Een week lang in de FOK!frontpage header?

FOK! steunt deze actie en dat uiten we door iets uit ons eigen arsenaal te veilen. Zoals vaste users weten, kunnen adverteerders ook een plek kopen in de header van de Frontpage. Een week lang staat de uiting van deze adverteerder dan boven elke pagina die je op de FP bekijkt. Deze plek bieden we via de veiling van 3FM nu aan de hoogste bieder aan.
Heb je interesse in een plek in de header van de FOK!frontpage? Als je het hoogste bod doet krijg je een header, compleet in je eigen stijl, bijvoorbeeld de huisstijl van je bedrijf, je vereniging, favoriete band.. you name it!
De veiling verloopt via eBay. Ons aanbod vind je op deze pagina, waar je nog tot morgenmiddag 15.00 uur een bod kunt uitbrengen. Het volledige bedrag van je bod komt ten bate aan de Serious Request actie.
Update
De actie voor Congo heeft ruim 2 miljoen euro opgeleverd. Daarvan is 3250 euro afkomstig van de winnaar van ons deel van de veiling, waarvoor dank!
Maar k ben een student, dus die reclameruimte zullen jullie niet aan mij verkopen foto
Ik zal eens een paar centjes bieden, om het bod op te hogen.. foto
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
alleen ik kan die 152 niet betalen op het moment foto
en de prijs omhoog jagen zonder dat ik het geld daadwerkelijk heb lijkt me geen slim plan foto
To remind me of how precious time is
Cause all I ever do
Is dream, dream, dream, what am I supposed to do
verder goeie actie hoor ! foto
but they'll never forget how you made them feel
http://cgi.ebay.nl/Een-we(...)QQrdZ1QQcmdZViewItem
en verander de titel van dit bericht eens:
Zakenman Van Anraat voor 15 jaar de bak in.
klinkt niet echt professioneel?
Maar knappe actie iig, niet aan mij besteed, maar niettemin een nobel initiatief foto
Watch how I soar.
kheb zelf al 2 twee plaatjes aan gevraagt en het bod wat er nu staat is echt helemaal te gek foto
En giel is top foto (zwaai naar giel)
BF2: Molofear
hij gaat over zijn eigen biedingen op.
als ik stinkend rijk was had ik ff een superbod gedaan, maar helaas...
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
Zie http://offer.ebay.nl/ws/eBayISAPI.dll?ViewBids&item=4428583921 ..
"Alleen handmatige biedingen worden weergegeven (dus geen automatische biedingen die worden uitgebracht totdat het maximumbedrag van bieder is bereikt). Automatische biedingen kunnen dagen of uren voordat een aanbieding afloopt, worden geplaatst. Meer weten over bieden?"
Kan dus goed zijn dat ie steeds over een automatisch bod heen biedt ?
(ik roep ook maar wat)
Ik vind het initiatief geweldig maar ik vermoed fraude.
Startprijs : €1
A biedt €100 --> A heeft €1 geboden
B biedt €50 --> A heeft €51 geboden
C biedt €101 --> C heeft €101 geboden
En zo te zien heeft phoenixx niets anders gedaan dan zijn maximale bod steeds hoger bijstellen.
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
Bij het lezen van de titel WIST ik gewoon dat het over 3FM ging foto
Niet erg slim, maar: beter laat dan nooit. Goeie actie en succes!
header foto
Leuk dus voor Congo!
Props to fok!
foto goeie actie
nog vier uurtjes om te bieden.... Wie biedt meer?!
dit voor het oude wrak.
Like trump...
Yes, I live so true, without my lover. But tell me if the sky is blue, how old are you?
Proud member of the UVT vinyl-crew
Laat die 2000¤ grens maar komen foto
Goed dat het voor een goed doel is. foto (Ik heb het er zelf alleen niet voor over foto )
Nee ff serieus, 2120 euro is een mooi beetje geld voor een prima doel, nog even doorbieden mensen foto
Mensen die elkaar jaren lang hebben afgemaakt en met het geld van de Nederlanders wapens kopen om elkaar af te slachten? foto
Ik geef geen cent aan de inwoners van Congo. Pure geld verspilling. Dat land heeft volgens mij niet eens geld nodig. Zij hebben geld zat om oorlogen te voeren. Als zij daarvan eten kopen kunnen zij best daarmee rond komen. Voor je het weet komen de congolezen massaal hierheen. En dan zijn de garen rijp. Laat ze maar lekker daar het probleem zelf oplossen. Helaas gaan mijn belastingcenten daar ook nog eens heen die je beter ergens anders kunt investeren. En Fok! heeft natuurlijk een "nobele" streven om daar geld aan te besteden wat natuurlijk goed is voor de PR. Even meeliften met 3FM. foto Dat is wel leuk voor Fok en de users hier, maar de gemiddelde Nederlander is het zat om het geld te geven aan goede doelen. We worden allemaal bedrogen. Als ik geld over zou hebben dan zou ik misschien nog overwegen, maar nu kunnen wij moeilijk rond komen door de bezuinigingen en de hoge prijzen. foto
Jammer voor hen, maar mijn portemenee blijft dicht.
foto
netjes foto
de rode telefoon
\[i\]What would life be like without rhethorical questions?\[/i\]
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
Ik heb alleen ff dat account gebruikt om te bieden... foto
dat had je beter niet kunnen zeggen foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken