Nieuws
'Saddam verraden door eigen lijfwacht'
De Britse krant The Daily Mirror meldde donderdag dat een lijfwacht uit Saddams eigen clan, Qusay Rassoul, vorige week de schuilplaats van Saddam Hussein aan de Amerikanen heeft 'verraden'. De lijfwacht sloeg door na een "intensief verhoor".
Rassoul zou lid zijn van de al-Tikriti-clan, een groep mensen uit Saddams geboorteplaats Tikrit. Vorige week werd de lijfwacht in Bagdad gearresteerd, nadat de Amerikanen al een half jaar naar hem op zoek waren geweest.
Omdat Rassoul tijdens een verhoor de belangrijke informatie gaf, heeft hij geen recht op de beloning van 25 miljoen dollar. Dit bericht spreekt eerdere berichten tegen waarin werd gemeld dat de vrouw van Saddam zijn locatie had verraden.
Gepakt volgens zijn eigen methoden; verraad en bedrog.
quote:
De lijfwacht sloeg door na een "intensief verhoor".
Daar kan de Nederlandse politie nog iets van leren.
Wat zouden ze daar nou onder verstaan???
[ Dit bericht is gewijzigd door Sexypunkie ]
Door dit geintje houden ze mooi weer 25 miljoen dollar in hun zak. foto
Town: vdaal name: jasper
quote:
hmm eerst door hoesein zijn vrouw nu weer door de lijfwacht wie is het nou
eigenlijk door zijn tweede vrouw, maar ja dat kost ze 25 miljoen dollar, dus is die lijfwacht zogenaamd net iets eerder doorgeslagen!!
Wel mooi dat die door zijn eigen mensen verraden wordt foto
De heeft nu de harde kern op zijn dak! foto
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
De berichten zouden ook wel eens om die reden de wereld in gestuurd kunnen zijn. De tegenstrijdigheid is namelijk wel groot.
Daarbij komt het de Coalitie wel erg mooi uit dat wanneer je iemand aanwijst om die reden, het iemand te laten zijn uit saddam zijn directe kring. Propaganda komt in de beste families voor foto
[ Dit bericht is gewijzigd door jsome ]
zielige man foto
Wel zo goedkoop voor de Amerikanen......
Misschien kan de nederlandse politie in de leer gaan als ze criminele marrokkaantjes gaat verhoren?
quote:
Lulkoek, geldt dat ook voor die lijfwachten, en de gevangenen in CUBA?
De Amerikanen beweren dus dat dat geen krijgsgevangen zijn, omdat deze tot een terroristische organisatie behoren i.p.v. een regulier leger. Maas in het verdrag van Geneve, zei het een wat typische uitleg en niet erg handig gespeeld door de US.
quote:
Vervolgens weer de vrouw van saddam belazeren door haar geen 25 mil te geven.
Apart dat jij blijkbaar al weet dat het idd Saddam's 2de vrouw was en dat zij daar niet de bonus voor krijgt. Tot nog toe zijn dat imo niet meer dan roddels; er is geen enkel bewijs dat het echt zo is, dan wat sommige media naar buiten brengen.
Ontopic:
Eigenlijk alleen maar benieuwd hoe hij nu eecht is gevonden, zoals al gezegd; dit zijn allemaal maar geruchten. Al lijkt mij deze wat plausibeler dan dat verhaal over zijn vrouw. Maar misschien dat het ook wel een samenloop van omstandigheden was; lijfwacht slaat door EN 2de vrouw bevestigt schuilplaats...of zo...
"once again, you save the day captain obvious! without your obviousness the world would suck." (bash.org)
Groeten van Graver fotofotofoto
Echhhhtslim hoor, of gierigheid? of??? foto
Wel tactisch van ze. Saddamn = geget!
Die kerel hebben ze gewoon ge tortured lol
-.,.-°--> Young and Safe on the Road <--°-.,.-
quote:
Die kerel hebben ze gewoon ge tortured lol
Iets in de trend van: Ah toe, vertel... ah toe, vertel.. ah toe, vertel.. damn, dit werkt niet, pak jij het water, dan zet ik de aggregaat aan. fotofotofoto
sadam, irjsdfnsdjfnsdhjsu dfjsdfjhdsfds spit
sjfgdjsd ifjdfsdk s
(vrij vertaald : sadam ken je me nog?
ik jouw wel)
foto
En als de lijfwacht het niet onder druk zou hebben verteld denk ik niet dat hij lang in Iraq van zijn geld zou hebben kunne genieten.. Miste vanochtend alleen nog zijn foto in de krant.
Dan is het ook geen verraad, maar marteling.
p.s. Van mij mogen ze allemaal hangen laat dat duidelijk zijn maar ik geloof geen hout van de berichten die verzonden worden.
PR voor Amerika en allemaal om te beinvloeden
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken