Moslima toont buik, krijgt doodsbedreigingen
Niet alleen Sylvana krijgt bedreigingen. Ook Geert Wilders, Zwarte Piet, Thierry Baudet en de moslima uit dit artikel krijgen doodsbedreigingen naar hun hoofd geslingerd.
In dit geval gaat het om een meisje dat een video deelde waarop ze een naveltruitje draagt. En dát kan natuurlijk niet zomaar. Ze deelde de video op haar Instagram account en dat kwam haar te staan op heel wat grove verwensingen en dreigementen vanuit de Tadzhiki gemeenschap.
Hoewel Madina Basaeva in Moskou woont werd ze geboren in Yekaterinburg binnen de Tadzhiki gemeenschap.
De video duurt maar dertien seconden. Wat genoeg was voor vele reacties die varieren van 'ga eens deaud' (vrij vertaald) tot 'kan iemand haar doodmaken'.
Een van de commenters zegt 'vergeet niet dat terwijl je nu roem nastreeft in dit leven je hiervoor bij Allah zult betalen in je volgende. Die naakte navel gaat je veel kosten.'
Kan als schokkend worden ervaren! (foto: CEN)
(Jullie zouden dezelfde persoon kunnen zijn, want BasOne heeft me verteld dat er veel mensen op Fok.nl zitten met meerdere accounts, dus Fok.nl doet aan cookie en IP monitoring, als jij meerdere dumpjes zou krijgen, zou dat zeker opvallen)
'moslims boos om/op...'
Rinse, repeat....
Tijd voor verruiming van het LB spectrum!
Deze lopen natuurlijk nog rond neem ik aan?
Islam is vrede!
Ik zie veel overeenkomsten: komen overal voor, hardnekkig, hebben de neiging om overal te infiltreren, veel mensen hebben er last van, en het zijn allebei vrij primitieve soorten.
Oh nee, niet. De kritiek hier is totaal niet te vergelijken met de doodsbedreigingen van die primitieve randdebielen.
En jij wou graag nog keer van dat soort barbaren hierheen halen?
Als je kleding draagt die een ander niet aanstaat, dan vraag je er natuurlijk om om met de dood te worden bedreigd.
Wat denk je, zou het anders eventueel ook een optie zijn dat mensen zich gewoon niet druk maken om de klederdracht waarmee anderen zichzelf op instagram zetten, en zich gewoon met hun fucking eigen zaken bemoeien? Of is dat een heel raar idee?
Doet me een beetje denken aan de jonge dame in Saudi-Arabië dat ging autorijden terwijl dat niet mocht volgens de wet daar, ik weet niet wat de straffen toentertijd waren, maar dat zal waarschijnlijk niet de uurtje schoffelen zijn geweest. Ik hoop dat het een kettingreactie veroorzaakt.
Hoop doet leven toch?
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Oh, wacht. Het zijn moslims, dan mag dat natuurlijk niet. Ze moeten worden beschermd en de vrouw moet opgepakt worden
En luister eens naar een ervaringsdeskundige:
Dit is een gevaarlijk gedeelte van de Koran, voor diegene die geloofd in het hiernamaals.
Dit is een geweldstekst, waarvan er vele in de Koran staan, zoals het 'zwaardvers' in 9: 5. "Doodt de afgodendienaars, overal waar je hen vindt; neem hen gevangen, beleger hen, leg hinderlagen tegen hen aan..." Onder die afgodendienaars worden ook de Christenen gerekend. Ze vereren (volgens de islamitische uitleg) immers drie goden... En de laatst veronderstelde openbaring van Allah over de Christenen vinden we in de Koran 8: 39. "Bestrijd hen tot er geen misleiding meer is..." (Dat betekent: Totdat ze niet meer bestaan...)
Andersdenkenden, vooral de Joden en Christenen worden genoemd, moeten bekeerd worden (onder geweld) en anders gedood, tenzij ze een zware belasting betalen en een vernederende behandeling krijgen als tweederangs burgers.
Wat Amnesty zegt over de Islam is een ander verhaal.
Verspreid de islam een boodschap van verdraagzaamheid?
Ideeën die er in belangrijke islamstromingen over mensenrechten zijn, benadrukken de gelijkheid van mensen ongeacht ras, religie, nationaliteit of status. Volgens de Koran is geen volk superieur aan enig ander. De mens is heilig en mag niet worden gedood, behalve als uitvloeisel van een wettig proces. Er 'bestaat geen dwang in religie' en de verscheidenheid van religies is door God gegeven. Rechtvaardigheid moet altijd de overhand hebben boven haat. Volgens de islam is de mens geschapen met een natuurlijk vermogen om goed en kwaad van elkaar te onderscheiden.
Dat is het grote probleem, de Koran is in het Oud Arabisch geschreven, de teksten zijn niet eenduidig, spreken elkaar tegen, corrigeren elkaar, maar hoe, je kunt er zelf een uitleg aan geven.
Nu het volgende, in Elsevier Weekblad 10-7-2018
De islamitische coalitie pleit voor meer bijeenkomsten tussen de eurocommissarissen en henzelf, en vraagt een gesprek aan met Timmermans en Jourová.
Bij de ondertekenaars van de open brief zijn nogal wat organisaties die op de een of andere manier zijn verbonden met de Moslimbroederschap, de islamitische beweging die de sharia voorstaat. Zoals het European Forum of Muslim Women, het Forum of European Muslim Youth and Student Organisations en de antiracismekoepel European Network against Racism (ENAR).
Volgens de Nederlandse inlichtingendienst AIVD streeft de Moslimbroederschap naar 'een herislamisering van de moslimgemeenschap in Europa volgens de (ultra)orthodoxe leer, waarbij de islam leidend moet zijn in alle aspecten van het leven'. Kernwaarden van de democratie, zoals de vrijheid van godsdienst, wijst de broederschap af.
Met andere woorden, Islam en democratie gaan niet samen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken