Nieuws
Docente (24) ontkent seks met leerlingen
Een 24-jarige wiskundelerares uit het Amerikaanse Ackley zou met vier leerlingen in de leeftijd van 16 tot 18 jaar seksuele relaties hebben onderhouden. De docente, die lid was van het 'prom committee', ontkent de aantijgingen echter stellig, meldt het AD.
Voor elk van deze relaties kan de lerares vijf jaar cel krijgen. In totaal hangt haar voor haar seksuele uitspattingen dus een straf van maximaal twintig jaar boven het hoofd.
Mwah...
[ Bericht gewijzigd door foxtrotcharlybravo op dinsdag 27 november 2012 @ 17:39 ]
\[b\]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:\[/b\]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
Slouches towards Bethlehem to be born?
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Always look at the bright side of death
Een k*t puber die je ergens van beschuldigd, en ze hangen je. Ook in Nederland! Herinner nog de docent die door de politie ook zijn lokaal gehaald werd vanwege een klacht.
Gelukkig is het salaris zo enorm hoog, zijn de carrière kansen riant en is de baanzekerheid zo goed.
Alhoewel ik het altijd zo verschrikkelijk overdreven vind... voor die knulletjes was het waarschijnlijk een (natte) droom die uitkwam, seks hebben met een 24 jarige vrouw. Ja, ik weet het, het mag niet, maar ontsla haar dan gewoon in plaats van haar 20 jaar in de cel te gooien.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)bed-te-krijgen.dhtml
[..]
Kijk, en zulke dingen zijn dan wel weer volkomen legaal.
Begrijp jij het?
Maar het blijkt dat ze het licht hebben gezien in een aantal staten.
Valt niet veel uit te leggen
foto
Weten de aanklagers wel zeker dat ze het juist hebben begrepen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken