Familie Nouri dreigt met juridische stappen: "Ajax is niet erg ruimhartig"
De familie van Abdelhak Nouri dreigt met juridische stappen tegen Ajax, zo laat advocaat John Beer maandagavond weten in het televisieprogramma Nieuwsuur. De familie van Nouri wil dat Ajax 'binnen een half jaar' met een schadevergoeding komt. Het is maandag precies twee jaar geleden dat Abdelhak Nouri tijdens een oefenduel tussen Ajax en Werder Bremen een hartstilstand kreeg en als gevolg daarvan ernstige en blijvende hersenschade opliep. Ajax erkende vorig jaar 'volledige aansprakelijkheid', omdat de eerste behandeling van Nouri op het veld tekort zou zijn geschoten.
De familie Nouri wil de middenvelder graag zelf thuis verzorgen en moest daarvoor onder meer een nieuwe woning laten bouwen. "De gesprekken over een vergoeding lopen niet makkelijk", zegt Beer echter. "Je kunt registreren dat er niet heel erg ruimhartig tegenover de familie wordt gehandeld. Op een gegeven moment zullen we naar de rechter of arbitragecommissie moeten gaan."
Beer liet eerder al weten dat er momenteel sprake is van 'een subcomateuze situatie waarin er subtiel contact is, met name tussen de familie en Abdelhak'. "Dat is geen contact zoals u en ik dat hebben, maar het is er in enige mate wel. Ik heb hem bezocht in de instelling waarin hij verbleef en heb gezien dat de familie contact met hem had. Je vraagt je af of dat iets is wat de familie zelf voelt, maar er zijn door medici en paramedici aanwijzingen opgehangen hoe je met hem communiceert. Ik heb zelf gezien dat een therapeut met hem contact kon maken. Maar nogmaals, niet zoals u en ik praten, maar heel subtiel."
Dus tja, wat is ruimhartig? Ik denk dat ze al meer krijgen dan bij menig andere werkgever... maar dat is ook weer een aanname zonder getallen.
Laat maar lekker voor rechter komen.
Exact. Helemaal niets...
Je lijkt wel een vrouw die van haar man wil scheiden en vervolgens denkt dat ze even zijn hele hebben en houden gaat krijgen zonder er ook een flikker voor te hebben gedaan. Behalve dan een keer met je benen wijd gaan op het moment dat je eens een keer géén hoofdpijn hebt
Schoonmoeder schoonvader en mijn vader hadden in hun eindfase dagelijks hulp nodig van mij en mijn vrouw. Mijn moeder heeft ook nu een paar dagen per week onze hulp nodig (is inmiddels 89 jaar oud en woont nog thuis).
[ Bericht gewijzigd door nietzeuren op dinsdag 9 juli 2019 @ 14:29 ]
Maar om nu als familie ineens te eisen dat ze geld willen omdat ze een nieuw huis gekocht hebben zodat hij bij hun kan zijn is ook beetje krom. En kan Ajax weigeren lijkt me want is er geen onderzoek gedaan of hij wellicht met aanpassingen in de oude woning verzorgd kon worden?
Het is en blijft zielig zo'n talent op zo'n jonge leeftijd. Maar begint nu wel beetje een mediahype te worden. Dat zou je als familie toch ook niet willen?
Letselschade zaken duren jaren en de vergoedingen die je hier in Nederland krijgt zijn niet zo hoog.
Zijn carrière was sowieso over geweest. Hartafwijking + hartaanval betekent dat geen club je meer onder contract neemt.
Hou je gewoon bij het onderwerp, de verzekering zal bepalen wat er wordt vergoed en dan de salarisafwikkeling van het contract.
De kans dat het huis wordt betaald zal zeer klein zijn om meerdere redenen, maarja laat ze naar de rechter stappen.
Wat maakt dit ventje zo bijzonder volgens jou?
Volledige aansprakelijkheid is het betalen van de medische kosten, verzorgingskosten, reiskosten en verblijfkosten etc..
Moet Ajax dan ook nog even het salaris uitkeren wat Nouri potentieel had verdiend?
- Epicurus
wat ze vergeten is dat Nouri amper gespeeld heeft was voornamelijk nog een speler in jong Ajax en Ajax heeft dus al flink in zo'n speler geinvesteerd en nu proberen ze gewoon tonnen extra af te persen. Niet het een of een ander maar als jij ineens niet meer kan werken door een ongeluk in bedrijfstijd dan krijg je als je mazzel heb 50k mee en dat is het dan. Daarna kan je gaan teren in de bijstand.
Ik bedoel, wat heb je dan aan een aagepast huis? Volgens mij kan hij nog niet eens naar een aangepast toilet. Of in een rolstoel. Of zoiets dergelijks.
Of in bad. Onder de douche.
Dat huis zou dan voor de familie zijn. Nou aangezien Nouri niet meer kan praten kan hij er ook niks tegen doen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken