Lindenbergh haalt uit naar Scheringa
Na de val van Dirk Scheringa rijzen in de voetballerij allerlei tips over verschillende malversaties van de topman van DSB. Veel mensen willen wel een boekje over de beste man open doen, maar Olaf Lindenbergh doet het als enige tegenover Voetbal International.
"Ik vind dit echt lullig voor AZ en alle gedupeerden, maar met Scheringa heb ik geen medelijden," liet Lindenbergh weten. In de zes jaar dat de middenvelder bij AZ onder contract stond, zag hij Scheringa veel risico's met zijn geld nemen. "Wat er nu is gebeurd, verbaast mij niks."
Lindenbergh kwam in 1999 naar AZ en hoorde tijdens de gesprekken dat hij ongeveer een miljoen gulden aan tekengeld kon ontvangen. De speler moest hier dan wel vijf jaar op wachten. "De onderhandelingen waren met de toenmalige financieel directeur Jan Kasper," herinnert de middenvelder zich. "Scheringa zat er zelf niet bij. Hij wist wel wat te regelen. Ik zou aandelen krijgen met een gegarandeerd rendement. Na vijf jaar praten we dan wel over een miljoen, dacht hij zo. Nou, dat klonk goed. Hij wilde alleen niets op papier zetten. Kasper zei: Als Dirk zijn woord geeft, dan komt het wel goed."
"Ik was met mijn zaakwaarnemer en er zat een advocaat bij. De club wilde niks op papier, want dan kon het niet volgens hem en daarbij was een mondelinge overeenkomst ook geldig. Wij dus akkoord. Maar toen ik een paar jaar later eens vroeg hoe het zat, wist Scheringa er niks meer van. Sterker nog: de aandelen waren zo gezakt dat ik intussen een schuld had van ongeveer 600 duizend gulden. Dan schrik je wel."
Lindenbergh besloot met de woorden: "Ik was niet de enige. Die Kasper wilde niks meer zeggen. Die werd waarschijnlijk tot zijn 65ste betaald om zijn mond te houden. Mijn vriendin was net zwanger. En dan loop je dus ineens met een enorme schuld. Ik kon alleen van het probleem af als ik mijn contract openbrak. Dan zou Dirk de schulden verder wel regelen. Als ik niet zou tekenen, had het nog veel verder kunnen oplopen. Ja, natuurlijk was ik daar kwaad over. Maar niemand kon mij garanderen hoe een rechtszaak zou aflopen."
Voor meer sportnieuws kijk je natuurlijk op FOK!sport.

oOoO - Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory - OoOo
Scheringa.
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
And experience of this place to visit and play with reality
You are becoming aware of yourself as a gamemaster
fotoDirk!
Dat kan niet eens
2) die advocaat
oOoO - Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory - OoOo
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Patat, dat is het!!
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
Vieze, vuige, vuile, doortrapte, psychopathische zakkewasser.
Je bent een broodvoetballer dan zorg je toch absoluut dat het brood op tafel komt lijkt me.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
had dan eerder al je porum open gedaan lekker makkelijk achteraf roepen van dat zag ik al aankomen
paardenlul
Stel je hebt 10 aandelen van 10 euro.
Dan zijn ze samen 100 euro waard.
Als de aandelen zakken naar 1 cent dan zijn ze in totaal 10 cent waard.
Hoe kan je dan bij verkoop in godsnaam een schuld hebben? Voor zover ik weet worden aandelen niet weggegeven met geld er bij uit?!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
High tariffs inevitably lead to trade wars... Markets shrink & collapse; businesses & industries shut down; and millions of people lose their jobs.
~Ronald Reagan
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Stemt tot nadenken.
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Het bedrijf wat erachter zat was Legio lease...
Dirk om te Bescheuringa.
Klik hier voor uw dagelijkse portie vitaminen.
Maar uit dit verhaal blijkt toch wel dat de gemiddelde hoofdklasser professioneler gerund wordt dan AZ gerund werd.
Van beiden verwondert mij dat overigens niets. Voetballers zijn nu eenmaal geen rekenwonders en (voetbal)journalisten leven vooral van niet geverifieerde roddels en achterklap.
Dirk
Afijn. Een ondernemer die faalt wordt nu eenmaal harder aangepakt dan een manager die faalt. Die krijgt immers nog die mooie bonus.
En als je die constructie niet snapt moet je nu een driedubbele winstverdubbelaar aanschaffen, dan leer je het gauw genoeg!
Sinds wanneer leven we in de Efteling??
(mocht het verhaal waar zijn btw want dit verhaal is ook maar een verhaal
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Waarom bestaat die regel eigenlijk?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken