Nieuws
Jongeren terroriseren allochtone gezinnen

Alle jongeren hebben inmiddels bekend. De politie onderzocht de zaak nadat bekend werd dat een gezin van allochtone komaf sinds november gebukt ging onder vernielingen en pesterijen. Momenteel kijken politie en justitie naar andere meldingen waarin sprake zou zijn van het lastig vallen van mensen van allochtone afkomst.
De pesterijen en vernielingen hebben diepe sporen achter gelaten bij het gezin. Met name 's nachts hebben de gezinsleden het zwaar, aldus de teamchef van de politie in Alkemade. Ook elders in de gemeente Alkemade veroorzaakten de jongeren veel onrust.
Ze worden allemaal aangepakt.
Daarnaast is er wel opmerkelijk minder media aandacht voor deze zaak in vergelijk met bijv. dat gezin uit de Diamantbuurt. Dus dat nu de wereld te klein zou zijn, is best wel overdreven.
Zeker omdat dit al sins november speelt. Dus het is niet zo dat de familie één keer is lastig gevallen, en dat de politie het meteen heeft aangepakt.
Verder kunnen ze wat mij betreft worden veroordeeld tot een terugkerende actieve schoonmaak van hun leefomgeving voor een of twee dagdelen in de week gedrurende twee jaar om tegemoet te komen aan evenwicht in de opbouw van de leefbaarheid van hun woonomgeving.
Ik vrees echter dat deze wetsovertreders er met een waarschuwing en een aai over de bol vanaf komen. Er was vast te weinig tre doen voor de lokale jeugd in het dorp of het zat hen in de kinderjaren niet mee,... er kan vast wel weer een excuus gevonden worden om deze wandaden te bagatelliseren.
foto
Had je kunnen verwachten he, daalk komt er nog een vergeling van een moslim organisatie op een vooraanstaand figuur uit onze democratie en dan is het echt helemaal los.
Iedereen weet het, iedereen ziet het, en niemand doet er iets aan. Triest maar waar.
Er word zat aan gedaan.
En al zou er echt niks aan gedaan worden, dat maakt het nog niet okee dat er onschuldige gezinnen worden lastig gevallen. Als die stoere jochies zo graag wraak willen nemen omdat er allochtonen overlast veroorzaken, dan moet ze die allochtonen die overlast veroorzaken aanpakken.
En als je denkt dat dit het probleem op zal lossen, dan ben je wel heel erg kortzichtig.
Maar ja, dat zijn veel mensen die hier op de FP reageren juist...
Eerst moet het 100den keren andersom gebeuren, en dan wordt er in de autochtone-allochtone richting bekeuringen ed. uitgedeeld! fotofotofoto
Omgekeerde wereld.... Slachtoffer - Dader, anyone?
Ik heb zat mensen die ik ken, werkend bij de politie... en er wordt gewoon geen flikker aan gedaan. Puur uit angst.
Er zijn in Nederland al zat projecten met buurtvaders en politie etc.
Maar dat is een andere discussie, dit gaat over veel Allochtonen gezinnen die door waarschijnlijk autochtonen jongeren worden lastig gevallen.
Het zou leuk zijn als een FP bericht eens een keer niet word misbruikt om op allochtonen te klagen en schelden.
Overigens zijn er hier mensen die deze criminelen veel meer verdedigen dan ik ooit gedaan heb.
Als je eens een keer goed zou lezen, dan zou je zien dat ik geen criminelen verdedig en gewoon zeg dat ze aangepakt moeten worden.
Of is dat wel ontopic en heeft met dit onderwerp te maken?
Als je zo graag een discussie fatsoenlijk wilt houden, dan moet je ook eens objectief kijken hoe iedereen zich gedraagd ipv alleen maar diegene die het niet met jou eens zijn aan te spreken.
Er zijn veel meer mensen dan ik die doen alsof ze de feiten voor handen hebben. Waarom ga je daar niet over klagen?
De jongeren gingen toen zelf naar de politie om een klacht in te dienen over die buurman, en waren zo dom daar praktisch te bekennen. Dus wees niet bang, de politie in Nederland functioneerd even slecht voor zowel allochtonen als autochtonen! foto
Lekker hypocriet Dayan. Aan de ene kant zeiken dat iemand geen normale discussie voert, aan de andere kant zelf ook niet normaal discusieren en alleen maar reageren op de dingen die jou goed uitkomen.
En dan zou ik jouw kritiek serieus moeten nemen _O-
R@b: "Ik voel me inderdaad superieur aan het volk wat uit de riolen van Allah omhoogborrelt"
Jah, we pakken ze dus terug. Het is wij tegen hun. Eigen schuld. Belachelijk dat de politie ingrijpt. We moeten ons toch verdedigen??!! De allochtonen hebben er zelf om gevraagd! Alkemade-jeugd foto
[/gemiddelde FOK!-niveau-mode]
R@b: "Ik voel me inderdaad superieur aan het volk wat uit de riolen van Allah omhoogborrelt"
Ik vind het al een knappe prestatie van de meeste users hierboven dat het ze is gelukt een account aan te maken!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken