Vogelaar wil ook islamles op openbare scholen
Minister van Integratie Ella Vogelaar staat pal achter de Amsterdamse deelraadvoorzitter van Slotervaart Ahmed Marcouch, in diens streven voor islamles op openbare scholen. Dat zegt de PvdA-bewindsvrouw vandaag in dagblad Trouw. Eerder sprak PvdA-staatssecretaris Ahmed Aboutaleb al zijn steun uit voor dat plan. Verder wil Vogelaar een onderzoek laten instellen naar wantoestanden in het islamitisch weekendonderwijs dat gegeven wordt door moskeeën.
Wat betreft meer islamonderwijs op openbare scholen neemt Vogelaar het volmondig op voor Marcouch, die over het algemeen zwaar bekritiseerd wordt over zijn plan. Marcouch kwam met dat idee vanwege de in zijn ogen slecht functionerende islamitische scholen. Critici vrezen echter dat de PvdA'er het openbaar onderwijs wil ''islamiseren''. Vogelaar ziet dat anders: ''Formeel bestaat de mogelijkheid. Het neutrale karakter van de school wordt niet aangetast. Als ouders erom vragen, dan moet een school een verzoek inwilligen, zoals ook gebeurt als katholieke of protestantse ouders met kinderen op een openbare school een verzoek doen.”
Volgens Vogelaar krijgt op deze wijze islamitisch onderwijs een plek binnen het regulier schoolaanbod. Het wordt dat gegeven door docenten die door de school zijn aangesteld en worden betaald vanuit het schoolbudget. De inspectie bewaakt de kwaliteit van het onderwijs.
Moskeeën
Naar de wantoestanden in de particuliere (weekend)koranscholen van moskeeën wil de Integratie-minister een onderzoek instellen. ''Lijfstraffen mogen niet in Nederland. We kijken al naar haat zaaiende predikers die tegen de integratie zijn. We moeten zien of dat ook in het godsdienstonderwijs in de moskeeën gebeurt.”
Vogelaar overlegt nu met staatssecretaris Sharon Dijksma (onderwijs) en Marcouch hoe dit onderzoek er uit moet gaan zien.
Volgens Marcouch maakt het koranonderwijs moslimkinderen gevoelig voor radicalisering. Er zouden lijfstraffen gegeven worden en een 'anti-Westers' klimaat gecreëerd dat schadelijk is voor de integratie.
'Wortelen'
Vorig jaar veroorzaakte Vogelaar veel commotie door in Trouw te zeggen dat ze moslims en de islam wil helpen om te wortelen in de Nederlandse samenleving. Ze stelde toen dat de islam op de lange duur zo diep in de Nederlandse samenleving zal zijn genesteld, dat Nederland een land wordt dat uitgaat van een 'joods-christelijke-islamitische traditie'. PVV-leider Geert Wilders betitelde de minister hierop in een Kamerdebat als ''knettergek''.
In Trouw zegt Vogelaar nu dat de gematigde reactie van Nederlandse moslims op Wilders' film ’Fitna’, een bewijs is dat ze al deels in 'het laten wortelen' is geslaagd. ''Ik wil niet arrogant zijn, maar ik heb zelf het vermoeden dat mijn open dialoog met die gemeenschap daarin een rol speelt.''
Maar aan de andere kant is het misschien wel goed, om de nieuwste generatie moslims te wijzen op de correcte leer van de islam, in plaats van dat dat in een moskee, of thuis gebeurt.
Nee schat...dat hoef je ook niet te willen...dat *ben* je al...
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Liever les in Nederlandse Cultuur.
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
Op zaterdag 22 december 2007 00:29 schreef Alexxxxx het volgende:
Mods met een x zijn tof.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Christenen zijn beter dan Islamieten?
Heb uw naasten lief even als uzelf.
Of was je die vergeten.
Jij met je haatdragende berichten, en je zogenaamde geloofsbeleidenis.
Jij bent erger dan iemand die niet gelooft, jij maakt jouw zogenaamde geloof zwart, en ook al weet ik dat je niet serieus bent, vind ik het ronduit belachelijk dat je zo doet.
Volgende onderwerp ..
een openbare school laat gaan om die onzin te vermijden, dan
doe ik dat met een reden... Geen godsdienst op school!
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
woningmarktcijfers
Sterker nog! Er moet helegaar geen islam zijn in Holland.
Molens. dijken. kinderen met blonde haartjes die spelen onder een strak blauwe hemel. Moeders die de was aan de lijn hangen. Boeren op de trekker in het veld.
Holland in de finale van't ek
En toen werd ik wakker
Maar idd, wat een achterlijke doos is het ook. Als ik ooit kinderen heb gaan ze dus ook echt niet naar een school waar die zooi gegeven word.
Is ze niet helemaal lekker ofzo? raar mens.
Nederland in de uitverkoop.
Ik schat zo in dat de rechtse partijen flinke sprongen voorwaarts gaan maken.
Waarom een religie gaan promoten die wereldwijd voor verdeeldheid en haat zorgt?
Domme mensen, domme Vogelaar.
Ik ben trouwens zelfs een atheist, voor daar weer commentaar op komt.
Geloof niets, denk zelf.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
dat wijf heeft een lobotomie nodig
Straks mag je dochter alleen de les volgen in burka, en moeten we allemaal met onze neef/nicht trouwen
Weer zo'n PvdAer die na de verkiezingen niet meer zal terugkomen maar op dit moment bezig is de maatschappij voor de komende decennia te ontwrichten.
Dan maar hopen dat die 'islam-les' 's ochtends als eerste wordt gegeven, dan laat ik mijn kinderen lekker een uurtje uitslapen! Ik vind het al erg genoeg dat we hier een joods/christelijke traditie hebben, genoeg troep uit het midden oosten dacht ik zo....
Geert laat je hoooooooooooooooren!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Openbare scholen zijn juist 'openbaar' omdat ze er niemand met hun favoriete sprookjes/god-ideetjes om de oren slaan: voor iedereen dus.
Over tweedeling in de samenleving creeren gesproken zeg!!
Straks zijn alle "openbare" scholen dus "moslimscholen" (en dus zwart) en gaat de rest van Nederland 'christelijk' om goed onderwijs (zonder lijstraffen, taalachterstanden en openlijke religieagressie) te kunnen krijgen.
Gaan we het wonderschone amerika achterna waar je als je aangewezen bent op een public-school net zo goed meteen de vloer bij de MacDonalds kan gaan vegen of bij een criminele organsatie kan gaan.
Wat intergreren we weer fijn zeg!
Zout toch op met dat geloof dat er op uit is iedereen die iets anders/niets geloofd of te overtuigen of meteen om zeep te helpen.
En daarna gaan ze hun eigen regeltjes nog eens aanscherpen om de zwakke broeders (en vooral zusters) definitief uit te sorteren.
Brrrrr.
Scheiding onderwijs en geloof!!
Laat die koters maar in de spagaat opgroeien, dan gaan ze vanzelf zien wat een kansloos zootje dat koeltoer-geloof-dwangbuisje is.
Schaf sowieso ook alle christelijke scholen af. Vooral die strenge clubs als het Lodenstein College of het Hoornbeek, dat is het voorportaal van de SGP.
betwijfel het
allemaal gelijk maar sommigen zijn meer gelijk dan anderen.
gek genoeg hoor je pvda niet over iets veel nuttigers namelijk ervoor zorgen dat allokinderen thuis nederlands spreken zodat ze niet met een enorme taalachterstand naar school gaan, of btw het geven van les over nederland, seculier denken en sexuele voorlichting (wat zegt u niet alle vrouwen zijn hoeren en homo's zijn ook mensen dat wisten we niet)
acceptatie van de nederlandse samenleving, zodat men er een deel van kan uitmaken is de basis voor integratie, meer islam, meer isolatie is dat niet
het is trouwens kansloos, islamscholen hebben 1 ding gemeen namelijk dat ze mono-etnisch zijn, alleen turken, alleen marokkanen. Zo krijgen die kinderen het zelfde onderwijs als opa 60 jaar geleden, want dat is de goede manier (denkt men)
een openbare school straks komt fatima in aanraking met zedeloze nederlanders en wordt ze ook zo, of wordt ismail verleid door zo'n blondine
We slaan helemaal door in dit land. Alles om een bepaalde groep maar zoet te houden. Dat er christelijke scholen zijn, prima, op die fundering is nederland nou eenmaal gebouwd, maar de islam heeft niks te zoeken buiten de moskeeën (waar ik ook al niet op zit te wachten).
Chuck Norris is always in control
Laten we blijven hopen dat er nooit een praktijkexamen komt.........
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Een atheist boeit het verschil tussen een protestant of katholiek of een moslim niet
Drank maakt meer goed, dan liefde stuk kan maken
smoking is my choice, so F**k Off
ik zag, ik nam, ik kwam en ik ging weer
Oprotten met die kutreligies.
Een algeheel verbod op religie lijkt me een stuk beter
Op school kom je om te leren , sprookjesboeken lees je maar thuis
alle geloven zijn zo ongeveer de oorzaak van alle ellende/oorlogen uit de geschiedenis
geloof staat voor onderdrukking en machtsmisbruik
geloof staat voor het domhouden van mensen zodat ze makke lammetjes zijn die makkelijk onder de duim te houden zijn
Wat betreft dat onderwijs,... foto
Ook hier zal misbruik van gemaakt gaan worden als het eenmaal ingevoerd is. Hiervan horen Aboutaleb en Marcouch op de hoogte te zijn en die neem ik het dan ook kwalijk, Vogelaar weet gewoon niet beter, die gedraagt zich al jaren als een dwalende josti.
Ik hoop dat de PvdA stemmers hier van leren voor de volgende verkiezingen.
Waar in de wereld wordt islamitisch onderwijs gegeven waar dit anders is?
Kom op mensen open je ogen er is NIETS geloofwaardigs aan de islam.
Het is doodeenvoudig een politieke stroming die erin gepompt wordt onder het mom van religie.
en naamloos sterven
niets anders dan een zucht
en een vonk is mn ziel
http://www.geenstijl.nl/m(...)ntmaskering_van.html
alle religies op scholen afschaffen.... tis uit de tijd!! iedereen gaat tegenwoordig toch wel naar de hel!
Dat ze dat maar in hun land houden of in hun huishouden.
Maar niet op NEDERLANDSE scholen. We zitten verdorie in Nederland.
Laat godsdienst waar het thuis hoort, in hun kerk, of wat ze dat gebouw
ook voor een naam geven.
Onzin.
neemt niet weg dat Vogelaar gestoord is en religie niet op een school thuis hoort imo, religie is er om mensen dom te houden , niet echt wat de bedoeling van een school is.
Microsoft Technical Support Engineer
Microsoft Product Support Services
Microsoft Nederland :+31 (0)20 5001500
Facebook | Lexie @ Twitter | 026 forum
Let wel: dit is een toevoeging op de basisschool, die niet bestemd is voor westerse of verwesterse leerlingen, maar een poging om grip te krijgen op een deel van de leerlingen die in plaats van geintegreerd juist geisoleerd dreigen te worden.
Een islamschool staat op dit moment mi. gelijk aan illegaliteit, er is te weinig overzicht er is geen sturing en er wordt te weinig geleerd wat van nut is voor een westerse samenleving (dat is hier dus)
Als jongeren bewust worden van de samenleving die hier gangbaar is, kunnen ze uit vrije wil altijd nog een islamstudie volgen (bij voorkeur - en op eigen kosten , maar dat spreekt vanzelf - in een arabisch land, per slot van rekening gaan er ook studenten naar de verenigde staten)
Op het moment hebben veel allochtone ouders weinig keus. met dit initiatief zal dat makkelijker worden. En wie weet, misschien gaan ze zelf ook wel naar school
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
foto
Ze is KNETTERGEK.. ik betaal geen belasting om een paar randmongolen religie te geven. Als een paar van die mafkezen hun handjes niet thuis kunnen houden dan moet je ze opakken en aangeven dat dit niet gewenst is.
Scheiding religie en staat hou is op dit zijn dictoriale trekjes.
Kneuzenkabinet met de grootste prutsers van het land. Ze zouden nog geen eens leiding mogen geven aan madurodam.
En dit geld voor alle religies die hebben sinds 1920 hun eigen onderwijs. Ook nog met staatsteun wordt het bij elkaar gehouden laat ze lekker daar maar hun kinderen verpesten met ideeen waar de donald duck nog een puntje aan kan zuigen..
En het gaat hier niet om les krijgen in de verschillende stromen religies die er zijn want dan kan je nog zeggen dat het ergens goed voor is. Nee dit is koranles waar ze dus religie krijgen dus is absoluut niet te mixen met openbare school.
Kijk maar eens een dagje op FOK, bijvoorbeeld.
Het zou dan wel slim zijn om hetzelfde voor het christendom, jodendom, boedisme en hindoeisme te doen.
Beetje extra kennis kan nooit kwaad en het voorkomt eventuele vergelijkbare problemen in de toekomst.
Welk gedeelte van deze omschrijving snapt dat uilskuiken van een vogelaar niet ? echt islam er in kids eruit dan maar op een katholieke school maar het is toch bezopen dat je kind hoe dan ook onderwijs gaat krijgen over een fabeltjes boek...... ?
Wees toch eens niet zo naief.
Dit hele multikul-integratie fiasco is vanaf dag 1 volledig eenzijdig geweest.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken