Nieuws
Scherpe daling woningverkopen VS

Een maand eerder kwam na herziende cijfers de verkopen in augustus uit op 5,5 miljoen. Ook de hoogte van de huizenprijzen vielen tegen. Deze waren 4 procent gedaald ten opzichte van een maand eerder. Daarmee zijn de huizenprijzen terug zijn op het niveau van het begin van het jaar. Dit drukt het sentiment op de beurs, omdat consumenten, de belangrijkste dragers van de Amerikaanse economie, hierdoor minder kunnen lenen.
ABN Amro-econoom Joost van Leenders, gespecialiseerd in de Amerikaanse economie, acht de kans op een recessie in de VS op 40 procent. Ook verwacht hij dat de FED, de Amerikaanse centrale bank, wederom de rente gaat verlagen.

Woningverkopen 8 procent lager
In Mekka
Dat is pas leuk
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Dit alles komt door de hypotheek- en kredietcrisis die in Amerika gaande is, het is dus hopen dat het in Europa niet overslaat foto
ABN Ambro-econoom
Het is ABN-AMRO
Die dollar wordt helemaal niks waard zo t.o.v. de euro. Straks gaan de Arabische landen hun olie verhandelen in euro's. Dan is Amerika binnen no-time bankroet.
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Ouwe sniper. foto
Trouwens leuk om te zien dat je eindelijk newsposter bent P.Berends. Een echte aanwinst voor Fok! en de kwaliteit gaat meteen een stuk omhoog ;-) Succes.
Maw het probleem uitstellen en vergroten
foto USA leeghoofdenland
http://www.youtube.com/watch?v=SWksEJQEYVU
De bom barst later maar wel krachtiger en de effecten blijven langer voelbaar.
Overigens: niet de hele USA zijn leeghoofden. De paar hoge pieten van de FED en diens klanten (overheid, beursgenoteerde bedrijven) zijn hier debet aan.
Invoering van de FED werd mogelijk gemaakt door een amendement in 1913 (als ik mij niet vergis). Terugdraaien die hap!
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Volgens mij wordt die hele huizenmarkt problematiek toch een beetje overdreven. Het gaat tenslotte enkel over leningen waar zeer veel risico aan zat en dat is waarschijnlijk niet meer dan 10% van de markt.
Aangezien de bevolking nog steeds vrij hard groeit trekt dit overschot aan huizen zich op de middellange termijn vanzelf weer recht.
Als de prijzen tijdelijk 10% zakken is dat jammer, maar van een ramp kun je niet spreken. Betaal je tijdelijk minder onroerend goed belasting. Is mooi meegenomen.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
Oorlogje spelen was enkel een uitstel van executie. De grote klap gaat nog komen. Het is wachten totdat de financiers van de VS haar dollar reserves gaan dumpen. 2x raden welk land een grote financier is van de VS? Nederland.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken