weblog
Autolock
Altijd saai die momenten dat je staat te wachten op een wasmachine. Gelukkig heb je een kind om de tijd mee door te komen.
Altijd saai die momenten dat je staat te wachten op een wasmachine. Gelukkig heb je een kind om de tijd mee door te komen.
[ Bericht gewijzigd door Cascade op dinsdag 22 mei 2012 @ 19:51 ]
Amerikanen.
In eerste instantie vroeg ik me af op welk punt dat kind er in gekropen was. Zag pas bij de 2e keer kijken dat pa het kind er zelf in stopt...... en vermoedelijk denkt "na 2 rondjes lol maak ik hem wel weer open" (???)
Hoe fucking dom kun je zijn.
dat die medewerker de tegenwoordigheid van geest heeft en ook niet gaat springen en slaan valt me mee.
Eerste wat je doet toch? is de stekker zoeken, maargoed Amerikanen, valt nog mee dat pa geen gun uit z'n belt haalt en glas kapot schiet met 4 kogels
Dat bord er boven ook
$2,95 per wasbeurt en een rij verderop $8,95???? als je minstens 1 was per week doet (met klein kindje wel vaker, lol)
Dan heb je na 1 jaar toch 3 wasmachines thuis staan? waarom zijn die hallen zo populair?
En wtf is die luier? zit die over de broek heen van dat kind?
en waar rent pa heen met dat kind nadat deurtje opengaat?
Ok mijn oma deed heel der leven der was ook naar een stomerij/wasserij, maar dat kwamen ze ophalen en bezorgen, je hoefde het alleen in een zak te douwen, in die amerikaanse wasserettes moet je alsnog alles zelf doen
[ Bericht gewijzigd door klabbakus op woensdag 23 mei 2012 @ 05:58 ]
Niet overal mag je wapens dragen.
Er zijn verschillende wasserettes:
-ophalen/bezorgen
-zelf afleveren/ophalen
-zelf wassen
En dat gespring van die vent ook tegen het einde
+ een camera ophangen vlak bij een flapflap is ook niet handig.
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
Op dinsdag 22 oktober 2024 17:23 schreef maily het volgende:
Aquequelequ :B
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken