Poetin voorgedragen voor Nobel-vredesprijs
De Russische president Vladimir Poetin is voorgedragen voor de Nobelprijs voor de vrede. Dat meldt het Russische persbureau ITAR-Tass. Poetin zou zijn genomineerd door de Internationale Academie voor de Eenheid van Naties in de Wereld, een obscure organisatie waar weinig informatie over te vinden is. Het bestuur van de organisatie lijkt vooral afkomstig uit Rusland en enkele andere landen uit de voormalige Sovjet-Unie.
Georgij Trapeznikov, voorzitter van de organisatie, zei dinsdag dat er op 16 september een brief is gestuurd naar Nobel-comité en dat deze op 20 september is ontvangen. "We weten dat onze president een belangrijke rol heeft gespeeld bij het vredesproces in conflictgebieden, in het bijzonder in Beslan (in Noord-Ossetië, red.) en in Zuid-Ossetië."
Volgens Dmitri Peskov, de perschef van Poetin, is er geen overleg gevoerd met de regering over de nominatie. Eerder heeft Peskov gezegd dat Poetin niet streeft naar het winnen van prijzen. "Het belangrijkste criterium voor de president is voldoening halen uit een goed verlopen taak."
Volgens het testament van de Zweed Alfred Nobel is de vredesprijs bedoeld voor een persoon of instelling die zich op buitengewone wijze inzet voor het bevorderen van vrede en ontwapening. De winnaar wordt gekozen door het Nobel-comité, dat bestaat uit vijf leden van het Noorse parlement. De inzendingen voor de Nobelprijs moeten voor 1 februari binnen zijn. Niet iedereen kan zomaar iemand nomineren voor de vredesprijs. Het is niet duidelijk of de Internationale Academie voor de Eenheid van Naties in de Wereld Poetin wel kan voordragen voor de vredesprijs.
Daarnaast wordt hij door verschillende westerse groot machten belachelijk gemaakt en laat hij dat gaan. In Amerika zouden ze bij zulke dingen allang een leger hebben gestuurd
[ Bericht gewijzigd door smirri op dinsdag 1 oktober 2013 @ 16:25 ]
voor zover je hier nog waarde aan hecht
Aan de andere hele grote kant: nee
Syrië heeft tie goed gedaan, althans door hem is er een dure, niet te winnen oorlog voorkomen
aan de andere kant.. Vrijheid van meningsuiting.. moet ik meer zeggen..
Terwijl hij niets anders heeft gedaan dan oorlogen voortzetten en beginnen.
...maar goed.
There's only one way of life, and that's your own!
Wtf
In a sky of a million stars
ik zou zeggen geef dan Hitler ook maar die prijs met terugwerkende kracht en een excuus erbij dat ze het niet eerder hebben gedaan
Poetin!
Vrede in het Midden-Oosten, Poetin - de redder van Syrië, Libanon, Iran en Palestina - in de H. Grafkerk te Jeruzalem
foto
Voor de vrede in Syrië en bescherming van de heiligdommen in Maaloula:
foto
[ Bericht gewijzigd door Veldkamp op dinsdag 1 oktober 2013 @ 17:22 ]
ik draag Hitler en Mao postuum voor voor deze bokaal
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Erg triest dat mensen die anderen laten martelen, wegstoppen in werkkampen, discrimineren, bespioneren, etc. in aanmerking komen voor de prijs die juist tegen dat soort praktijken zou moeten zijn.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken