Nieuws
Dodental China loopt mogelijk op tot 80.000
De zeer zware aardbeving met een kracht van 7,9 op de schaal van Richter trof het zuidelijk deel van centraal China, vooral de provincie Sichuan. De secretaris-generaal van de Verenigde Naties, Ban Ki-moon, bezoekt dit weekeinde het rampgebied.
Hij heeft China meer hulp toegezegd, meldden Chinese staatsmedia vandaag. De Verenigde Naties reserveerden 8 miljoen dollar uit een speciaal hulpfonds. Ook brachten VN-instanties hulpverleners en goederen naar het rampgebied.
OT: Sterkte, ook voor die mensen die al die lijken op moeten ruimen foto
Gewoon de helft van een stad zoals Nijmegen.
Hebben wij ooit ontwikkelingsgeld uit China gehad?
Daar hebben we helemaal geen ontwikkelingsgeld voor nodig foto
Deze GauloisesB. moet heel erg snel op Fok! geweerd worden met zijn uiterst treurige berichten.
Deze GauloisesB. moet heel erg snel op Fok! geweerd worden met zijn uiterst treurige berichten.
Hoe moeten de anderen landen dan opstellen als Nederland een dergelijke grote ramp meemaakt? Hoe zal jij je dan voelen als de grote landen dan zeggen van, goh this toch een klein land. Die missen we toch niet. Wees een beetje menselijk en toon een beetje medeleven en respect. 80 000 mensen is niet niks en mocht je toch nog de neiging hebben om als nog dergelijk lage opmerkingen te maken. Kijk dan eerst naar dit filmpje voordat je het besluit om als nog te gaan doen.
http://nl.youtube.com/watch?v=oMPFEUlTX4o&feature=related
Dus niet helpen is beter? Denk je dat 8mil genoeg is? China heeft meer dan 50miljard schade. Zelfs een bedrijf als CCTV doneert al in de buurt van 8mil euro. Dus... 90% wordt door China zelf opgebouwd.
Maar hulp bieden is een normaal iets, zelfs een land als China krijgt dat, al zouden ze het geheel zelf met mensen en geld moeten kunnen oplossen.
Het is daar overbevolkt en de regering is corrupt, maar dat mag niet wegnemen dat ze hulp ontzegd kan worden bij een ramp. Kijk de mensenrechten en corruptie tieren daar op negatieve wijze, de OS hadden ze nooit moeten krijgen, maar hulp ontzeggen doe je niet.
Het aantal slachtoffers zal vermoedelijk nog wel oplopen, al hoop ik dat niet, wat ik wel hoop is dat China de openinsceremonie/sluitingceremonie van de OS wel versoberd, gezien de huidige ramp, anders zou het niet kloppen.
Waar zijn de beroemdheden nu met hun inzamelingsacties?
Goed gezegd
China is de toekomst
Reacties als "hebben zij ons ooit geholpen?" Dit is typisch een individualistische kenmerk van de nederlanders. Ik ik ik, de rest kan stikken. Misschien komt het doordat Nederland zo klein is. Bij bedrijven zijn de Nederlandse bedrijven altijd al multinationals geweest, omdat hun eigen markt te klein is. Ze hebben dus nooit echt een hechte band gehad met Nederland.
In het trots zit ook een stuk communisme en daar komt bij dat de meeste vormen van vrijheidsuiting hardhandig de mond worden gesnoerd. Het kan goed gaan maar ook goed fout als dit land straks het machtigste land ter wereld is. Als de regering daar zegt "spring in de zee" dan heb je een menselijke zeebrug van China naar Taiwan. foto
Maar mensen beseffen niet genoeg dat half Nederland onder de zeespiegel ligt en zo'n driekwart van de bevolking er woont. Als een dijk bij een dichtbevolkte regio doorbreekt zullen er vast ook wel lieden in het buitenland over Nederland zeggen dat de overbevolking hier ook mee opgelost wordt terwijl de verzopen lijken her en der drijven.
weet je wel wat je zegt man foto
Kerel denk na voordat je je mond opent foto
Dat het allemaal omhoog gaat heeft de regering geen last van. Wij hebben er wel enorme last van dat alles maar duurder word omdat hun geld uitgeven aan NUTTELOZE! dingen;f soms besteden ze millioenen aan iets wat nergens op slaat
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken