Connexxion schakelt rechter in om staking te stoppen
Busmaatschappij Connexxion probeert zaterdagmiddag met een kort geding de voor maandag aangekondigde staking in Zaandam te voorkomen. Buschauffeurs willen maandag het werk tijdens de daluren neerleggen om hun werkgever te dwingen de sociale veiligheid in de bus te vergroten.
De staking volgt op de recente gebeurtenissen in Gouda. Daar maakten buschauffeurs zondag bekend niet meer door de wijk Oosterwei te willen rijden, omdat ze tijdens hun ritten werden bespuugd, bedreigd en beroofd door veelal Marokkaanse jongeren. Donderdag werd het busvervoer hervat, nadat de gemeente en Connexxion met maatregelen waren gekomen om de veiligheid voor de chauffeurs te vergroten. Er werd voor Zaandam als stakingslocatie gekozen omdat daar in 2004 een chauffeur werd neergestoken.
Het kort geding dient om 14.00 uur in Utrecht, laat een woordvoerder van Connexxion vrijdagavond weten.
Ohnoes! een klacht in KLB!
DAT DIT KAN IN NEDERLAND!!!!!!
Triest dat het zo moet..
Als dat zo is .....
had je maar geen chauffeur moeten worden.
Kom ook niet aanzetten met de smoes dat dat de schuld van je vader en moeder is, want daar trappen we niet meer in.
MCB radio 747KHz Middengolf
Één en al ellende, bepaalde bevolkingsgroepen. Bij Opsporing Verzocht noemt men deze Noord-Afrikanen en Negroïden.
En voor de overige 10% die wel anticipeert en inburgert.
Anyways: dat plaatje is blijkbaar te cryptisch om hier gesnapt te worden; ik doelde op kortzichtigheid van geciteerde
ik vind m humor
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken