Nieuws
Wolfowitz neemt geen ontslag bij Wereldbank

Wolfowitz geeft volgens de raadsman dan de voorkeur aan een stemming in het bestuur van de instelling over zijn lot. Het bestuur van de Wereldbank praat vandaag verder over de toekomst van Wolfowitz. Die ligt onder vuur omdat hij de regels heeft overtreden bij het toekennen van een promotie en riante salarisverhoging aan zijn vriendin die ook bij de Wereldbank werkte.
Volgens de Amerikaanse nieuwszender CNN onderhandelen de 63-jarige Wolfowitz en het Witte Huis met de Wereldbank over een oplossing. Volgens een voorstel neemt Wolfowitz vrijwillig ontslag en geeft de Wereldbank toe de zaak niet helemaal goed te hebben aangepakt.
De Amerikaanse regering zou tot de conclusie zijn gekomen dat Wolfowitz niet langer kan functioneren als president van de Wereldbank, aldus regeringsbronnen tegen CNN. Binnen het Witte Huis zou Wolfowitz alleen nog kunnen rekenen op de steun van vice-president Dick Cheney.
Paul Wolfowitz
Edit: owja Bush friends in high places foto
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
OT: Pff die Wolfowitz moet echt eens weg daar, hij geeft de wereldbank een slechte naam en heeft alleen uit eigenbelang gehandeld foto
die kennen we nog van de OJ Simpson zaak
foto
Die wolfowitz met zijn nare kop moet gewoon opzouten. Jammer voor bush en zijn cornuiten dat ze dat vingertje in de pap kwijt zijn.
Moet maar eens afgelopen zijn met die vriendjespolitiek!
waarschijnlijk zijn het andere sportvlekken.
ZWAAR onterecht foto
Uiteindelijk was hijzelf degeen die erover moest besluiten. "Dan maar ontslag met opslag", moet 'ie gedacht (en gedaan) hebben.
Maar als de Wereldbank 't goed had aangepakt hadden ze er een commissie voor in 't leven geroepen (of had hij dat zelf gedaan) waar hij geen invloed op kon hebben, en hadden ze 't zaakje gewoon administratief op arbeidsrechtelijk verantwoorde wijze met die dame afgehandeld.
Dan had ze d'r misschien nog wel meer aan overgehouden ook.
Maar nu? Van mij mag 'ie weg, maar dan om een andere reden.
'De architect' van de Irak-oorlog is alleen al om die reden uiterst controversiëel, zeker op een post waar je met ontwikkelingswerk te maken hebt.
Van mij mag 'ie ook weg om Amerika te pesten. Niet vanwege de Irak-oorlog, maar omdat ze destijds Lubbers zo te kakken hebben gezet toen 'ie voor Secretaris Generaal van de NAVO kwam solliciteren.
Bovendien is 't zo dat als je zoiets in Europa flikt als wat hij met zijn vriendinnetje heeft gedaan, hij er allang uit had gelegen.
foto
Waarom moeilijk doen? Desnoods drogeren die man en middenin de Kalahari-woestijn droppen in een Zeeman-truitje. Hops. foto
foto
foto
geen enkele post van mij is, ondanks de inhoud, een oproep tot haat of moord.
Nog verontwaardigd doen als andere instanties minder corrupt zijn dan dat je gewend was foto
foto
Onvoorstelbaar, wat een vreselijk agressieve klootzakken zijn het toch he, die neocons. Maar, de wereld kotst ze uit, en terecht. Als we Bush niet kunnen pakken, dan zijn pionnen maar.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken