Einde Veendam nadert
Na HFC Haarlem lijkt BV Veendam de tweede voetbalclub te zijn die failliet gaat. De belastingdienst heeft beslag gelegd op de televisiegelden van BV Veendam. Dit meldt RTV Noord.
De club heeft een schuld bij de fiscus van meer dan 400.000 euro. De KNVB wil van de club uit de Jupiler League een plan van aanpak zien om die schuld weg te werken. De belastingdienst wil daar echter niet op wachten.
Overigens is de gemeente Veendam nu de dupe omdat de televisiegelden bij hen binnenkomen. BV Veendam heeft namelijk al een aantal jaar een schuld bij de gemeente. Er zijn toen afspraken gemaakt dat de gemeente de beschikking kreeg over de televisiegelden, als onderpand voor het overbruggingskrediet. De gemeente Veendam gaat de beslaglegging dan ook aanvechten.
In deze tijd kunnen gemeenten geld beter besteden dan aan een voetbalclub, het verlies voor de gemeente is misschien nog het vervelendste van alles.
get yourself a car and ride it on the wind
get yourself a car and drive it all alone
get yourself a car and ride it on the wind yea
Dat ze in Spanje en Engeland nou krankzinnig zijn prima, maar dat noemt men competitie-vervalsing.
De KNVB wil alleen een plan. De belastingdienst wil gewoon zijn geld.
gewoon opheffen die jupiler leage en er amateur voetbal van maken. Eén betaald voetbal klasse is blijkbaar voldoende voor NL.
Twitch.tv/bensel15
Ik weet zeker dat het voor clubs mogelijk is om mee te doen in de Jupiler league zonder dat ze zich in de schulden werken. Misschien dat er nog wat clubs verdwijnen dit jaar, maar dan komen er wel weer nieuwe bij.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken