doen niet zomaar.
En herevaluatie of een dergelijke club zomaar ongecontroleerd heffingen mag opleggen.
Was die Diederik Samsom van de PvdA niet iemand die over dit soort dingen al eerder kamervragen steld?
Maffia dus.
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Downloaden en linken zijn niet illegaal. Uploaden is illegaal.
Downloaden en linken zijn niet illegaal. Uploaden is illegaal.
Downloaden en linken zijn niet illegaal. Uploaden is illegaal.
Downloaden en linken zijn niet illegaal. Uploaden is illegaal.
Downloaden en linken zijn niet illegaal. Uploaden is illegaal.
Downloaden en linken zijn niet illegaal. Uploaden is illegaal.
Downloaden en linken zijn niet illegaal. Uploaden is illegaal.
Downloaden en linken zijn niet illegaal. Uploaden is illegaal.
Dit moet misschien wel 1000x herhaald worden tot dat mensen de Nederlandse wet snappen.
Want Downloaden en linken zijn niet illegaal. Uploaden is illegaal. Dat is zo!!!
Dat Brein eens de CD-bonzen in dit land aanpakt; ik zal de centen die ik bespaar op de aanschaf van 1 enkele CD graag steken in het op legale wijze vergroten van de omzet van de muziekindustrie, zolang ik zelf maar niet word afgezet.
Niks van waar...
Niks van waar...
Niks van waar...
Niks van waar...
Niks van waar...
Niks van waar...
Niks van waar...
Niks van waar...
Downloaden van muziek is legaal, het downloaden van software en films niet.
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
Hijs mooi
In polen en Rusland heb je ook zat van die servers staan waar BIG niks aan kan doen.
Uitgegeven: 10 februari 2006 09:43
Laatst gewijzigd: 10 februari 2006 09:57
AMSTERDAM - Een rechtbank in het district Parijs heeft geoordeeld dat het delen van muziek- en filmbestanden via peer2peer hetzelfde is als het maken van privé-kopieën. Dit is volgens de Franse wet toegestaan. Het is voor het eerst dat een rechtbank zowel het uploaden als downloaden legaal verklaard. De rechtbank in Frankrijk lijkt daarmee geschiedenis te schrijven.
Viva La France! en fuck Brein.
God is just a flurry of electrical activity in the brain's temporal lobes...so one could say that God therefore exists.
Dat BREIN daar gaat lopen zeiken over 'schade'...
Het downloaden van muziek en films is legaal, het downloaden van software niet tenzij aantoonbaar gemaakt kan worden dat de "kopie" die je daarmee maakt noodzakelijk is voor het gebruik van de software (dus als je CD verrot is mag je een image downloaden als de fabrikant aangeeft deze CD niet meer te kunnen verstrekken).
En het is geen jatten...
Ik koop een Acura NSX voor 35000 euro, en ik bouw daar zelf een Ferrari F50 bodykit op, en tune de motor zodat hij ongeveer dezelfde (of betere) prestaties levert... Is dit illegaal? Nee... Maar ik heb voor 50000 euro een exacte Ferrari kopie staan van waarschijnlijk iets mindere kwaliteit...
Vervang nu Acura NSX en Ferrari eens voor MP3 en CD. Waarom zou het 1 wel stelen zijn, en het ander niet?
Slechte analogie.
God is just a flurry of electrical activity in the brain's temporal lobes...so one could say that God therefore exists.
mensen uit de fxp scene hangen geen spandoeken buiten met de woorden "kom lekker illegale troep downen".
my 2 cents
greets
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken