poll
Versprak Trump zich echt?
Amerikaanse inlichtingendiensten stellen dat Rusland in 2016 de presidentsverkiezingen verstoorde. Tijdens de persconferentie maandag in Helsinki stond president Trump naast zijn ambtsgenoot Poetin, en ontkende dat dit zo was. Hij zei: "Ik zie geen reden waarom het Rusland zou zijn."
Terug in Washington zei Trump dinsdag echter dat hij had versproken. Hij had eigenlijk bedoeld om te zeggen: "Ik zie geen reden waarom het Rusland niet zou zijn."
Versprak Trump zich echt? Wat denk jij?
2443 stemmen , laatste: 20-09-2021, 01:51
Trumpgod.
In dit interview met Hannity herhaalde hij wat hij zei. Dus heeft hij zich meerdere keren versproken?
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
Desalniettemin: Rule by chaos is natuurlijk heel effectief. Divide et impera.
Dat doet hij knap.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
https://speld.nl/2018/07/17/zo-kan-trump-worden-afgezet/
[ Bericht gewijzigd door Eet-Geen-Dieren op woensdag 18 juli 2018 @ 00:37 ]
Dan beweegt z'n mond.
dit moet je voorlezen anders ben je president af.
Zo werkt dat niet.
Heel slim gedaan dus.
Want anders zou men op andere zaken gaan letten zoals de bal met chip.
Een totaal ongeschikt iemand als president van een verscheurd land die dat land de afgrond in heeft geduwd.
Het waren Europa en de VS die heel hard stonden te lachen als Jeltsin weer eens half bezopen op een podium allerlei grappen aan het uithalen was en intussen heel Rusland in de uitverkoop gooide.
Maar nu lijken de Amerikanen een eigen Jeltsin te hebben.
En nu zijn het de Russen die staan te gniffelen terwijl Trump het ene idiote na het andere idiote ding doet en het land in de afgrond duwt.
Ik zou overigens ook wel eens een potje plassex willen met een russische prosti
Waarop staat jouw teller nu?
Maar dat geldt dan natuurlijk niet wanneer een 'linkse' politicus iets zegt he?
Zelfs al zou het zo zijn ...is dat dan belangrijk?
Of is iets minder erg wanneer anderen dat ook of (volgens jou) vaker doen?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken