Nieuws
'Dieetgoeroe Sonja Bakker pleegt plagiaat'
Beide afvaldeskundigen hebben een advocaat ingeschakeld om de kwestie juridisch uit te zoeken. Pols zegt pas sinds kort het boek van Bakker gelezen te hebben. Ze verbaasde zich erover dat ze hele zinnen herkende uit haar werk uit 2003: Afslanken En Persoonlijke Groei.
Lenting heeft wel een verklaring waarom beide boeken een aantal dezelfde regels bevatten. Volgens hem werkt zijn vrouw al tien jaar met een aantal zogenoemde bijlages die zij aan individuele cliënten meegeeft. De bewuste zinnen rouleren dus al jarenlang in afvalkringen. Volgens hem is er door zijn vrouw absoluut niets overgenomen uit een ander boek. Berichten daarover maken hem "teleurgesteld en verdrietig".
Puur juridisch maakt hij zich geen enkele zorgen. Wel baalt hij van de negatieve publiciteit waar zijn vrouw nu weer mee wordt geconfronteerd. "Eerst zou Sonja aan anorexia lijden en later werd haar methode omschreven als een crash-dieet. Telkens worden er dit soort onwaarheden de wereld in geslingerd. We vragen ons af wat volgt: dat Sonja eigenlijk stiekem een man is?", aldus Lenting.

Sonja Bakker
Bovendien is en blijft het een crash-dieet. foto
fotofoto
PSN id: DeToXiC
http://dump.geenstijl.nl/(...)inaatsonjabakker.jpg
http://dump.geenstijl.nl/(...)laginaat_pagina2.jpg
In geval van illegale praktijken verlenen wij volledige medewerking aan justitie.
I spent most of my money on beer, women, and guns. The rest I just wasted.
Ik ben een unieke expressie van het almachtige.
>>mijn eigen cheer smiley (*_*) !!!
online gallery
Die 2e slaat nergens op, dat had ieder klein kind wel kunnen verzinnen en ook dat kom je wel veel vaker tegen bij dieeten maar het princiepe van dat lijstje staat los van het dieeten en kom je wel bij meer dingen tegen.
Ik ben niet erg onder de indruk, het kan deels overgenomen zijn maar storm in een glas water dit zeg. Het gaat gewoon om wat basis princiepes die je in een iets andere opbouw wel vaker tegen komt.
Wat nou werken??? Niet zo vloeken waar ik bij ben!!
word iedereen beter van!!!!!!!!!!!!!!!!!
fotofotofotofotofoto
Ik wordt daar een beetje foto en foto van.
Maar ik blijf foto want het is mijn fotofotofoto niet foto
Always look at the bright side of death
Met een kilo per week kun je toch niet spreken van een crash-dieet... erg jammer dat ze in Radar er ook niet verder op in gingen (sowieso een hele vertoning dat Radar, geen enkele diepgang).
Sowieso pleegt ze plagiaat aangezien haar boek gewoon vanuit gezond verstand geschreven is. En sowieso: vergeleken met andere dieeten is die 17 euro investeren in dit boekje zo terugverdient... weet nog dat Montignacboeken enzo over de 60 euro waren.
* is Sonja erg dankbaar, na allerlei mislukte dieeten is de eerste 15 kilo (van 108 naar 93) er af en blijft er al een tijdje af (verspreid over drie maanden afgevallen, dat valt onder de noemer 'gewoon gezond').
Ook al circuleren die bladen dan al kennelijk jaren in afvalkringen, het blijft plagiaat? Dan hebben ze beiden plagiaat gepleegd, als dit zo is.
Vanaf het moment dat ik haar hoorde praten wist ik eigenlijk al dat het een man was
Als die andere dietiste kan aantonen dat zij dat geschreven heeft, en dat het idee van haar af komt, dan is Bakker gewoon het bokje.
wat een bericht weer foto
\[b\]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."\[/b\] - Joe Saward
Website sonja bakker koppelt naar adware/spyware site
Nu nog van plagiaat beschuldigt. als de Rechter de eiser gelijk geeft, dan is het echt slush met Sonja Bakker! Ik geloof zelf niet in haar echtheid, omdat ze een geldwolf is. Ik geef haar geen ongelijk, want geld willen we allemaal verdienen. Maar je praktijk gewoon in de steek laten en je man zijn baan opgeeft zodat hij de website kan runnen. Dan voel je je toch mooi belazerd als je 90 euro gelijk moet dokken voor een Sonja Bakker online dieet, terwijl haar man dit runt die geen balle verstand van heeft, maar puur voor de poen zit.
volgend jaar zegt iedereen WHO THE FUCK IS SONJA BAKKER?
Dan pleegt Sonja Bakker nog steeds plagiaat! Sonja zegt dat ze stencils heeft gebruikt voorheen die al bedrukt waren. De eiser heeft haar boek in 2003 uitgebracht. Dan is dat dus officieel. Mvr Bakker zou zicht toch onder ede moeten verklaren waar zij haar stencils vandaan heeft en hoe deze regels die precies uit de eiseres haar boek komen, dus op de stencils terecht zijn gekomen?
Dus wordt vervolgt.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken