Nieuws
Roemer helpt rechts niet aan meerderheid
De SP gaat de VVD na de verkiezingen niet aan een meerderheid helpen. Dat heeft SP-leider Emile Roemer zaterdag gezegd in Boxmeer, meldt de NOS. De SP gaat ook geen VVD-beleid uitvoeren, zei Roemer tijdens de campagnebijeenkomst.
Partijleider Mark Rutte zei woensdag dat de VVD links niet aan een meerderheid gaat helpen. Roemer pareerde dat zaterdag door aan te kondigen dat zijn partij 'een rechts blok' niet te hulp schiet. "Nederland moet kiezen."
Rutte stelde dat SP, PvdA en GroenLinks een blok aan het vormen zijn. De VVD doet niet mee aan een kabinet waar deze drie linkse partijen in zitten, zei de premier. Die partijen hebben een lijstverbinding gesloten. De VVD en de SP zijn nog altijd de twee grootste partijen in de peilingen.
de een gunt de de ander niet wat
en dat moet het land gaan besturen ?????
ga zo door dan komen we er vast wel, de afgrond in bedoel ik dan
geleerd van hun fouten hebben ze dus niet. Zowel niet bij de VVD, en de SP heeft niet geleerd van de fout van de PvdA de laatste keer.
Samson is gewoon weer de nieuwe Wouter Bos die in ruil voor het pluche weer een lading rechts beleid gaat uitvoeren zoals de PVDA al 20 jaar doet als ze in de regering komen.
Er is NOG NOOIT beleid van 1 partij uitgevoerd, dat is het hele punt van een coalitie.
Prutsers.
VVD-PvdA-D66-GL -> Doodsteek voor GL en te rechts voor PvdA (78)
VVD-CDA-D66 -> Veel te weinig zetels (61)
VVD-PvdA-SP -> Door Rutte/Roemer uitgesloten (87)
Rutte zal 100% in oppositie moeten gaan zitten en wordt afgedankt.
PvdA-SP-CDA-D66 -> Enige mogelijke realistische optie (80)
PvdA-SP-CDA-CU -> Te weinig zetels (71)
PvdA-SP-CDA-CU-GL -> Te weinig zetels (75)
PvdA-SP-CDA-CU-GL-PvdD -> Te veel partijen (79)
PvdA-SP-CU-GL-PvdD-50+ -> Te veel partijen (66)
PvdA-SP-D66-CU-GL-PvdD-50+ -> Te veel partijen en te links voor D66 (80)
PVV heeft ook geen kans op deelname, tenzij het CDA en D66 ineens weer instappen (100% uitgesloten).
Conclusie:
De enige realistische optie is PvdA-SP-CDA-D66 met 80 zetels. Hebben ook tevens een meerderheid in de 1e kamer.
Doodziek word je ervan. Het maakt wat dat betreft ook weinig tot niets uit op welke partij je stemt, iedere partij zet de partijbelangen torenhoog boven een eventueel landsbelang. Verantwoording nemen en knopen doorhakken is er absoluut niet bij.
Je kan je afvragen of je überhaupt de moeite moet nemen om te gaan stemmen op dit soort hufters.
Dat D66 dat zei, was bedoeld om D66 als alternatief voor de VVD neer te zetten en zich te profileren op rechts.
Wat Pechtold zei is een politiek woordgrapje en hij kan gewoon aan ieder kabinet met de SP deelnemen.
En maar kwaken dat ze zo graag regeringsverantwoordelijkheid willen hebben en het beter doen dan de andere partijen.... blablabla
Gaat niet gebeuren.
Dat wordt binnen 5 maanden weer een nieuwe gang naar de stembus, en zo zullen we altijd in een cirkel blijven ronddartelen.
Politiek
Anders hadden ze het zeker gedaan.
En dan nog, ik weet zeker dat er van binnen de partij druk op samsom uitgeoefend zal gaan worden, om dit te doen. De vraag zal zijn hoe sterk hij dan in z`n schoenen zal staan.....
We krijgen dan dus 2 gevechten achter de schermen.
Eèn bij de PvdA om wel met de VVD samen te gaan, en èèn bij het CDA om niet met de SP in een coalitie te gaan zitten. En persoonlijk ben ik bang dat die ratten bij het CDA nog wel eens de doorslag gaan geven. Dat die de SP zo lang af gaan houden dat Samsom uiteindelijk in het landsbelang voor de variatie met VVD, CDA en D66 zal gaan....
http://verkiezingen.wekelijksepeiling.nl//uitslagen.php
Die peilingssite is onafhankelijk en populair, omdat er anoniem kan worden gestemd, ipv via aanmelding bij een enquetebureau.
Naar alle waarschijnlijkheid, bevat het de zgn gordijn-stemmers.
Niet zo schrikken van wat er komen gaat, me jongen.
Op dit moment gaat de meer linkse PvdA echt niet samen met een VVD die de PVV op veel vlakken op rechts inhaalt. Zeker als je het afgelopen kabinetsbeleid van de VVD bekijkt. Dat gaat de PvdA nooit steunen.
En meld daar je grieven of kom met bronnen, dat die site controversieel is.
foto
Moeite met het lezen van je eigen posts?
Maar goed, we beschouwen hier de peilingen en de mogelijkheden daarvan, de uitslag zien we op 12/9 wel.
Na vele uitspraken gelezen te hebben van partijen die andere partijen uitsluiten, nu eens een partij die zichzelf uitsluit van regeringsdeelname.
foto
Een nieuwe profeet is opgestaan, Mo II.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken