Nieuws
Medewerker mortuarium steelt lichaamsdelen
Een medewerker van een mortuarium in Canada is opgepakt nadat bij hem thuis een schedel, lichaamsdelen en fotos van dode mensen waren gevonden. De man nam alles mee als trofeeën. De man wordt aangeklaagd wegens het ontheiligen van een menselijk lichaam en het in het bezit hebben van gestolen goederen.
De 52-jarige man verzamelde de 200 autopsiefotos, de schedel en andere dingen tijdens zijn werk in het mortuarium van diverse ziekenhuizen.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Gadverdamme!!! fotofotofoto
(moest het toch even laten weten).
"Je moet je werk niet mee naar huis nemen!"
foto
De man nam alles als mee als trofeeën.
Toch geen Nederlands man? Sorry, moest er uit foto Erger me er DOOD aan (verkeerde woord? foto). Lol, sorry foto
* panzerfaust denkt dat er niets mooier is dan te eindigen als kaarsenstandaard bij iemand op zijn kast, met zo\'n lekkere dikke druipkaars op je knar.
quote:
Een medewerker van een mortuarium in Canada is opgepakt nadat bij hem thuis een schedel, lichaamsdelen en foto’s van dode mensen waren gevonden.
Gaan ze nu ook alle archeologen oppakken? foto
Tenzij je net iemand doodslaat natuurlijk, die zou ik niet in de berm laten liggen. foto
daar kunnen sommige mensen nog een voorbeeld van nemen foto
Mee eens, het meerendeel van de fokzine phorum lezers beschouw ik als volgelingen van de Japanese klucht "Dragonball Z", Big Brother kijkers of kinderkens die de leer van Harry Potter voor waar beschouwen. Dat schijnheilige hooghouden van de Hogere Normen en Waarden sla ik dan ook in de wind.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken