Nieuws
Submission shockeert Deense moslims

De groep moslims zegt zich door de film van de vermoorde cineast Theo van Gogh en VVD-Tweede-Kamerlid Ayaan Hirsi Ali diep beledigd te voelen. Dat liet de advocaat namens in totaal twintig moslims weten. De Deense publieke omroep Danmarks Radio (DR) zond de film in zijn geheel uit. Ook werden in nieuwsuitzending herhaaldelijk fragmenten van de film vertoond.
Volgens de groep moslims heeft DR de grenzen overschreden. De advocaat van hen zegt dat de film wordt gezien "als een buitengewoon ernstig en manipulatieve belediging van hun religie". Volgens de strafpleiter bestaat zijn groep cliënten uit zowel moslimgeestelijken als gewone gelovigen.
In een reactie op de aanklacht zegt DR niet thuis te zijn voor de kritiek. De uitzending van Submission is volgens de omroep geen sensatiezucht of een bewuste belediging. De zender toonde de fragmenten "om het debat over gelimiteerde of ongelimiteerde vrijheid van meningsuiting in perspectief te zetten", aldus een verklaring.
Maar ach, verlichting hè. Wat ons direct tot de sequel brengt.
Go Ayaan!
Maar wat ik het meest irritante vind, is hun gebrek aan zelfrelativering.
Laten ze eerst maar beginnen met de Euro in te voeren.
Als de moslims daar aanstoot aan nemen....... waarom schrappen ze die verzen dan niet?
Verlichtte moslims en wel goede moslims begrijpen de kritiek jegens de fundamentalistisch Islam op dit soort dingen als vrouwenonderdrukking en schending van mensenrechten.
Vaak worden ze onderdrukt door hun eigen fundamentalistische groep en durven ze dus derhalve vaak zelf geen actie te voeren.
En daar we in oorlog zijn met de Islam fundamentalisten kunnen en mogen we niet wachten totdat de goede moslimbroeder stelling neemt tegen het fundamentalisme. We moeten ze dus helpen als samenleving en hebben geen 600 de tijd foto
Ik vraag me af wat de Papoea's ervan vinden.
Reken de boodschapper van (al dan niet slecht) nieuws de door hem/haar gebrachte feiten niet aan.
Het filmpje is een protest tegen de vrouwenbehandeling onder de islam. Ik zie niet echt waar in het filmpje Allah of Mohammed beledigd worden.
En nee, de Bijbel is een sprookje, net als de Koran en al die boekjes.
Maar waarom je ineens de Bijbel erbijhaalt is mij een raadsel.
Dus ze doen aangifte tegen hun eigen geloof foto .
De film doet niks fout, maar haalt gewoon wat dingen op waar dat zij allemaal al jaren mee in stemmen. En het blijkbaar toch heel erg vinden.
Ze zouden direct een ander geloof moeten kiezen ipv aangifte doen.
Daar heeft een deel van hen bij de politie aangifte gedaan tegen de televisiezender, die de film, waarin de meest vrouwonvriendelijke teksten uit de koran onder de aandacht worden gebracht, uitzond
hebben geschreven.
Of anders kijken ze toch lekker niet? Ze zitten toch de hele dag in de moskee te niksen dus laat ze daar lekker blijven. foto
Gewoon uitzenden die film. foto
"ze nemen geen aanstoot aan de koran maar aan die film"
maar die film is toch naar waarheid van de koran gekopieerd? foto
Dit en het gedrag van de mensen uit deze cultuur is precies de reden waarom het zo makkelijk is om vrouwen te verkrachten in deze culturen.
Om eerslijk te zijn is het een grote verkrachtings paradijs aangezien je er nooit wat tegen gedaan kan worden omdat niemand erover mag praten.
Normaal zou je zeggen stel je niet zo aan.
Maar dit onderwerp trekt onzettend veel emoties los in deze cultuur, aangezien een hoop mensen het herkennen, en er als de doods voor zijn dat de beerput wordt opengetrokken.
Je hoort onder de moslims altijd alleen maar de mensen praten die hier niks van af weten of alles proberen te ontkennen.
De echte slachtoffers zijn er nog dagelijks slachtoffer van, en die zal je nooit erover horen praten. Dat bestaat niet in deze cultuur. Praten betekent een belediging tegen je famillie of Allah.
Het maakt zoveel emoties los, dat mensen je gewoon liever dood hebben, aangezien ze al jaren hebben geprobeerd deze gevoelens te onderdrukken.
Zo zie je maar weer wie hoe onmogelijk het je wordt gemaakt om een discussie hierover te laten starten.
Submission probeert een taboe te doorbreken, en zie hier moslims gillend rennen naar hun advocaat...
Deel2 moet verboden worden!
Als het filmpje nergens op zou slaan, dan hadden deze mensen zich er niet zo veel van aangetrokken. Maar het slaat wel dergelijk ergens op:
De waarheid, het doorbreken van een taboe.
De angst voor de gevolgen van fit filmpje is onder de moslims groot. Het is levensgevaarlijk om over dit onderwerp te praten voor deze mensen....
Probeer het onderwerp maar eens aan te kaarten. Je wordt uitgekotst..
Stelletje zeikmoslims daar in Denemarken.
foto
foto
Het gaat niet om de teksten die schokkend zijn, maar om de manier waarop deze verzen ter sprake worden gebracht.
"Outrageously blasphemous (The Archbishop of Canterbury)".
Maar in feite maakte de film niet zozeer het christendom zelf bespottelijk, maar eerder de manier waarop mensen er achteraan lopen. Dat realiseerden veel christenen zich, die dan ook gewoon hartelijk om de film konden lachen (check sommige user comments op IMDB maar es). Dat is het grote probleem; dat durven ze niet. En wij gaan waarschijnlijk ook niet meer meemaken dat ze het wel durven, want dat kan nog decennia (of wellicht eeuwen) duren nadat de islamitische versie van Luther z'n stellingen op de deur van de moskee heeft gespijkerd.
Voor alles moslims moeilijk he om je eigen geloof onder ogen te zien foto
blabla
En ik ben hier diep beledigd door wat voor vreselijks er allemaal in de Koran staat. Ik ga een klacht indienen bij een ieder die dit boek verspreidt.
Blijf vooral niet in Europa wonen als je hierdoor gekwetst wordt. Dan worden wij ook niet meer gekwetst door al die vreselijke teksten. Is volgens mij een win-win situatie.
Klik hier voor uw dagelijkse portie vitaminen.
Door de eeuwen heen zijn er wel gewelddadige golven geweest binnen het christendom, maar deze zijn steeds weer tot rust gekomen omdat mensen zagen dat dit niet volgens de bijbel is. Zo heeft de kerk nooit een leger gehad.
Als je kijkt naar de oorsprong van de beide geloven zie je dat de bijbel vrijwillig is ontstaan binnen een bestaand en beschaafd politiek systeem (Romeinse rijk) en de islam is ontstaan door landen binnen te vallen en mensen met geweld te bekeren.
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Wie zijn er weer beledigd ?
enz.
enz.
enz....
foto
www.jihadwatch.org
Hier kan een vrouw naar de politie of de rechter stappen. Daar niet.
De politie zou hier ingrijpen. Daar niet.
Klik hier voor uw dagelijkse portie vitaminen.
Laat staan dat ze willen erkennen dat er zware uitwassen zijn in en door hun religie.
Dat jij alles letterlijk uit de Koran interpreteerd maakt jou onwetend, dat maakt mij niet gebrekkig aan zelfreflectie.
Voor Nederland mag het te laat zijn, maar misschien kunnen andere landen maatregelen nemen voordat het daar uit de hand loopt.
Ik ben benieuwd of daar sprake zou zijn van een dialoog.
Klik hier voor uw dagelijkse portie vitaminen.
Een vrouw stapt hier in nederland ook niet vaak naar de rechter als ze geslagen wordt. :'(
De politie grijpt hier amper in foto
Klik hier voor uw dagelijkse portie vitaminen.
Natuurlijk stapt niet iedere vrouw naar de rechter. Het punt is dat ze de mogelijkheid heeft. Of ze heeft de mogelijkheid om van haar man af te gaan.
Ogen sluiten is onzin. Het punt is dat hier een vrouw net zoveel rechten heeft als een man. Daar niet, zo simpel is het.
Hier zo een vrouw de man terug kunnen slaan. Moet je daar niet proberen.
Waar jij het over hebt is de verharding van de samenleving en dat is heel iets anders.
Klik hier voor uw dagelijkse portie vitaminen.
Jullie begaan allemaal een grote fout! I.p.v dankbaar te zijn aan God, schelden jullie God uit en zeggen dat er niet zoiets bestaat.
Als je terug kijkt zie je dat grote volkeren zijn vergaan! Die zijn dus PLOTS allemaal verdwenen! Ontkennen jullie dit ook al? Voorbeeld: volk van Noah, van Loeth.
Het volk van Noah verdronk door een verschrikkelijke
overstroming… De ‘Ad werden volledig overvallen door
een verwoestende zandstorm… Het volk van Loeth, wat
homoseksualiteit beoefende, werd van de aardbodem
afgeveegd door lavastromen en aardbevingen… Het leger
van de Farao verdween in de zee… En vele andere
vroegere volkeren werden vanwege hun godslastering
door Allah van de aardbodem weggeveegd.
De eerste in de serie van moorden die de profeet gebood was die van een oude joodse man genaamd Ibnoe’ l-Ashraf. Zijn misdaad was het schrijven van poëzie tegen moslims. “De apostel zei: ‘wie helpt me van Ibnu’ l-Ashraf af?’ “Eén van zijn volgelingen bood zich aan en zei: “Ik zal met hem afrekenen voor u, O apostel van God, ik zal hem doden.” En de profeet reageerde daarop zeggende: “Doe dat als je kunt.” De profeet gaf ook toestemming aan zijn moordenaars om gebruik te maken van leugens en oplichterij om hun missies te kunnen volbrengen. Het verslag gaat door met hoe de volgelingen van de profeet een oude man misleiden en hem midden in de nacht het huis uitlokten waarna ze op hem sprongen om hem vervolgens met dolken en zwaarden op brute wijze te vermoorden. Na het voltooien van hun missie rapporteerden de volgelingen aan de profeet dat ze “Gods vijand” hadden gedood. De auteur concludeert dit incident door te schrijven: “Onze aanval op Gods vijand heeft angst gezaaid onder de joden, en er was geen jood meer in Medina die niet voor zijn leven vreesde” (p. 367-368).
In het hierop volgende incident in deze biografie van de profeet Mohammed lezen we: “De apostel zei: ‘Dood iedere jood die u in uw macht krijgt ’” De auteur vertelt vervolgens het verhaal van twee broers waarvan de jongste moslim was. Na dit gebod gehoord te hebben, doodt de jongere moslimbroeder een joodse koopman. De oudere broer werd erg kritisch over de daad van zijn jongere broer. Als reactie hierop zegt de jongste broer: “Als degene die mij de opdracht heeft gegeven hem te vermoorden mij de opdracht had gegeven u te vermoorden, dan had ik u het hoofd afgehakt.” De oudste broer riep uit. “‘Bij God, een religie die je tot dit kan brengen is verbazingwekkend!’ En hij werd een moslim” (p. 369).
In één van de gevechten, nadat één van de ooms van de profeet Mohammed wreed was gedood, werd Mohammed zo boos dat hij zei: “Als God mij in de toekomst de overwinning schenkt over de Koeraisj zal ik 30 van hun mannen verminken.” Het verdriet ziende van hun profeet, beweerden Mohammeds volgelingen het volgende: “Bij God, als God ons in de toekomst de overwinning geeft over hen, zullen we ze zo erg verminken zoals geen Arabier ooit gedaan heeft.” Gelukkig veranderde de profeet van gedachten en verbood hij later verminking. (p. 387)
In een ander beroemd incident met de joden, nadat hij al twee joodse stammen uit de stad Medina verdreven had, orkestreerde de profeet de dood van alle volwassen mannen van de laatste joodse stam die nog in de stad aanwezig was en gebood hij de in beslagname van alle bezittingen, vrouwen en kinderen. Moslimbronnen schatten het aantal joodse mannen dat die dag de dood vond tussen de 600 en 900. (p.464)
Op een andere gelegenheid waren de profeet en zijn metgezellen op zoek naar de verborgen schat van een verslagen stam. Er werd een persoon bij Mohammed gebracht waarvan men dacht dat hij zou weten waar de verborgen schat zich bevond. De profeet bedreigde de persoon te doden als hij de moslims niet vertelde waar de schat zich bevond. Op de weigering tot samenwerking, “gaf de apostel orders aan al-Zoebair b. al-Awwam: ‘Martel hem totdat uit hem getrokken heeft wat hij heeft.’ dus ontstak hij een vuur op de borstkas van de man met staal en vuursteen totdat de persoon bijna dood was. Daarna leverde de apostel hem af bij Mohammed b. Maslama die hem het hoofd afhakte” (p.515)
De moslims die jij noemt zullen hoogstwaarschijnlijk niet geschokt zijn door Submission. Denk jij van wel?
Klik hier voor uw dagelijkse portie vitaminen.
[sarcasmemodus]
Dat is opmerkeljk, maargoed onder de "waarheid" versta jij "wij zijn onderdanig aan een door een opperwezen gecreerde realiteit waarin ons nut wordt gecreerd door overeenkomstig de Koran te leven in de hoop te worden ontvangen door Allah aan de poort", dat was het toch ?
[/sarcasmemodus]
Ik denk niet dat de stelling van een geestelijke relevant is voor de waarheidsvinding omtrent zijn geloof, de informatie is immers onzuiver.
Mijn "bronnen" zeggen dat Mohammed een verkrachtte hoogzwangere vrouw na herhaalde oproepen tot vergiffenis met zijn blote handen vermoordde, ik weet niet of hij haar geslagen heeft en nee dit zuig ik niet uit mijn duim (zo heb ik dat gelezen hoe walgelijk het ook klinkt, maar de claim van de imam lijkt me gezien de geschiedenis van Mohammed wel erg onwaarschijnlijk).
Bedoelde hij misschien dat Mohammed geen vrouwen geslagen had nádat hij zich moslim noemde of bedoelde hij dat hij slechts vrouwen niet sloeg maar wel op andere manieren lichamelijk misbruikte ? Zelfs in zijn simpele antwoord zitten meerdere interpretatiemogelijkheden en hier zitten we dan te discusseren over boeken die over honderden jaren grotendeels oraal zijn doorgegeven, het is toch wat...
edit: Nee, na wat zoeken blijkt het toch 9 te zijn.
Maar ontopic: Heel goed dat de film ook daar moslims wakker schrikt en de discussie aanzwengelt. En mocht dat laatste niet gebeuren, en mocht het alleen bij een rechtszaak blijven, dan ligt het gebrek aan discussie niet aan degenen die hun stellingen uitgedragen hebben, maar aan degenen die liever aanklagen en demoniseren dan inhoudelijk reageren of moderne aanpassingen doen aan hun geloof, wat volgens hun niet kan omdat het hier om "de waarheid gaat". Laat ze dan ook een film maken waaruit blijkt dat het niet klopt wat er in Submission gezegd wordt.
Mocht de belediging meer om de vorm dan om de inhoud gaan - dus de koranteksten op een "naakt" moslimalijf - dan denk ik nog steeds: Waar gaat dit over??? Je beledigd voelen door een film??? Grow up! En emancipeer of vertrek uit de westerse landen! En gezien de vrijheden die we hier hebben opgebouwd en waar bloed, zweet en tranen voor hebben moeten vloeien, verwacht ik dat het verbieden van (het uitzenden van) kunst via het gerecht een kansloze stap is.
Ik vraag me wel af of dat te verkroppen is voor degenen die daar en hier naar de rechter stappen, en de moslims die het met deze stap eens zijn. En of er binnenkort niet weer een islam-criticus, of nu zelfs een omroepdirecteur o.i.d., een afslachtingsritueel moet meemaken, omdat een ondemocratische "gekwetste" moslim vindt dat het recht in eigen hand genomen moet worden. foto
En niet iedere vrouw heeft de mogelijkheid om naar de rechter te stappen. Dit komt door oa bedreigingen en chantage.
Wat ik hiermee duidelijk probeer te maken is dat ook al heb je officiele rechten in dit land, je staat toch nog steeds op jezelf als vrouwzijnde. (Kbegin nu als een vrouw te klinken) foto
Lees dit maar:
--------------------------------------------
In this day and age we would even consider Mohammed a pedophile. Even "Sahih Al-Bukhari" says Muhammad was married to a 6 year old Jewish girl, while he was 51, and he slept with his 11 wives in one night. Safiyah, the 6 year old Jewish girl whose family members were slaughtered by Mohammed, was made to undergo this legalized rape on the day her family was killed. In the first year of Mohammed's residence at Yathrib (now Medina) the "Prophet" who never prophesized, celebrated his marriage to Ayisha. Ayisha was then only a young girl (jariyah) of 9-years old per both Abu Dawud and Tabari.
----------------------------------------------
bron: www.bibleprobe.com
ZES jaar was ze dus en hij 51. En die hufter heeft haar familie nog uitgemoord ook! foto
www.rawa.org kijk er eens erg intressant materiaal over vrouwen tijdens het taliban bewind in Afganistan.
Toen uw Heer aan de engelen openbaarde: "Ik ben met u; versterkt de gelovigen. Ik boezem ontzag in de harten der ongelovigen. Slaat daarom hun hoofd af en slaat alle toppen van hun vingers af."
Dit is, omdat zij zich tegen Allah en Zijn boodschapper hebben verzet. En wie tegen Allah en Zijn boodschapper strijdt, ( wete) Allah is voorzeker streng in vergelding… Sinds wanneer is de Islam een ras?
foto bron : http://www.maroc.nl/islam(...)_nl=4&min=30&show=10
kan je het toch ook interpreteren vrouwen zijn de baas over mannen?
je kan toch alles op je eigenwijze interpreteren?
- OF je blijft in je zandbank spelen in het midden-oosten en je laat de VN toe voor nucleaire inspecties en je blijft nog eeuwen doorleven in het stenen tijdperk en voor mijn part val je hartstikke kapot verder...
- OF je komt in het westen wonen en past je ook aan aan het westen en gedraagt je als beschaafd ontwikkelt mens en je komt hier niet je godsdienst opdringen en je maakt iets van je leven...
Kies maar.
Joden zijn onderdeel van de ongelovigen en moeten daarom dood
Soera 5: 54
O, gij die gelooft, neemt de Joden en de Christenen niet tot vrienden. Zij zijn elkanders vrienden. En wie uwer hen tot vrienden neemt, is inderdaad één hunner. Voorwaar, Allah leidt het overtredende volk niet.
Soera 9: 5
Wanneer de heilige maanden voorbij zijn, doodt dan de afgodendienaren waar gij hen ook vindt en grijpt hen en belegert hen en loert op hen uit elke hinderlaag.
2, mooie optie, maar als je geloof dan tot treurens toe in het nieuws wordt herhaald en iedere kleine opmerking 3 dubbel wordt uitvergroot, dan mag je je best wel ergens mee bemoeien. Of is het vrije westen alleen maar vrij voor de mensen met dezelfde mening, die past in het vrije westen.
Keur je slavernij wel af meet je met twee maten en ben je een hypocriet.
Als je kijkt naar het gehele Midden-Oosten dan zie ik toch alleen maar bezetting door westen en Israel is ook lekker bezig. Wie voert oorlog tegen wie? Islam tegen zichzelf in het Midden-Oosten?
vul de rest zelf maar in
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken