Nieuws
2006 was veilig vliegjaar
2006 was een veilig jaar voor de burgerluchtvaart met 'slechts' 27 dodelijke ongelukken en 888 slachtoffers. Dat is lager dan het tienjarige gemiddelde van 36 dodelijke ongevallen en 1005 slachtoffers, blijkt uit jaarlijkse gegevens van het Aviation Safety Network (ASN).
Bij vier ongelukken, in Rusland (twee maal), Oekraïne en Brazilië, kwamen meer dan honderd mensen om. Volgens ASN, een Nederlandse organisatie die statistieken bijhoudt over de veiligheid van het luchtverkeer, was Afrika opnieuw de meest gevaarlijke regio om te vliegen.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
maar gezien het totaal aantal vluchten, en dan maar 27 ongevallen.. best veilig ja foto
Maarja of het nou 27vluchten zijn of 1, als je erin zit ben je er niet blij mee :S
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
off-topic: Die smiley wilde ik altijd al eens gebruiken.
Maar als je een oud Sovjet barrel hebt en een dronken Aeroflot piloot dan kun je er donder op zeggen dat die zeepkist het niet gaat halen.
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Vliegen vind ik zelf altijd even eng, maar als we eenmaal in de lucht zitten is dat wel over. Vindt het landen altijd wel prettiger dan opstijgen.
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
Maar goed, jouw voorbeeld is idd nogal appels met peren vergelijken. Hetzelfde geldt voor vervuiling, vaak hoor je dat vliegen per persoon vervuilender is dan bv. autorijden. Het enige wat dan wordt vergeten is dat je met een vliegtuig er wel een keer of 10 sneller bent.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken