Uitslagen Europa League (21-10-2010)
Vanavond werd de derde speelronde in de groepsfase van de Europa League afgewerkt. PSV won met 1-2 van Debreceni, terwijl FC Utrecht en Steaua Boekarest de punten deelden. AZ verloor met 1-2 van Dynamo Kiev. Hieronder de uitslagen, standen en programma's van Groep A tot en met L.
Groep A
FC Red Bull Salzburg (AUT) - Juventus FC (ITA) 1-1
36' Svento 1-0
47' Krasic 1-1
Manchester City FC (ENG) - KKS Lech Poznan (POL) 3-1
13' Adebayor 1-0
25' Adebayor 2-0
50' Tshimamba 2-1
73' Adebayor 3-1
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Manchester City FC (ENG) | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 6-2 |
2 | KKS Lech Poznan (POL) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6-6 |
3 | Juventus FC (ITA) | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 5-5 |
4 | FC Red Bull Salzburg (AUT) | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1-5 |
Programma 4 november
Juventus FC (ITA) - FC Red Bull Salzburg (AUT)
KKS Lech Poznan (POL) - Manchester City FC (ENG)
Groep B
Club Atlético de Madrid (ESP) - Rosenborg BK (NOR) 3-0
17' Godin 1-0
66' Agüero 2-0
78' Costa 3-0
Aris FC (GRE) - FC Bayer 04 Leverkusen (GER) 0-0
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC Bayer 04 Leverkusen (GER) | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 5-1 |
2 | Aris FC (GRE) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2-2 |
3 | Club Atlético de Madrid (ESP) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4-2 |
4 | Rosenborg BK (NOR) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2-8 |
Programma 4 november
Rosenborg BK (NOR) - Club Atlético de Madrid (ESP)
FC Bayer 04 Leverkusen (GER) - Aris FC (GRE)
Groep C
Sporting Clube de Portugal (POR) - KAA Gent (BEL) 5-1
7' Salomão 1-0
13' Liedson 2-0
17' Wils 2-1
27' Liedson 3-1
37' Maniche 4-1
60' Postiga 5-1
LOSC Lille Métropole (FRA) - PFC Levski Sofia (BUL) 1-0
49' Chedjou 1-0
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Sporting Clube de Portugal (POR) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 12-2 |
2 | LOSC Lille Métropole (FRA) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3-3 |
3 | PFC Levski Sofia (BUL) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3-8 |
4 | KAA Gent (BEL) | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4-9 |
Programma 4 november
KAA Gent (BEL) - Sporting Clube de Portugal (POR)
PFC Levski Sofia (BUL) - LOSC Lille Métropole (FRA)
Groep D
NK Dinamo Zagreb (CRO) - Club Brugge KV (BEL) 0-0
Villarreal CF (ESP) - PAOK FC (GRE) 1-0
38' Ruben 1-0
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Villarreal CF (ESP) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3-3 |
2 | PAOK FC (GRE) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2-2 |
3 | NK Dinamo Zagreb (CRO) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2-1 |
4 | Club Brugge KV (BEL) | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2-3 |
Programma 4 november
Club Brugge KV (BEL) - NK Dinamo Zagreb (CRO)
POAK FC (GRE) - Villarreal CD (ESP)
Groep E
AZ ALKMAAR - FC Dynamo Kyiv (UKR) 1-2
16' Milevsky 0-1
35' Falkenburg 1-1
39' Khacheridi 1-2
90+4 Moisander (AZ)
FC Sheriff (MDA) - FC BATE (BLR) 0-1
9' Sosnovsky 0-1
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC BATE (BLR) | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 7-3 |
2 | FC Dynamo Kyiv (UKR) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4-5 |
3 | AZ ALKMAAR | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4-7 |
4 | FC Sheriff (MDA) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3-3 |
Programma 4 november
FC Dynamo Kyiv (UKR) - AZ ALKMAAR
FC BATE (BLR) - FC Sheriff (MDA)
Groep F
AC Sparta Praha (CZE) - FC Lausanne-Sport (SUI) 3-3
6' Meoli 0-1
10' Wilfried 1-1
20' Kucka 2-1
23' Wilfried 3-1
75' Steuble 3-2
90' Carlos 3-3
US Città di Palermo (ITA) - PFC CSKA Moskva (RUS) 0-3
23' Vagner Love (CSKA)
34' Doumbia 0-1
59' Doumbia 0-2
75' Pastore (Palermo)
82' Necid 0-3
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | PFC CSKA Moskva (RUS) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 9-0 |
2 | AC Sparta Praha (CZE) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6-8 |
3 | US Città di Palermo (ITA) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3-6 |
4 | FC Lausanne-Sport (SUI) | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3-7 |
Programma 4 november
FC Lausanne-Sport (SUI) - AC Sparta Praha (CZE)
PFC CSKA Moskva (RUS) - US Cittá di Palermo (ITA)
Groep G
RSC Anderlecht (BEL) - AEK FC (GRE) 3-0
31' Boussoufa 1-0
71' Lukaku 2-0
75' Juhasz 3-0
FC Zenit (RUS) - HNK Hajduk Split (CRO) 2-0
25' Bukharov 1-0
68' Danny 2-0
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC Zenit (RUS) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 9-3 |
2 | RSC Anderlecht (BEL) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4-4 |
3 | HNK Hajduk Split (CRO) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2-5 |
4 | AEK FC (GRE) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5-8 |
Programma 4 november
HNK Hajduk Split (CRO) - FC Zenit (RUS)
AEK FC (GRE) - RSC Anderlecht (BEL)
Groep H
VfB Stuttgart (GER) - Getafe CF (ESP) 1-0
29' Marica 1-0
BSC Young Boys (SUI) - Odense BK (DEN) 4-2
25' Ntsama 1-0
34' Sutter 2-0
48' Utaka 2-1
61' Degen 3-1
74' Lulic 4-1
84' Sørensen (pen.) 4-2
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | VfB Stuttgart (GER) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 6-1 |
2 | BSC Young Boys (SUI) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6-5 |
3 | Getafe CF (ESP) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2-4 |
4 | Odense BK (DEN) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4-8 |
Programma 4 november
Odense BK (DEN) - BSC Young Boys (SUI)
Getafe CF (ESP) - VfB Stuttgart (GER)
Groep I
FC Metalist Kharkiv (UKR) - UC Sampdoria (ITA) 2-1
32' Koman 0-1
38' Taison 1-1
56' Taison (Metalist Kharkiv)
73' Xavier 2-1
Debreceni VSC (HUN) - PSV EINDHOVEN 1-2
35' Mijadinoski 1-0
40' Engelaar 1-1
66' Reis 1-2
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | PSV EINDHOVEN | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 5-2 |
2 | FC Metalist Kharkiv (UKR) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7-3 |
3 | UC Sampdoria (ITA) | 3 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3-3 |
4 | Debreceni VSC (HUN) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1-8 |
Programma 4 november
PSV EINDHOVEN - Debreceni VSC (HUN)
UC Sampdoria (ITA) - FC Metalist Kharkiv (UKR)
Groep J
BV Borussia Dortmund (GER) - Paris Saint-Germain FC (FRA) 1-1
50' Sahin (pen.) 1-0
87' Chantome 1-1
FC Karpaty Lviv (UKR) - Sevilla FC (ESP) 0-1
34' Kanouté 0-1
88' Checher (FC Karpaty Lviv)
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Paris Saint-Germain FC (FRA) | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 4-1 |
2 | Sevilla FC (ESP) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2-1 |
3 | BV Borussia Dortmund (GER) |
3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5-5 |
4 | FC Karpaty Lviv (UKR) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3-7 |
Programma 4 november
Paris Saint-Germain FC (FRA) - BV Borussia Dortmund (GER)
Sevilla FC (ESP) - FC Karpaty Lviv (UKR)
Groep K
FC UTRECHT - FC Steaua Bucure?ti (ROE) 1-1
60' Duplan 1-0
75' Schut (e.d.)
SSC Napoli (ITA) - Liverpool FC (ENG) 0-0
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Liverpool FC (ENG) | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4-1 |
2 | SSC Napoli (ITA) | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3-3 |
3 | FC UTRECHT | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1-1 |
4 | FC Steaua Bucure?ti (ROE) | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5-8 |
Programma 4 november
FC UTRECHT - FC Steaua Bucureşti (ROE)
Liverpool FC (ENG) - SSC Napoli (ITA)
Groep L
Beşiktaş JK (TUR) - FC Porto (POR) 1-3
26' Falcao 0-1
44' Maicon (FC Porto)
59' Hulk 0-2
78' Hulk 0-3
88' Fernando (FC Porto)
90' Bobo 1-3
PFC CSKA Sofia (BUL) - SK Rapid Wien (OOS) 0-2
28' Vennegoor of Hesselink 0-1
32' Hofmann 0-2
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC Porto (POR) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 7-1 |
2 | Beşiktaş JK (TUR) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4-4 |
3 | SK Rapid Wien (OOS) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3-5 |
4 | PFC CSKA Sofia (BUL) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0-4 |
Programma 4 november
SK Rapid Wien (OOS) - PFC CSKA Sofia (BUL)
FC Porto (POR) - Beşiktaş JK (TUR)