NS: winterplan werkt
De sneeuwval van afgelopen zaterdag heeft allerminst tot chaos op het spoor geleid. Door over te schakelen op de winterdienstregeling bleef de overlast beperkt, zegt NS-topman Bert Meerstadt dinsdag in het AD. Hij vindt de kritiek van de Tweede Kamer, vakbonden, minister van Verkeer en Waterstaat Melanie Schultz (VVD) en reizigersorganisatie Rover niet terecht.
Zaterdag liep het treinverkeer rond Utrecht Centraal urenlang vast. De overlast was volgens Meerstadt 'heel vervelend'. "Zeker omdat veel mensen Sinterklaas wilden vieren, maar onze winterplannen hebben gewerkt."
De overlast bleef volgens hem beperkt tot de regio rond Utrecht. Meerstadt wijst erop dat de chaos zich vorig jaar in soortgelijke situaties nog over het hele land verspreidde en tot drie dagen aanhield. "Nu was het twee tot drie uur rondom Utrecht. Een hele verbetering."
Wel valt volgens de topman wat te verbeteren in de informatievoorziening. "We moeten duidelijker zeggen: heb even geduld, we werken aan een oplossing om iedereen thuis te krijgen." Daarvoor biedt hij zijn excuses aan.
De winterdienstregeling houdt in dat treinen tussen stations pendelen in plaats van een lange route langs veel stations af te leggen. Als een trein uitvalt, zorgt dat door de winterdienstregeling alleen op een klein stukje van het traject voor problemen. Zo moet de overlast beperkt blijven.
Ondanks dat de topman tevreden is over de regeling, wordt de reclamecampagne waarin de NS zegt klaar te zijn voor de winter van de buis gehaald. "Het is raar om te verkondigen dat we goed zijn voorbereid, terwijl mensen vertraging hebben gehad", legt hij in de krant uit.
In de Volkskrant wijst directeur van ProRail Bart Smolders erop dat vorige week maandag bijna negenhonderd kilometer file op de wegen stond, terwijl de treinen amper problemen hadden.
Een correspondent van de krant in Engeland beschrijft dat de natie 'een collectieve zucht' slaakt zodra de eerste sneeuwvlokken neerdalen. Door de sneeuw reed daar slechts een op de drie treinen. In Duitsland zou men geloven dat het treinverkeer in Nederland beter is geregeld, al weet niemand of dat echt klopt.
oOoO - Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory - OoOo
Wat een enorme faalpartij...
El Coño
ウイスキー
En het regent klachten over de belabberde informatieverstrekking. Ja, er is gratis koffie en thee op spoor 6.
I still hesitate to use spaces
in file names.
Trein uitvallen, drommen mensen vast op de stations, wissels die weer eens niet functioneerden, treinen waarvan de verwarming niet werkte.
Gedurende de extra lange wachttijden geen warm kopje koffie te krijgen op de stations, overschakelingen op ingehuurde bussen door de NS die wegens de sneeuwval/gladheid niet reden, nee het ging weer geweldig!
Het werkte weer eens ongehoord uit de klauw gelopen vervelend!
De heer Meerstad is dan ook zeer ongeloofwaardig!
Dus dat het zich niet uitspreidde is niet waar.
I still hesitate to use spaces
in file names.
I still hesitate to use spaces
in file names.
De chaos was minder erg dan vorig jaar.
Het plan heeft dus gewerkt, alleen nog nlang niet goed genoeg.
Absoluut zijn wij alleen geïnteresseerd in anekdotes.
Het was gewoon dramatisch. Wellicht iets minder dramatisch dan vorig jaar, maar desalniettemin dramatisch.
Het is vooral erg treurig om te wijzen naar de files, alsof de NS nog altijd een beter alternatief zouden zijn dan de auto.
Blijft alleen jammer dat deze meneer, op dit moment in de foto de waarheid sprak. Er waren geen WMD's in Irak.
nu jij weer met je faalpic.
Ontopic: De NS faalt hard en zal dat deze winter weer gaan doen.
Wat is eigenlijk het echte gezicht van die Meerstad?
foto
?
|o-0
~~~`
De NS heeft het alleen niet duidelijk gecommuniceerd. Van te voren en tijdens de storing. Dat moet vooral beter. Managing expectations.
My ass!
We hebben vanaf A.dam niets dan problemen gehad om naar t zuiden te komen. Uren om moeten reizen via Nijmegen.
Kerel moet eens een keer achter zijn bureautje vandaan komen en eens daadwerkelijk op een treinstation kijken!!
Dat is gewoon een leugen want ik heb ook meer dan een uur vast gezeten. Of je spreekt over het winterplan dat werkt want iedereen is uiteindelijk op de bestemming gekomen (wat ik hele zwakke argumentatie vind) of je noemt alle vertragingen.
|o-0
~~~`
|o-0
~~~`
wagonlading wc eenden
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Succes voor deze manager, hij heeft zijn doelen behaald (Premie en dubbele bonus voor deze man!), over de vertragingen kunnen de reizigers zeuren tegen het lagere personeel, dat lagere personeel mag niet klagen (heeft de baas zelf gezegd) dus manager kan weer fijn op de wintersport, zijn werk was weer van onbesproken kwaliteit.
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Moet wel... Waar zouden immers anders die "N" en die "S" voor staan, toch?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken