Nieuws
Michiel Smit Diamantbuurt uitgejaagd

De Internationale Socialisten kondigden vanochtend aan dat ze Smit niet zouden toelaten tot de Diamantbuurt. Samen met zo'n 150 buurtbewoners en anti-fascistische medebetogers is Smit de toegang tot de buurt ontzegd. Hij werd in zijn gezicht gespuugd, kreeg enkele duwen en werd uiteindelijk, waarschijnlijk voor zijn eigen veiligheid, door de politie meegenomen.
In een verklaring op Indymedia laten de Internationale Socialisten weten ''op vreedzame maar krachtige manier'' aan Smit duidelijk te hebben gemaakt dat hij de buurt moest verlaten. ''Michiel Smit droop daarop af'', aldus het statement.
Volgens medeorganisator Peyman Jafari is het verjagen van Smit ''een belangrijke overwinning voor het antiracisme''. Jafari: ''Het is een krachtig signaal dat mensen in Amsterdam hun problemen samen willen oplossen, en zwart en wit zich niet tegen elkaar willen laten uitspelen.''
Een hele prestatie....
wel beetje lomp dat ze dit doen. als ze hem gewoon hadden laten lopen had 95% er niets van geweten dat hij die wijk in ging. nu krijgt men weer sympatie voor hem.
het is eerder ter berscherming van de democratie!
kijk maar eventjes hier:
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/002340.html
Alleen komen Linkse extremisten ermee weg en Rechtse niet.
In Nederland mag je namelijk politiek incorrect zijn, zolang het maar links is.
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Ik zie dat figuur ook liever niet in mijn straat maar zie liever ook de IS en anti-facisten niet. Het zijn allemaal van die extremen bij elkaar zo.
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
foto Michielia Smitia
Oftewel psychologen voer. foto
Een mening onderbouw je niet met foto's en al helemaal niet met geweld!
On topic: de pot verwijt de ketel dat-ie zwart ziet. Extreem is verfoeilijk, of je er nu een links of rechts etiketje opplakt. Die Internationale Socialisten wijken uiteindelijk in niets af van Michiel Smit, beide kampen zijn doorgeslagen en hebben oogkleppen op. Maar breng ze dat maar eens aan het verstand.
Komt er iemand langs die terecht pleit voor een keiharde aanpak dan staan de Internationale Socialisten wel vooraan. Zielige kloothommels! foto
Ik sta sympathiek tegenover de Socialistische Partij, maar die internationale
fascistenSocialisten zijn gewoon ziek!Het wordt tijd dat de internationale socialisten naar hun eigen concentratiekampen in Siberie worden gestuurd.
Een mening onderbouw je niet met foto's en al helemaal niet met geweld!
het zegt al redelijk veel over de aanhang die Smit mee krijgt, en als ik eerlijk ben zijn dat mensen die nog is een paar lessen geschiedenis moeten krijgen.
Internationale Facisten zul je bedoelen met hun streven naar een beperking van vrijheid van meningsuiting en een individu die zich nooit mag uitspreken ten koste van de groep.
Facistisch links kon het weet niet laten.
En de politie zou eens hard moeten ingrijpen door al die debielen op te maken en niet dhr. Smit. Kies eens niet de makkelijkste weg.
Statistieken van de Nimitz
Foto
Het probleem ligt niet bij Wilders en Smit, maar bij dat tuig dat geweld tegen ze gebruikt. Wilders mag wonen waar hij wil, of vind je het ook al provocatie als een jood of Nederlanders in de diamantbuurt gaan wonen?
Wat mij betreft komen er nog wat van die rellen zodat de mensen eens gaan ingrijpen. De druk wordt steeds hoger, het is de vraag wanneer het barst.
Het zijn een stelletje fascisten dat zijn het, die michiel smit moet ik ook niet maar net alsof hij daar iets kan aanrichten.. hoevaak hebben we dat nu al niet gehoord, er gebeurd iets, een clubje zegt dat ze het 'samen zullen oplossen ala cohen' en vervolgens word er nooit meer over gesproken totdat er weer zo'n incident plaatsvind foto
mietjesland foto
En die haten nederlanders foto
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Blokkie over links: de internationale socialisten.
In het hoofdstuk links tuig wil ik na de moderne holbewoners (krakers) deze keer in gaan op hun vrienden van de internationale socialisten. Deze komen in louche kroegen bij elkaar om te vergaderen over hun strijd tegen de kapitalisten maar vooral tegen fascisten en nazi’s ( in hun ogen iedereen die rechtser is dan Boris Dittrich). Ik heb het genoegen mogen smaken met deze mensen in debat te gaan in hun rovershol in Breda, te weten cafe Maxx. Gezellig op de marxisten zolder. Schijnbaar waren wij uitgenodigd voor de goede argumenten (het debat ging over het demoniseren van de O ZO ZIELIGE MOSLIMS en de invloed van het Fortuynisme daarop). Wat er van hun kant kwam was vooral een krampachtig, autistisch aandoend “alles ligt aan de baaaaaazen “. Dit soort volk haat hun lopende band baan zo dat zij een diepe haat hebben ontwikkeld tegen hun bahaaaas. De slimmere commies noemen het ook wel werrukgevur. En wij zijn gewoon dom dat wij ons door die bahaaaazen op laten zetten tegen die zielige allochtonen. Want die willen ook een wereldwijde marxistische REVOLUTIE. Of de etnische minderheden dat ook echt willen wordt hun niet gevraagd. Want zo als het ware autisten betaamd hebben de IS al beslist; dat is gewoon zo. Vreemd daarbij is dat veel Turken enz. gewoon VVD stemmen.
Dit volk leent zich perfect voor knokploegjes tegen andersdenkenden. Toen een van hen (een excuus ex moslim die het woord voerde en een hersencel meer had dan de rest namelijk twee) zei dat een hoofddoek moest mogen omdat iedereen zelf maar moest weten wat hij moet dragen vroeg ik hem; “dus ook een shirt meteen swastika?”. Dan jagen we hem de straat over was zijn reactie. Tot zover verdraagzaamheid. IK zou nog in kunnen gaan op het magere bebrilde bibberende scharminkel dat de intellectueel van het gezelschap voor moest stellen maar dit zal ik jullie onthouden. Wil jullie niet vervullen van braakneigingen. Dit tuig raad hun achterban aan SP te stemmen en de komende anti rechts dag in Roterdam wordt onder andere bezocht door militante tak van de SP Offensief waar veel van dit tuig hun onderdak heeft. Denk dus niet dat je die o zo aardige SP-er in je kennissenkring kunt vertrouwen. SP=Internationale Socialisten=Rood=Offensief. Liever dood dan rood !!!!!!!!!
Over de samenleving die dit volk nastreeft:
www.scumkids.web-log.nl
-Mark Steyn
Maar de SP gebruikt het R-woord (racisme) veel minder vaak dan de IS, GL en Pvda.
Verder heb ik bewondering voor het lef van Smit, beter dan die knuffelaar van een Cohen die al die maanden niks heeft gedaan aan het probleem.
stalisocialisten fotoLinks is er de oorzaak van geweest van die wantoestanden in onder meer de diamant buurt door alles onder het vloerkleed te houden en alles nat te pappen en dat vooral nat te houden.
Het wordt tijd voor rigoureuze maatregels niet voordat het echt fout loopt want het loopt al jaren fout.
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
Hij gaat daar bewust naar toe om de confrontatie aan te gaan, die heeft ie dus VERLOREN.
Het waren de IS die bewust/expres en met opzet er óók heen gingen met als doel op te ruien, wie is hier dus de opruier foto
Gek dat dit soort mensen, die anti fasistisch zijn, toch erg rare fasistische trekjes er op na houden. foto
En ja, ik ben links.
Some say in ice
Times went by, many memories died
Imagination is more important than knowledge.
1. Een groep M. bespuugt en bedreigd een familie, de politie doet niets.
2. Een groep extreem geweldadige en politiek links georienteerde mensen bespuugt en mishandelt iemand, de polite doet niets.
Smit loopt gewoon een beetje de popi jopi uit te hangen door de buurt te bezoeken als het kwaad al is beslecht... Als die eerder was geweest en zelf de problemen had aangekaart had die misschien nog wat indruk gemaakt. Nu is het gewoon iemand die de situatie uit probeert te buiten voor zijn eigen gewin...
foto
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
Hij wordt betaald om het college van Rotterdam te controleren, hij heeft daar niks te zoeken
Wat je ook van Michiel Smit vindt (ik ben ook zeker geen fan van hem), hij dringt zijn mening in ieder geval niet met geweld op bij anderen.
Bij die (Inter)nationale socialisten, de (anti)-fascisten, SP aanhang en milieu-radicalen is dat heel anders, die deinzen niet terug voor gebruik van geweld om hun wil op te dringen op een ander. Ze zijn dus tegen de democratie.
Michiel Smit is voor zover ik weet niet tegen de democratie, de extreem linkse radicalen wel (dat laten ze zo duidelijk merken).
Die radicale linksen moeten dan ook veroordeeld worden wegens geweldpleging. Je zou ze eens moeten horen als het andersom zou gebeuren.
Neo-nazi's hebben ook zieke ideën maar dringen ze in ieder geval niet met geweld op op anderen. Dat doen die linkse radicalen wel.
Zolang ze hun mening maar op een democratische manier uiten. Volgens mij is de SP aangesloten bij de internationale socialisten.
Net als dat de VVD is aangesloten bij internationale liberale organisaties.
Bepaalde SP kaberleden (zoals Christa van Velsen) hebben een verleden als radicaal activist. Dus als je op de SP stemt dan stem je op dezelfde soort mensen als Antifa en de Internationale Socialisten.
En raad eens waar die antifascisten / (inter)nationale socialisten op stemmen. Juist de SP van kameraad Maorijnissen.
Dus als je een Nederlandse Sovjet Unie wilt, moet je SP stemmen, anders niet.
"Mess with the west, die like the rest"
"This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you, stand, men of the West!""
Wij leven IN NEDERLAND JA WAAR DEMONSTRATIES ZIJN TOEGESTAAN .
stelletje smerige rooie rothufters.
je zou toch echt bijna rechts gaan stemmen zo
Wie demonstreerde er dan? leeschen heersttttttt foto
Wat mij betreft hadden ze die maffe racist nog wel wat harder aan mogen pakken, maar ja... dan komt de buurt en haar inwoners in een NOG slechter daglicht te staan.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Elke autist zal zich enorm beledigd voelen door vergeleken te worden met dit soort tuig.
Voor de rest heb je helemaal gelijk hoor. Die opmerking zegt meer over jou dan over mij.
En als je mijn tekst had gelezen had je gezien dat ik nazi's mensen vindt met zieke ideën. Niet om van gedachten af te komen, in de westerse wereld be je immers vrij om te denken wat je wilt.
Het was om van de Nazi legers af te komen die Europa hadden bezet.
De Nazi's waren (net als de internationale socialisten en antifascisten) bezig om hun gedachtegoed op ondemocratische wijze te verspreiden door andere landen binnen te vallen, daar de democratische regeringen af te zetten en hun eigen ondemocratische gedachtegoed (Hitler had de democratie afgeschaft) daar op te dringen aan anderen mensen, zoals bijvoorbeeld in Nederland.
Als de Nazi strijdkrachten nooit een voet buiten Duitsland hadden gezet dan hadden de geallieerden ook niet ingegrepen. En die van de IS, SP en antifascisten stammen direct af van die van onze oosterburen achter het ijzeren gordijn tussen 1945 en 1991.
Nazi's, communisten/socialisten, fundamentalistische moslims, allemaal fascistisch tuig.
"Mess with the west, die like the rest"
"This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you, stand, men of the West!""
Wij zijn hetzelfde.
Wij zijn allen mensen van vlees en bloed hebben allen dezelfde oorsprong. enkel de pigment in ons huidcellen (en haar en ogen) maakt het verschil.
foto
en ja ik ken hem persoonlijk
Fotoboek van wappiej
Smit probeerde duidelijk van de ontstane situatie gebruik te maken, vrij scherp van hem als politicus. Dit is ook helemaal niet slecht voor hem omdat het zijn achterban zal verstevigen (slachtofferrol, gedeelde vijand) en omdat hij zo meer sympathie krijgt.
"You're either with us, or with the leftists!"
Zo blijft buiten beschouwing dat Smit nul-komma-niks bij te dragen heeft aan het oplossen van de problemen van dit land. Daarom is hij ook uit Leefbaar Rotterdam gezet. Alleen maar stoken, geen oplossingen zoeken. foto
Kansloze vuiligheid!
Ondertussen moest Leefbaar wel ervoor zorgen dat Rotterdam bestuurbaar bleef. Verantwoordelijkheid voor een half miljoen mensen is niet niks, het is geen spelletje ofzo! Ze doen het niet perfect maar halen zeker wel resultaten.
Maar goed, geef maar eens een oplossing voor de Diamantbuurt dan.......
ik zou m ook in zn gezicht hebben gespuugd.
die man zorgt voor polarisatie en racisme etc.
Verdraagzaamheid; leg dat eens uit aan die mensen die uit hun huis zijn getreiterd! Mafkees Leg die verdraagzaamheid ook eens uit aan die kut-marrokanen die dat op hun geweten hebben, dan krijg je 100% zeker een pak verdraagzaamheid op je donder. Dus als je niet verder komt als die ene domme leus stel ik voor dat je lekker verder gaat met aan je kont krabben. Of wat je wel leuk vind...
EXTREEM LINKS IS VEEL GEVAARLIJKER DAN EXTREEM RECHTS
EIGENLIJK IS ALLES WAAR TE VOORSTAAT NIET GOED, TE RECHTS
TE LINKS MAAR ER IS EEN UITZONDERING
TE WINTIG MILJOEN
Alle rascisten het land uit! Buitenlanders erin!
NIX Buitenlanders erin
BUITENLANDERS ERUIT
al dit fucking geweld is atlijd te wijtten aan die gasten
hopelijk ga JIJ er ook uit
Walgelijk fascistisch mannetje. foto
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
Volgens het woordenboek is het idd fascistisch, maar uit een poilitiek begrip is het dat zeker NIET.
Trouwens, er is NIKS democratisch aan Michiel Smit, als je het partijprogramma van Nieuw Rechts leest.
Waar zijn de feiten dan ? Je kunt wel zwetsen, maar kom maar eerst met bewijs.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken