Moeder zusjes OG3NE overleden
Isolde, de moeder van Lisa, Amy en Shelley Vol van OG3NE is woensdag overleden. Dat heeft de familie bekendgemaakt. Isolde had een zeldzame vorm van botkanker. Vorige maand besloot ze haar behandeling te staken nadat er een nieuwe tumor in haar hals was gevonden.
"Wij vertrouwen er op dat haar strijdkracht, positiviteit, doorzettingsvermogen en eeuwige lach ons de kracht zal geven om door te gaan", laten de meiden van OG3NE weten. "Nu is er het grote verdriet. We hopen dat iedereen onze privacy respecteert en ons de rust en ruimte geeft om dit grote verdriet een plaats te geven."
Isolde reisde in mei nog af naar Kiev, waar OG3NE Nederland vertegenwoordigde op het Eurovisiesongfestival. Ze was de inspiratiebron voor het nummer Lights And Shadows.
Lisa, Amy en Shelley hebben alle optredens en andere werkzaamheden voorlopig gestaakt om het verlies van hun moeder te verwerken. Het afscheid van Isolde vindt in besloten kring plaats.
Moeder zusjes OG3NE overleden (Foto: BuzzE)
[ Bericht gewijzigd door Megalomaniac op woensdag 12 juli 2017 @ 14:06 ]
Net als bij alle andere onzinberichten
[ Bericht gewijzigd door timmmmm op donderdag 13 juli 2017 @ 05:24 ]
In Mekka
Dat is pas leuk
El Coño
ウイスキー
Maar zoals ik al zei, is het voor hun niet erger als voor een ander mens in dezelfde situatie alleen omdat ze bekend zijn. Wens ze alle sterkte in deze verschrikkelijke tijd voor hun.
Een "normale" vent die hoeft zich niet te vergeilen aan (in dit geval C-list) beroemdheden, die krijgt wat hij nodig heeft in het "normale" leven. Dan is zo'n OG3NE zusje echt niets bijzonders, er loopt namelijk genoeg mooiers rond wat makkelijk bereikbaar is.
Kijk, dat jij blij moet zijn als jij eindelijk een keer je kleine pikkie in één of andere bezopen zeekoe mag steken, en je gerief dus vaak bij foto's van Scarlet Johansson en Doutzen Kroes moet halen, wil niet zeggen dat dit voor iedere man nodig is. Voor jou moeilijk voor te stellen misschien, maar zijn mannen die selectief kunnen zijn.
En wat is er anno 2017 mis met homo zijn?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken