Nieuws
Beau van Erven Dorens stapt uit theaterstuk
Rick Engelkes van REP Theater reageerde verbouwereerd en compleet verrast. "Dit is een traject waar we samen met Beau in november 2007 in zijn gestapt. Nu dus bijna een jaar geleden! Ik begrijp niet dat Beau dit nu, na zo lang als team hiermee bezig te zijn geweest, met een simpel sms'je beëindigt."
(foto: ANP)
Over het algemeen geeft hij het zelf achteraf wel toe als ie zich als een lul heeft gedragen, dus ik ben benieuwd...
Wordt tijd dat deze ster zich in het rijtje voegt waar ook Rolf Wouters al geruime tijd in bivakkeerd. Het rijtje getiteld vergetelheid.
Dag Beau
Het is niet alleen maar onzin wat ik verkondig !!!!
Dat aan het eind van de rit, Beau en Rick, elkaar weer de handen schudden en dat alles weer Hunky Dory is ?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken