Nieuws
Loeki de Leeuw verdwijnt van tv
Het leeuwtje Loeki gaat definitief verdwijnen uit de reclameblokken van de Stichting Ether Reclame (STER) bij de publieke televisiezenders. De kosten van de productie en de uitzending van de filmpje van vier seconden zijn te hoog geworden, aldus de STER.
Loeki de Leeuw is al sinds 2 januari 1972 op de televisie. Het poppetje is een creatie van de poppenfilmstudio van Joop Geesink. Jarenlang opende en sloot de leeuw elk blok op de publieke netten. Eind jaren negentig was Loeki alleen nog te zien in filmjes van 4 seconden tussen de boodschappen door.
Loeki was al weinig te zien op tv. Enkel nog tussen de reclames op Z@ppelin (Nederland 3). Eerder sprak de STER tegen dat hij helemaal zou verdwijnen.
Toch zal het leeuwtje niet helemaal verdwijnen. Hij blijft het gezicht van de 'Gouden Loeki', de publieksprijs voor de beste televisiereclame.
Doneer op Giro: 666
foto
Mjah, best jammer, vond de filmpjes altijd erg leuk.
quote:
zonde.... was de enige reclame waar ik graag naar keek
Inderdaad! Is tenminste lachen foto
Als we dat suffe kuiken van 3FM willen redden, dan moeten we Loekie zeker redden! foto
[ Dit bericht is gewijzigd door Nolius ]
Rust zacht foto
Ze doen er ook echt alles aan om die publieke zenders zo saai mogelijk te maken hoor. foto
foto
quote:
Dit vraagt echt weer om zo'n actie! Loekie moet worden gered!
Zullen we dan maar beginnen met een FP-poll? Ik zou echt benieuwd zijn. foto
Loeki van de buis:
1. Ja, weg met die ongein
2. Nee, Loeki is kewl
3. Lekker belangrijk, kan me niet boeien
[ Dit bericht is gewijzigd door Philosocles ]
Heeft dus geen succes gehad. foto
[ Dit bericht is gewijzigd door Nolius ]
[ Dit bericht is gewijzigd door gallienus ]
Moeten aktie voeren voor Loekie!!!!
Boycot de ster: ZAPPEN!!!!
vond t maar een vervelend beest...
Ik sta nog op een foto in een boekje over Loekie, dus ik heb echt wat met het leeuwtje. Ik weet niet meer wie dat boekje uitgaf, het is uit zo'n serie die bij iedere bibliotheek te vinden is. Boekjes van 20 bladzijden en alle boekjes hebben een nummer en ze staan in een soort kaartenbak.
Waar blijft de Petitie??? foto
foto
althans, niet zoals vroeger, in die leuke filmpjes.
start nog een petitie. foto
Red Loekie de leeuw foto
Beetje jammerlijke beslissing van ze, net zoals de eend van gut, hoe heette die zender ook al weer? Luister er nooit meer naar... foto
met loeki hadden ze tenminste een gezicht....*zucht* foto
jahoor doe maar weg..lekker steriel allemaal foto
quote:
En terecht tijd waar dat beest te zien was kan nu mooi nog wat reclame gestouwd worden scheelt weer
Als je bedoelt dat voor de tijd dat loekie in beeld is er reclame in beeld kan komen dat wel geld op levert moet ik je even corrigeren. Op europees niveau is het geregeld hoe lang een reclame blok mag duren en hoe veel reclame er in een uur uitgezonden mag worden. Dit is EXCLUSIEF reclame voor eigen tv-programma's of dingen als die loekie zooi of informatie van de overheid. (daarom zien we vaak nog een reclame van wat er later te zien is na het in beeld komen van het logo dat de reclames zijn afgelopen)
Icoon van de publieke zender moet dus wijken voor de commercie. foto
Nou boek Nederland 2 en 3 nu maar vlot op en zend enkel nog Netwerk, Nova, Journaal, Studio Sport en wat andere programma's uit die je echt niet op een commercieel station zult zien. Want daar hebben we tenslotte publieke zenders voor.
Loekie = foto
Loekie weg = foto
RED LOEKIE!
platmailen die hap! foto
Wie lacht er echt om die crap? Dan ben je toch retarded, als je zit van: "huhuhuh, die rare blauwe olifant" of "huhuhuh, Loeki laat weer eens wat kapotvallen!"
edit: als je die naam vaak uitspreekt...wel maf:-)
[ Dit bericht is gewijzigd door SethGecko ]
Loekie moet blijven!! foto
De oude Loekie was zelfs beter als de nieuwere... Die kunnen ze toch zo opnieuw gebruiken? foto
Loekie word begraven, maar ze handhaven 'm wel voor een beste reclame prijs... belachelijk gewoon!
en dat voor een publieke zender foto
quote:
Hij blijft het gezicht van de 'Gouden Loeki', de publieksprijs voor de beste televisiereclame.
Daar is Loeki wel goed voor, omdat ze niks beter weten te verzinnen foto
We leven maar in barre tijden... foto
Dit vind ik dus een beetje onzin.
Er wordt aan het eind van een blok toch altijd met een filmpje duidelijk gemaakt dat het weer showtime is. Elke commerciele zender heeft ook zijn filmpje waarin de kijker erop attend wordt gemaakt dat de commercials afgelopen zijn.
[vb : rtl5 heeft zijn pacman-achtige filmpjes & net 5 heeft die vage oranje/zwarte barcode-zooi]
Zul je zien dat ze wel geld hebben voor een ander filmpje [zo jammer voor Loeki]
[ Dit bericht is gewijzigd door Ik_Heers ]
Enfin, jammer dat Loekie verdwijnt.
Was ook best wel stoer.
Volgens mij zie ik het nog wel eens op een zender van Belgie....
Loeki moet blijven!!
Wat was die van het kuiken ook al weer? <8
[ Dit bericht is gewijzigd door Migor ]
Ik snap het ook niet, zoals eerder al gezegt ze hebben zo'n groot archief die ze nog uit kunnen zenden...
En wel programma's als Lingo uit blijven zenden, over geldverspilling gesproken!foto
Maar de ster heeft eem groot archief met loeki.
Misschien moet HMG loeki gaan introduceren.
Hij moet zeker blijven...
Komop.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken