Peter R. de Vries start politieke partij

De partij is volgens De Vries 'links noch rechts'. Hij wil de strijd aanbinden met de gevestigde politieke orde in Nederland. Dat doet hij samen met oud-politiewoordvoerder in Amsterdam Klaas Wilting en oud-voorzitter van Leefbaar Nederland Jan Nagel.
Het is de bedoeling dat de PRDV in 2007 meedoet aan de Tweede-Kamerverkiezingen. Gemikt wordt op twaalf tot vijftien zetels. De partij is onder meer voor invoering van een sociale dienstplicht voor jongeren. Ook wil de PRDV met een plan komen voor een drastische aanpak van de files.
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Waarom moeten de goede weer onder de slechten lijden, sociale dienstplicht alleen voor diegene die het nodig hebben! (en voor dat soort uitschot hebben ze nu al geen genoeg ruimte/begeleiding)
Ik heb nu al visioenen.. LPF enz enz.
Peter succes maar foto
Er is straks zowaar weer wat te kiezen foto
Jaja, de sterke man die alles gaat oplossen is opgestaan.
Peter R De Vries?
Beetje groot ego die man...
ik geef em 1 zetel.
(en de Koningin maar netjes blijven: "dat soort partijen die u bescheef" De geïncarneerde diplomatie foto )
zijn als Peter R. want denk dat ie binnen een half jaar een nekschot te pakken heeft
Beetje zonde van het geld kan je bijvoorbeeld weer nuttigere dingen mee doen
Maar jah wie denkt er tegenwoordig nog aan een ander foto
Ben bang dat ook deze partij geen daden bij het woord zal voegen...
Misschien is een frisse wind van onze misdaadveslagever JUIST wat we nodig hebben in dit Kikkerlandje, maar ook daar ben ik nog niet over uit...
Eerst zien, dan geloven zeg ik altijd maar...
Blijkbaar is de gevestigde orde okee, vergeten we voor het gemak dat er wel degelijk veel onvrede is in NL, dat hebben de laatste verkiezingen, zeker die waar PF aan mee deed wel bewezen,
En is alles en iedereen die 'nieuw' aan de verkiezingen mee wil doen per definitie 'populistisch'? foto
Een democratie staat wel degelijk toe dat er nieuwe partijen bijkomen, en idd, net als de LPF zal er wel lekker geruzied worden, over en weer, maar iedereen hier lijkt te vergeten, dat geen enkele partij in 1 keer de geoliede machine was die we nu bij de gevestigde orde zien.
Alleen omdat niemand hier dat mee heeft gemaak, want heel erg lang geleden toen de voorlopers van de PvdA/CDA/VVD gevormd, doen we voor het gemak alsof die partijen wel in 1 keer perfect waren foto
The man next to you, that's it, all it is
Dwarsliggers zijn moeilijker te begraven
Niet echt....
Desalniettenmin juich ik toe dat er wat anders te kiezen is dan de bekende pluche-plakkers.
tja als hij het zelf zo graag wil doet hij maar, maar t lijkt mij een beetje opgeblazen
Abbott: We are the United States Government. We don't do that sort of thing.
Hij heeft mijn stem foto Wat een held foto
[/wilders mode]
Nee, vind persoonlijk dat die man weinig in de politiek te zoeken heeft. Originele standpunten zal hij niet hebben, en een populist hebben we al in Geert. Nog zo'n foto hebben we niet nodig foto
Wanneer het slechts een kwestie zou zijn van stemmen op één persoon (denk aan een president) dan zou hij m'n stem al hebben. Dit is niet mogelijk en dus... laat eerst z'n politieke foto programma foto maar eens zien.
Doe nou niehiet!
Die Peter is in mijn ogen nou niet direct 1 van de stomste. En het zou de eerste politicus zijn die zichzelf wel kan bewaken foto
We zullen eens kijken wat hij ons allemaal te vertellen heeft en ook voornaam, hoe hij het brengt.
Ik schrik nergens meer van foto
What's your dysfunction?
Typfoutje
Maar in werkelijkheid als je naar een doel streeft zul je een pad moeten bewandelen, en dat pad is volgens een bepaalde ideologie. Stappen die je daarin maakt zullen altijd door mensen beoordeeld worden in hun kleine wereldje als "links" of "rechts".
Hij had beter kunnen zeggen: "zowel links als rechts".
Ik wil een KSBM partij hebbuh.
foto Katja Schuurman foto en foto Bridget Maasland foto Partij.
Of ik denk nu teveel met mijn balzak?? foto
Effe ontopic. Persoonlijk vind ik PrRdV een mafkukel. Maar ja, het oude kliekje is ook al bagger. Dus misschien kan ie wat vernieuwing brengen. Maar of ie de 15 zetels haalt??
Toch kan het wel goed gaan. De ChristenUnie doet het bijvoorbeeld redelijk. Dat was natuurlijk wel een fusie tussen bestaande partijen, maar dat gold ook voor de PvdA en het CDA.
Ik denk dat het grootste probleem met de nu opkomende partijen is dat hun kamerleden allemaal zichzelf zo belangrijk vinden. Dat resulteert in machtsspelletjes die de partij ondermijnen. Als zo'n partij zou bestaan uit mensen die hun idealen belangrijker vinden dan zichzelf, dan heb je kans dat het wel goed gaat, omdat ze dan misschien niet gaan vechten om zelf in de schijnwerpers te komen. Als je partij dan, na een jaar of twaalf, gestabiliseerd is, kunnen dit soort spelletjes wat meer gespeeld worden.
En ja, de meeste nieuwe partijen zijn populistisch; een nieuwe partij die dat niet is heeft weinig overlevingskansen. Alleen blijkt keer op keer dat het gebrek aan een doordacht programma - wat ook veel gemakkelijker is voor oudere partijen met meer ervaring - ze ongeloofwaardig maakt op de lange duur.
Als je echt iets wil veranderen kun je het beste lid worden van een bestaande partij en binnen die partij je invloed aanwenden. En geloof me, als je goede argumenten hebt, wordt er naar je geluisterd.
Tip: mail eens een kamerlid als je iets zinnigs te melden hebt. Vaak zijn ze daar heel blij mee. Maar nog steeds geldt hetzelfde: zorg dat wat je zegt onderbouwd is, anders word je - terecht - niet serieus genomen. Doe het dus niet in FOK!-stijl foto
LVP = Lekkere Vrouwen/Venten Partij
Êén lijkzak voor meneer de Vries ben benieuwd uit welke hoek de gevestige orde deze keer de kogel laten komen.
Denk dat Steve Brown(ing) een goede kans maakt wegens onverwerkt emotioneel leed en een uitkering uit het Schadefonds Geweldsmisdrijven .
Ik niet!
Hij doet maar. Kijken wat er gebeurt, maar ik hoop niet dat het net zo fataal afloopt als met Pim Fortuyn... foto
Het gezegde is: schoenmaker hou je bij je leest.
Ik vind dat je mensen een socialedienstplicht niet mag opdwingen. Het is natuurlijk wel een leuk idee voor de bureau halt figuren.
fotofoto
Hoe is die vent eigenlijk zo goed bevriend geraakt met al die criminelen ?
En wanneer leren die wannabees nou eindelijk eens, dat de werkelijke macht niet bij de wetgevende, maar bij de uitvoerende macht ligt ? Ga eerst eens lekke een jaar of 2 voor wethouder spelen, kom er dan achter, dat de ambtenaartjes zelf wel uitmaken hoe en of de nieuwe regeltjes wel uitgevoerd worden en ga het dan eens proberen in de landelijke politiek.
Kansloos wederom.
Ik zie ze al voor me, Femke Halsema en Woutertje Bos verwikkeld in een hoop gezever met Balkenende en van Aartsen.
Bedankt voor het etaleren van de gedegenereerde status van het huidige politieke zootje... foto
Ahmadinejad, leader of Iran
Nederland gaat echt steeds meer op Amerika lijken. Hennie Huisman for president!!
Zulk soort namen met zulke slechte afkortingen bedachten wij vroeger ook voor projectgroepen op school. Hij had zich ook PeKla kunnen noemen of WiVi.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Nou ja, boeie. Hoe meer verschillende "nieuwe" partijen, hoe meer verdeeldheid, hoe minder macht bij die "nieuwe" partijen foto
Laat Hennie Huisman en Caroline Tensen ook maar eens een partij oprichten. Of Jack Spijkerman natuurlijk. Of Hans van Mierlo - of had hij dat al geprobeerd? foto
Gewoonik
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Prognose: Reeds Dinsdag Verdwenen.
Die Nagel presteert het om elke partij, landelijk of lokaal, in totale chaos te laten ontaarden. De Vries zou beter moeten weten.
Peter R. de Vries is een nationale landverrader met z'n BIG-actie, gesponserd door BUMA/STEMRA, dus als er mensen overwegen op hem te stemmen, denk eerst hieraan!
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
foto
Kansloos standpunt dus.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Ik geloof er niets van...
To Protect and to Serve
U wilt werkruimte... prima...:Barry...Vast.
Toezicht is gezond!
In Nederland is de politiek al 30 jaar bezig met achter de feiten aan te hollen en geen fundamentele beslissingen te nemen. Of het nu over snelwegen, Europa, immigratie of de publieke omroep gaat, de bestaande politieke partijen hebben zichzelf grotendeels irrelevant gemaakt. Nederland zal afglijden naar op zijn best een middelmatig landje in de steeds verder wegzakkende Eurozone. Of Peter R. de Vries dat echt kan veranderen betwijfel ik (Nederlanders zijn nu eenmaal liever lui dan moe), maar we kunnen hem een kans geven.
Ahmadinejad, leader of Iran
Ahmadinejad, leader of Iran
De vergelijking werd gemaakt tussen New York en Chicago.
New york is uitgegaan van een groot uitgebreid netwerk van Metro's om de bevolking te vervoeren (nu gebruikt 50% van de mensen dat) Chicago heeft echter de weg van meer wegen bouwen gevolgd. Gevolg: Chicago ligt vol met asfalt, soms twee wegen boven elkaar, en nog steeds staat alles vol met files. M.a.w. Asfalt is geen oplossing. De oplossing moet in het OV gezocht worden. Ons huidige OV is echter niet de oplossing omdat de NS en busbedrijven niet samenwerken. En omdat de NS het idee heeft dat reizigers maar lastige dingen zijn die je moet vermijden door minder treinen en trajecten te gebruiken. De NS zou de dienstregeling in de randstad moeten laten varen en minimaal 6 treinen per uur per traject moeten laten rijden. Mensen weten dan dat als ze naar het station gaan er altijd binnen 10 minuten een trein komt. Een soort metro dienstregeling dus. Maar dat heeft niets meer met dit onderwerp te maken.
Net zoals alle anderen die nu partijen oprichten doen ze dat niet omdat ze idealen hebben. Nee ze kijken wat de enquetes zeggen en roepen dat.
Meer veiligheid? Doen we. (hoe is niet belangrijk)
Files oplossen? Doen we. (hoe is niet belangrijk)
Regenten? Doen we wat aan (hoe is niet belangrijk)
Sociale dienstplicht ligt goed bij de kiezer? Doen we dat (gevolgen of dat het wel haalbaar is doet er niet toe)
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
alsie een goed programme heeft, krijgt ie mijn stem. Die kerel waait teminste niet met alle windrichtingen mee zoals o.a. een wouter bos.
Overigens ben ik het wel met je eens om de plicht niet voor elke jongere in te voeren, maar idd als sanctie op een strafbaar feit.
Om nu een winkeldiefje van 13 op te sluiten in een cel gaat erg ver, dan vind ik dit een uitstekende tussenweg. Beter bejaarden wassen dan gemeente-perkjes uitbaggeren, zeg maar.
Ik hoop dat het wat word, ben benieuwd hoe hij het debat aangaat met Zalm/Balkenende enzo foto
Hij veegt ze van de kaart af...
Ik moet zeggen dat een sociale dienstplicht op zicht niet zo'n slecht idee is, maar ik ben benieuwd hoe hij dat allemaal wil gaan aanpakken. Al helemaal met het fileproblee, dat hebben al veel mensen geprobeerd en die hebben allemaal gefaald
foto
De omgang met andere groepen brengt solidariteit en begrip in de maatschappij en het drukt de kosten voor de zorg. Het zorgt voor een luchtigere en opener samenleving.
Welke jongere ziet bejaarden als ervaren mensen met verhalen en geschiedenis en wijsheid? En niet als een financieel probleem, zoals het tegenwoordig wordt geschetst.
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
Maar dit geldt ook voor de rechtse kliek.
Ik denk dat een goede partij zowel open staat voor rechtse als linkse ideeen. Tot de tijd gun ik echt elke partij de kans om mij er van te oventuigen dat zij het meest overeenkomen met mijn opvattingen.
Iemand die alleen recht of links kan gaan zal nooit vooruitkomen. foto
maar ik weet zeker dat pseudo wetenschappers ongelijk hebben.
(stond toch voor Branden Is Goedkoper?) foto
Niet dat ik die vent verder ken ofzo foto
Maar bestuurlijke vernieuwing lijkt me zeker geen slecht plan foto
"Is de waarheid wel de waarheid?"
peter de vries in de politiek, !!????
wat een onzin, laat die gast doen waar die goed in is, presenteren, bij kutzenders.
Wat een onzin fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
Nu is onze 2e kamer al helemaal niet meer geloofwaardig foto
Er zijn nog heel wat dingen die verbeterd kunnen worden.
Betere rechtsspraak, hoger democratisch gehalte, de uitwassen van de markt bestrijden, privatiseringen terugdraaien, de woningnood aanpakken, criminele allochtonen terug naar eigen land, het aantal ambtenaren terugdringen, een einde aan de royale subsidies aan het bedrijfsleven, betere bestrijding van fraude aan onderkant en bovenkant van de maatschappij, aanpak zwervers, wietteelt legaliseren, enz.
neem niet aan dat je die socioloog bedoeld
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken