Ik vind dat je eerst goed voor jezelf moet kunnen zorgen, alvorens je een relatie kan beginnen. Ik vind het heel belangrijk dat je je eigen identiteit kan bewaren in een relatie, en dat kan alleen als je in bepaalde mate onafhankelijkvan elkaar bent.
In mijn omgeving heb ik heel wat relaties stuk zien lopen omdat de ene zich teveel aan ging passen aan de ander, of dat de ene te veel afhankelijk werd van de ander. Als je teveel voor elkaar opoffert durf je op een gegeven moment niks meer, omdat je bang bent de ander, of jezelf, te kwetsen.
Ik wil zelf geld verdienen. Ik wil in staat zijn om te zeggen wat ik denk, om te doen wat ik wil, en dat kan alleen als ik op eigen benen sta. Ik kan alleen op eigen benen staan als ik een redelijke carriere heb, een beetje eigen inkomen. Wat is het voordeel daarvan? Als ik geen eigen geld zou hebben, zou ik nooit 100% eerlijk kunnen zijn tegen mijn partner omdat ik van die persoon afhankelijk ben.
Mijn carriere betekent mijn onafhankelijkheid, en dus mijn oprechte eerlijkheid in de relatie. Ik geloof heilig in het spreekwoord 'don't bite the hand that feeds you' dus als ik geen geld zou hebben en afhankelijk zou zijn van de ander zou het een slechte relatie zijn.
Nou, ik kan nu wel naar bed ik denk dat die bolle van me eindelijk eens slaapt.
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 03:52 schreef Paginabeheerder het volgende: Helaas weer zo'n typische Fok Poll; het is het een of het ander, en zelfs geen derde geregistreerde mogelijkheid als "anders." Geen enkele uitkomst zal daardoor valide zijn.
Het is als kiezen voor de beste voetballer tijdens de wereld cup, waarbij men kan kiezen tussen; -Anky Van Grunsven (paardrijdster) - Van der Geest (Judo) - en een deelnemer van het paralympische rolstoel voetbal team.
Kortom, het slaat totaal nergens op.
Nee het is goede poll lekker duidelijk. De vraag is duidelijk wat is belangrijker je relatie of carriere.
Of je kiest voor je carriere of voor je relatie... niks er tussen in, het een of het ander.
Moeilijke vraag, maar ik zal er in elke val voor zorgen dat ik mijn eigen inkomen heb. Ik wil niet afhankelijk zijn van een man. Heb de laatste jaren veel vrouwen gezien die hun baan opgaven voor hun man en dat de relatie/huwelijk stuk ging. Kortom ze kwamen met hun kinderen in de bijstand. Ze kwamen nauwelijks rond, er was te weinig geld voor leuke dingen en kwamen soms ook nog in de schulden. Dat is iets wat ik nooit mee wil maken dus ik blijf liever werken. Mocht er ooit iets fout gaan dan kan ik alles zelf ruim onderhouden. Ten 2de ik heb jaren lang gestudeerd om de baan te krijgen wat ik nu heb. Mijn beroep is ook mijn hobby en droom die is uitgekomen. Moet ik dat nu allemaal overboord gooien voor een vent? Gelukkig begrijp mijn man het en hebben we daar oplossingen voor.
Maar als mijn relatie mij voor de keus zou stellen 'Kappen of ik dump je' (waar deze poll wss over gaat, zie ook Vriend dwingt BNN-sterretje te stoppen), dan zou ik wss wel voor een carriere gaan.
Ladidadida: Trusten WurMpie! fraubitch: truste WurM :* yvonne: Trusten WurM Meer van dit
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 09:49 schreef LinkseVriend het volgende: Ik zal wel voor een relatie gaan. Ik heb geen echte carriere. Nouja behalve dan vechten voor dierenrechten, natuur en voor vechter van gelijkheid tussen de mensen. Nouja eigelijk zou je dat ook wel als carriere kunnen zien. Voor de rest hang ik een beetje thuis te hopen dat er ooit een mooie droomvrouw voor mij kiest. Het liefst een vrouw die mijn handicapt (handen/vingers problemen) accepteerd en met eigen inkomen, want ik heb het zelf ook niet echt breed.
!
Ladidadida: Trusten WurMpie! fraubitch: truste WurM :* yvonne: Trusten WurM Meer van dit
Absoluut mijn relatie ! Geluk is mij toch een stuk meer waard dan geld af stand.... Dan woon ik liever op een klein hutje in de hei met mijn grote liefde dan dat ik alle geld van de wereld heb maar me iedere dag zo kapot werk dat ik geen tijd voor mn vrouw en kinderen heb.
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 09:19 schreef Reservebelg08 het volgende: Geluk in het leven lees ik niet af aan wat ik doe tijdens mijn werk maar wat ik in het leven (lees privé) doe, dus stel ik mijn relatie met mijn vriendin (en tevens beste maat) veel hoger dan een cariere. Werk is belangrijk, cariere kan belangrijk zijn, maar ik ben liever gelukkig naast mijn werk, als dat ik mijn werk nodig heb om gelukkig te worden.
van al die standaard vragen op feestjes en partijen, zoals: wat doe je tegenwoordig, en wat wil je later worden, wat zijn je ambities... al deze vragen zijn gerelateerd aan werk, of dat verwacht men juist. Ik beantwoord deze vragen altijd zonder mijn werk of cariere te noemen, en vaak opent dat juist de leukste gesprekken, leuker dan alleen maar die kneuzen die over niets anders dan hun werk kunnen praten.
Ik had het niet beter kunnen verwoorden!
Als God het kwaad wil voorkomen maar daar niet toe in staat is, dan is hij machteloos. Als hij dat kan, maar het niet wil is hij kwaadwillend. Als hij daartoe in staat is en het ook wil, waar komt dan het kwaad vandaan?
Relatie zal het hier op Fok gaan winnen omdat hier veel jonge mensen zitten die nog geen carriere hebben en nog niet genoeg ervaring hebben met relaties. Het scheelt echt heel veel of je dit aan iemand vraagt die 20, 30 of 40 is.
Ik ben 30 en heb een eigen bedrijf, een 'carriere'. Sinds ik dat heb kan ik veel reizen, de wereld zien en andere dingen doen waar ik zelf zin in heb en dat geeft mij een bepaalde mate van vrijheid die ik niet snel zou kunnen missen. Ik vind dat dus veeeeeel belangrijker dan een relatie., ik zie een relatie echt als een leuke bijkomstigheid. Relaties komen en gaan, die zijn toch niet eeuwig want je kan niet voor de rest van je leven verliefd zijn op één persoon.
Je carriere bepaald heel je toekomst en hoe je ervoor staat op je oude dag.
En nee ik ben niet zo'n kneus die constant over m'n werk praat in het weekend, ik werk van 9 tot 6 en daarna heb ik het er niet meer over en geniet ik van m'n vrije tijd.
Nu is het ook appels met peren vergelijken want waarom zou je niet allebei kunnen hebben? Een relatie is niks als je werkloos bent en heel de dag thuis zit en een carriere zonder sociale contacten is ook niks.
Ik kies voor carriere. Als ik echt de keus moest maken. Als je namelijk niet kunt doen waar je hart ligt word je sowieso ongelukkig en dat neem je mee in je relatie. Natuurlijk, beide zijn goed te combineren, maar dat is de vraag hier niet.
Als je gelukkig bent in wat je doet kun je dat in je relatie stoppen Als je ongelukkig bent in wat je doet stop je dat ook in je relatie. Ik zou doodongelukkig zijn als ik met iemand in een hutje zou wonen en verder niet zou kunnen doen wat ik wil.
Een goede relatie hebben is fijn en kun je decennia lang de vruchten van plukken. Maar als ik oud zou zijn en zou terugkijken op een leven met gemiste kansen... Daar ben ik pas bang voor.
Mijn vrouw maakt mij gelukkig. Ik haal mijn geluk niet uit mijn carrière. De vraag is natuurlijk dan of je nog steeds zo gelukkig bent met elkaar als je geen cent te makken hebt. Tja, geen idee, ik ben nog nooit in die situatie gekomen en ik hoop dat ook nooit mee te maken. Vooralsnog kies ik voor mijn vrouw, dus relatie. Ik heb ook niet de ambitie om alsmaar hogerop te komen en steeds meer te verdienen. Zolang ik maar goed kan rondkomen.
De vraag is wat carriere hier precies is. Puur genoeg verdienen voor een goed bestaan of alsmaar meer en hoger op de ladder willen komen. Als het dat laatste is dan kies ik daar zeker niet voor als dat een relatie waar ik echt iets om geef in de weg zit.
Het is volgens mij alleen de ellenbogendrang en obsessie met meer en hogerop die een relatie echt in de weg kan zitten. Als je dat niet hebt lijkt het me dat een relatie juist je carriere sterker maakt, omdat je ups en downs kan delen en het kan relativeren, zelfs al verdien je miljarden.
Dit omdat ik de fout al eens eerder heb gemaakt door mijn relatie op de eerste plaats te zetten, en een heleboel ben misgelopen, en achteraf mijn relatie toch niets werd.
Maar zodra ik getrouwd zou zijn, dan wordt het een ander verhaal. Zeker als daar kinderen bij komen.
Dan ben je in mijn ogen verplicht je relatie voorop te stellen.
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 09:49 schreef LinkseVriend het volgende: Ik zal wel voor een relatie gaan. Ik heb geen echte carriere. Nouja behalve dan vechten voor dierenrechten, natuur en voor vechter van gelijkheid tussen de mensen. Nouja eigelijk zou je dat ook wel als carriere kunnen zien. Voor de rest hang ik een beetje thuis te hopen dat er ooit een mooie droomvrouw voor mij kiest. Het liefst een vrouw die mijn handicapt (handen/vingers problemen) accepteerd en met eigen inkomen, want ik heb het zelf ook niet echt breed.
Typische linkse knakker.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
Carriere, want als ik met een carriere zou bezig zijn en dat deel is van m'n leven en ik zou het moeten opgeven voor een relatie dan past die relatie blijkbaar niet bij m'n leven. En gezond voor een relatie is het vaak ook niet als men er iets voor moet opgeven wat men minder happy maakt.
Dus niet dat geld belangrijker is dan liefde maar een relatie moet gewoon bij m'n levensstijl en ambities passen.
(Ik interpreteer de poll als dat je beide hebt op een moment en je ineens moet kiezen; het een of het ander)
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 09:27 schreef Shayndel het volgende: Moeilijke vraag, maar ik zal er in elke val voor zorgen dat ik mijn eigen inkomen heb. Ik wil niet afhankelijk zijn van een man. Heb de laatste jaren veel vrouwen gezien die hun baan opgaven voor hun man en dat de relatie/huwelijk stuk ging. Kortom ze kwamen met hun kinderen in de bijstand. Ze kwamen nauwelijks rond, er was te weinig geld voor leuke dingen en kwamen soms ook nog in de schulden. Dat is iets wat ik nooit mee wil maken dus ik blijf liever werken. Mocht er ooit iets fout gaan dan kan ik alles zelf ruim onderhouden. Ten 2de ik heb jaren lang gestudeerd om de baan te krijgen wat ik nu heb. Mijn beroep is ook mijn hobby en droom die is uitgekomen. Moet ik dat nu allemaal overboord gooien voor een vent? Gelukkig begrijp mijn man het en hebben we daar oplossingen voor.
Vrouwen horen toch helemaal niet te werken?
--- And when the leaves fall the land looks more human it's got me questioning the essence of my farm boy blues hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Carriere word je niet gelukkig van. Het enige wat je daar aan over houdt is een midlife crisis. Dan ben ik liever arm en heb ik een mooie relatie dan dat ik rijk ben en keihard moet werken iedere dag.
Carriere, en dan bedoel ik niet meer meer en nog meer geld verdienen, maar een toffe baan hebben die tevens mijn hobby is, waardoor ik gelukkig kan worden met wat ik doe.
Een wolf maakt zich nooit zorgen dat de schapen flink in de meerderheid zijn.
Carriere, ik heb structuur en discipline nodig om gelukkig te leven. Een relatie is fantastisch, maar die heb ik niet nodig om een fijn leven te leiden.
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 03:52 schreef Paginabeheerder het volgende: Helaas weer zo'n typische Fok Poll; het is het een of het ander, en zelfs geen derde geregistreerde mogelijkheid als "anders." Geen enkele uitkomst zal daardoor valide zijn.
Het is als kiezen voor de beste voetballer tijdens de wereld cup, waarbij men kan kiezen tussen; -Anky Van Grunsven (paardrijdster) - Van der Geest (Judo) - en een deelnemer van het paralympische rolstoel voetbal team.
Kortom, het slaat totaal nergens op.
Inderdaad, het is als kiezen tussen de spaghetti en de saus, terwijl het gewoon goed samen gaat.
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 18:22 schreef RedVampire het volgende:
[..]
Inderdaad, het is als kiezen tussen de spaghetti en de saus, terwijl het gewoon goed samen gaat.
Het gaat wel samen maar binnen een relatie kun je jezelf nooit 100% op je carriere focussen, zeker niet wanneer je nog eens kinderen hebt dus je carriere zal er dan altijd onder lijden of je moet die vreemde man worden die op zondag het vlees komt snijden.
ligt er aan welke leeftijd je hebt. <25 altijd carriere kiezen. daar boven wordt het hoogstens discutabel, als je niet voor je carriere kan gaan terwijl je dit wel wilt zal het altijd blijven knagen...
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 21:26 schreef Marve het volgende:
[..]
Het gaat wel samen maar binnen een relatie kun je jezelf nooit 100% op je carriere focussen, zeker niet wanneer je nog eens kinderen hebt dus je carriere zal er dan altijd onder lijden of je moet die vreemde man worden die op zondag het vlees komt snijden.
Dat valt reuze mee. Mensen met een goede carriere hebben meestal ook een goede relatie. Ik zie niet veel singles aan de top!
Ik ben eigenwijs en kies voor geen van beiden (of allebei de helft). Ik heb een hekel aan het idee dat ik voor mijn persoonlijke geluk afhankelijk ben van iets dat buiten mijn invloedssfeer ligt. Ik wil ook gelukkig kunnen zijn als ik helemaal niet meer kan werken én geen relatie meer zou hebben. Maar okee, vooruit, als ik moet kiezen, kies ik voor de carriere, omdat dat zelfstandigheid betekent. En ik wil sowieso niet veranderen in mijn overoma die iedere dag, terwijl ze het karbonaatje van die dag op het bord van mijn overopa legde, zei: "Hij werkt ervoor!". Alsof ze hem dankbaar moest zijn voor het eten op haar bord en de onderbroek aan haar kont. Zo wil ik me nooit voelen.
12-5-03 -- Beroepslieverd en amateurkreng -- 29-5-2003 -- 14-11-2003
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 09:49 schreef LinkseVriend het volgende: Ik zal wel voor een relatie gaan. Ik heb geen echte carriere. Nouja behalve dan vechten voor dierenrechten, natuur en voor vechter van gelijkheid tussen de mensen. Nouja eigelijk zou je dat ook wel als carriere kunnen zien. Voor de rest hang ik een beetje thuis te hopen dat er ooit een mooie droomvrouw voor mij kiest. Het liefst een vrouw die mijn handicapt (handen/vingers problemen) accepteerd en met eigen inkomen, want ik heb het zelf ook niet echt breed.
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 17:19 schreef n00000b het volgende: Carriere, ik heb structuur en discipline nodig om gelukkig te leven. Een relatie is fantastisch, maar die heb ik niet nodig om een fijn leven te leiden.
Mijn relatie zorgt in zekere zin ook voor meer structuur en discipline in mijn leven. Ik geloof er wel in dat je in een goede relatie elkaar op bepaalde punten aanvult en kunt versterken, tenminste, dat is wat ik ervaar in mijn huidige relatie.
Verder vind ik een goede carriere denk ik gewoon niet zo belangrijk. Als ik maar rond kan komen dan ben ik allang blij. Een gelukkig prive leven is voor mij de basis, zelfs voor een carriere (die dan vanzelfsprekend niet mijn priveleven beheerst, tijdtechnisch gezien. Zo'n carriere wil ik niet).
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 19:17 schreef AtheistischFundamentalist het volgende: Welke vrouw hier wil er eigenlijk een relatie met een man zonder carrière?
Ik heb wel eens gelezen dat vrouwen vaker klaarkomen als ze seks hebben met een rijke vent.... dus doe mij maar een relatie met een rijke vent!!
Op woensdag 24 juni 2009 @ 10:06 schreef mijneigennaam het volgende: Ik heb wel eens gelezen dat vrouwen vaker klaarkomen als ze seks hebben met een rijke vent.... dus doe mij maar een relatie met een rijke vent!!
Werk vinden is makkelijk, carriere maken niet; in mijn huidige werk kan ik geen carriere maken, de bazen en de economie werken tegen. Dus heb ik liever een goede relatie.
Amorphous blight of nethermost confusion which blasphemes and bubbles at the center of all infinity
Carriere. En dat heb ik ook gedaan. Maar financien hadden niks met die keuze te maken. Ik kreeg mn droombaan aangeboden (werken met wildlife in Afrika) en aangezien m'n vriendin niks in Afrika zag en haar droombaan zich in de Nederlandse ziekenhuizen afspeelt zijn we uit elkaar gegaan. Ik vind het nog steeds jammer en ik vind nog steeds dat ik de beste baan in de wereld heb en dat de keuze juist was. Had ik niet voor die baan gekozen dan had ik me altijd afgevraagd: Wat als...Zo'n kans had ik nl nooit meer gekregen.
Ik heb geen carrière (wel "gewoon" werk) en geen relatie. De carrière mis ik geen moment. De relatie wel... (hoewel ik dan wel een LAT-relatie wil).
Als ik moet kiezen tussen een vent met of zonder relatie? Maakt me echt, oprecht, niet uit. Ik hecht niet zo aan carrière. Alleen zou ik wel terughoudend zijn als iemand diep in de schulden zou zitten. Heb teveel partners meegesleurd zien worden in de schulden als ze iemand vonden met geldproblemen...
Never explain; your friends do not need it and your enemies will not believe you anyway. (Elbert Hubbard, US author, 1856 - 1915)
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 13:18 schreef Espabilado het volgende: Carriere, want als ik met een carriere zou bezig zijn en dat deel is van m'n leven en ik zou het moeten opgeven voor een relatie dan past die relatie blijkbaar niet bij m'n leven. En gezond voor een relatie is het vaak ook niet als men er iets voor moet opgeven wat men minder happy maakt. Dus niet dat geld belangrijker is dan liefde maar een relatie moet gewoon bij m'n levensstijl en ambities passen.
Op zich maak je wel een goed punt, maar als je het omdraait, is het een net zo goed punt: Relatie, want als ik met een relatie zou bezig zijn en dat deel is van m'n leven en ik zou het moeten opgeven voor een carriere dan past die carriere blijkbaar niet bij m'n leven. En gezond voor een carriere is het vaak ook niet als men er iets voor moet opgeven wat men minder happy maakt. Dus niet dat liefde belangrijker is dan geld maar een carriere moet gewoon bij m'n levensstijl en ambities passen.
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 19:17 schreef AtheistischFundamentalist het volgende: Welke vrouw hier wil er eigenlijk een relatie met een man zonder carrière?
Het maakt mij echt niets uit!
Never explain; your friends do not need it and your enemies will not believe you anyway. (Elbert Hubbard, US author, 1856 - 1915)
Als ik kon dan koos ik voor "balans", maar nu kies ik voor "relatie". Ik zit liever in de shit met de vrouw waarvan ik hou dan dat ik bankdirecteur kan zitten spelen in m'n eentje.
Carriere maken is sowieso overgewaardeerd. Eeuwen lang hebben mensen hun werk gedaan puur om te overleven en daar hebben ze ook voldoening uit weten te halen. M'n eigen ervaring is ook dat ik (nu ik ouder begin te worden) meer plezier haal uit m'n werk zelf en minder uit de randverschijnselen, zoals het "je verbeteren". Zolang ik plezier heb in m'n werk en ik prive de dingen kan doen die ik wil doen zal het me een biet zijn wat voor titel of functie ik heb.
Op dinsdag 23 juni 2009 @ 03:48 schreef Noin het volgende: Carriere. Waarom?
Ik vind dat je eerst goed voor jezelf moet kunnen zorgen, alvorens je een relatie kan beginnen. Ik vind het heel belangrijk dat je je eigen identiteit kan bewaren in een relatie, en dat kan alleen als je in bepaalde mate onafhankelijkvan elkaar bent.
In mijn omgeving heb ik heel wat relaties stuk zien lopen omdat de ene zich teveel aan ging passen aan de ander, of dat de ene te veel afhankelijk werd van de ander. Als je teveel voor elkaar opoffert durf je op een gegeven moment niks meer, omdat je bang bent de ander, of jezelf, te kwetsen.
Ik wil zelf geld verdienen. Ik wil in staat zijn om te zeggen wat ik denk, om te doen wat ik wil, en dat kan alleen als ik op eigen benen sta. Ik kan alleen op eigen benen staan als ik een redelijke carriere heb, een beetje eigen inkomen. Wat is het voordeel daarvan? Als ik geen eigen geld zou hebben, zou ik nooit 100% eerlijk kunnen zijn tegen mijn partner omdat ik van die persoon afhankelijk ben.
Mijn carriere betekent mijn onafhankelijkheid, en dus mijn oprechte eerlijkheid in de relatie. Ik geloof heilig in het spreekwoord 'don't bite the hand that feeds you' dus als ik geen geld zou hebben en afhankelijk zou zijn van de ander zou het een slechte relatie zijn.
Nou, ik kan nu wel naar bed ik denk dat die bolle van me eindelijk eens slaapt.
Waarom?
Ik vind dat je eerst goed voor jezelf moet kunnen zorgen, alvorens je een relatie kan beginnen. Ik vind het heel belangrijk dat je je eigen identiteit kan bewaren in een relatie, en dat kan alleen als je in bepaalde mate onafhankelijkvan elkaar bent.
In mijn omgeving heb ik heel wat relaties stuk zien lopen omdat de ene zich teveel aan ging passen aan de ander, of dat de ene te veel afhankelijk werd van de ander. Als je teveel voor elkaar opoffert durf je op een gegeven moment niks meer, omdat je bang bent de ander, of jezelf, te kwetsen.
Ik wil zelf geld verdienen. Ik wil in staat zijn om te zeggen wat ik denk, om te doen wat ik wil, en dat kan alleen als ik op eigen benen sta. Ik kan alleen op eigen benen staan als ik een redelijke carriere heb, een beetje eigen inkomen. Wat is het voordeel daarvan?
Als ik geen eigen geld zou hebben, zou ik nooit 100% eerlijk kunnen zijn tegen mijn partner omdat ik van die persoon afhankelijk ben.
Mijn carriere betekent mijn onafhankelijkheid, en dus mijn oprechte eerlijkheid in de relatie. Ik geloof heilig in het spreekwoord 'don't bite the hand that feeds you' dus als ik geen geld zou hebben en afhankelijk zou zijn van de ander zou het een slechte relatie zijn.
Nou, ik kan nu wel naar bed ik denk dat die bolle van me eindelijk eens slaapt.
Of je kiest voor je carriere of voor je relatie... niks er tussen in, het een of het ander.
Maar als mijn relatie mij voor de keus zou stellen 'Kappen of ik dump je' (waar deze poll wss over gaat, zie ook Vriend dwingt BNN-sterretje te stoppen), dan zou ik wss wel voor een carriere gaan.
fraubitch: truste WurM :*
yvonne: Trusten WurM
Meer van dit
fraubitch: truste WurM :*
yvonne: Trusten WurM
Meer van dit
Geluk is mij toch een stuk meer waard dan geld af stand....
Dan woon ik liever op een klein hutje in de hei met mijn grote liefde dan dat ik alle geld van de wereld heb maar me iedere dag zo kapot werk dat ik geen tijd voor mn vrouw en kinderen heb.
Absoluut relatie !
Ik ben 30 en heb een eigen bedrijf, een 'carriere'. Sinds ik dat heb kan ik veel reizen, de wereld zien en andere dingen doen waar ik zelf zin in heb en dat geeft mij een bepaalde mate van vrijheid die ik niet snel zou kunnen missen. Ik vind dat dus veeeeeel belangrijker dan een relatie., ik zie een relatie echt als een leuke bijkomstigheid. Relaties komen en gaan, die zijn toch niet eeuwig want je kan niet voor de rest van je leven verliefd zijn op één persoon.
Je carriere bepaald heel je toekomst en hoe je ervoor staat op je oude dag.
En nee ik ben niet zo'n kneus die constant over m'n werk praat in het weekend, ik werk van 9 tot 6 en daarna heb ik het er niet meer over en geniet ik van m'n vrije tijd.
Nu is het ook appels met peren vergelijken want waarom zou je niet allebei kunnen hebben? Een relatie is niks als je werkloos bent en heel de dag thuis zit en een carriere zonder sociale contacten is ook niks.
Als je gelukkig bent in wat je doet kun je dat in je relatie stoppen
Als je ongelukkig bent in wat je doet stop je dat ook in je relatie. Ik zou doodongelukkig zijn als ik met iemand in een hutje zou wonen en verder niet zou kunnen doen wat ik wil.
Een goede relatie hebben is fijn en kun je decennia lang de vruchten van plukken. Maar als ik oud zou zijn en zou terugkijken op een leven met gemiste kansen... Daar ben ik pas bang voor.
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
De vraag is natuurlijk dan of je nog steeds zo gelukkig bent met elkaar als je geen cent te makken hebt. Tja, geen idee, ik ben nog nooit in die situatie gekomen en ik hoop dat ook nooit mee te maken.
Vooralsnog kies ik voor mijn vrouw, dus relatie. Ik heb ook niet de ambitie om alsmaar hogerop te komen en steeds meer te verdienen. Zolang ik maar goed kan rondkomen.
Het is volgens mij alleen de ellenbogendrang en obsessie met meer en hogerop die een relatie echt in de weg kan zitten. Als je dat niet hebt lijkt het me dat een relatie juist je carriere sterker maakt, omdat je ups en downs kan delen en het kan relativeren, zelfs al verdien je miljarden.
Dit omdat ik de fout al eens eerder heb gemaakt door mijn relatie op de eerste plaats te zetten, en een heleboel ben misgelopen, en achteraf mijn relatie toch niets werd.
Maar zodra ik getrouwd zou zijn, dan wordt het een ander verhaal.
Zeker als daar kinderen bij komen.
Dan ben je in mijn ogen verplicht je relatie voorop te stellen.
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
Moeten kiezen tussen iets wat je niet hebt en iets wat je wel hebt
zonder gezin kan je het makkelijk 20%/80% doen maar met gezin eerder 80%/20%. Alleen een malloot kiest 100% relatie of 100% carriere
[edit]Heb zelf 1 gezin en 2 bedrijven. Beetje druk maar gaat prima. [/edit]
Dus niet dat geld belangrijker is dan liefde maar een relatie moet gewoon bij m'n levensstijl en ambities passen.
(Ik interpreteer de poll als dat je beide hebt op een moment en je ineens moet kiezen; het een of het ander)
Relatie dat doe ik wel als ik 40 ben ofzo
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Carriere word je niet gelukkig van. Het enige wat je daar aan over houdt is een midlife crisis. Dan ben ik liever arm en heb ik een mooie relatie dan dat ik rijk ben en keihard moet werken iedere dag.
Het hebben van een carriere en daarmee het bereiken van een soort van 'status' is nooit iets geweest wat hoog op mijn lijst heeft gestaan.
maak mij en jezelf rijk! oktnxbye
Maar okee, vooruit, als ik moet kiezen, kies ik voor de carriere, omdat dat zelfstandigheid betekent. En ik wil sowieso niet veranderen in mijn overoma die iedere dag, terwijl ze het karbonaatje van die dag op het bord van mijn overopa legde, zei: "Hij werkt ervoor!". Alsof ze hem dankbaar moest zijn voor het eten op haar bord en de onderbroek aan haar kont. Zo wil ik me nooit voelen.
Aangezien niemand een relatie met mij wil hebben ga ik maar voor het andere zodat ik later de schaapjes op het droge heb voor mezelf.
Verder vind ik een goede carriere denk ik gewoon niet zo belangrijk. Als ik maar rond kan komen dan ben ik allang blij. Een gelukkig prive leven is voor mij de basis, zelfs voor een carriere (die dan vanzelfsprekend niet mijn priveleven beheerst, tijdtechnisch gezien. Zo'n carriere wil ik niet).
Dus heb ik liever een goede relatie.
Als ik moet kiezen tussen een vent met of zonder relatie? Maakt me echt, oprecht, niet uit. Ik hecht niet zo aan carrière. Alleen zou ik wel terughoudend zijn als iemand diep in de schulden zou zitten. Heb teveel partners meegesleurd zien worden in de schulden als ze iemand vonden met geldproblemen...
Relatie, want als ik met een relatie zou bezig zijn en dat deel is van m'n leven en ik zou het moeten opgeven voor een carriere dan past die carriere blijkbaar niet bij m'n leven. En gezond voor een carriere is het vaak ook niet als men er iets voor moet opgeven wat men minder happy maakt.
Dus niet dat liefde belangrijker is dan geld maar een carriere moet gewoon bij m'n levensstijl en ambities passen.
Carriere maken is sowieso overgewaardeerd. Eeuwen lang hebben mensen hun werk gedaan puur om te overleven en daar hebben ze ook voldoening uit weten te halen. M'n eigen ervaring is ook dat ik (nu ik ouder begin te worden) meer plezier haal uit m'n werk zelf en minder uit de randverschijnselen, zoals het "je verbeteren". Zolang ik plezier heb in m'n werk en ik prive de dingen kan doen die ik wil doen zal het me een biet zijn wat voor titel of functie ik heb.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken