Nieuws
China bouwt weg voor reuzenpanda
De lange "gang" zal een brug gaan vormen tussen twee gebieden die rond 1985 van elkaar werden gescheiden, omdat er een snelweg werd gebouwd in het gebied. Het Wereld Natuur Fonds zal in het gebied bijna negentig hectare nieuw bamboebos planten op de weg, die eerder al werd vervangen door een tunnel omdat het verkeer de natuur en dieren in het gebied ernstig verstoorde.
Met de nieuwe verbindingsweg zal het voor de reuzenpanda's weer makkelijker worden om voedsel en mogelijke partners te vinden. De reuzenpanda's staan momenteel op de lijst van meest bedreigde diersoorten op de wereld. In het wild leven er nog slechts 1590 panda's, in gevangenschap nog 180.
Alhoewel ik het betwijfel, de jongen van reuzenpanda's zijn enorm klein en kwetsbaar in verhouding met een groot exemplaar.
http://img523.imageshack.us/img523/3395/32iv4.gif
Alleen in elk land moet men die per direct ook doen.
Die bruggen zijn vrij goedkoop te bouwen bij direkt gebruik.
Er hoeven geen vrachtwagens overheen te denderen dus een zeer zware constructie is niet nodig.
Alleen moet je er wel een stuk of wat bouwen.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Ecoduct
Maar inderdaad een goed initiatief, en nu is het afwachten of het ook echt wat uit gaat maken voor die beesten. foto
Kentucky Fried Cruelty
Menig stroper (en die heb je veel in China) zal op zo'n aanlokkelijk iets afkomen.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken