Lady Gaga in 'musical'-vervolg op Joker
Het oorsprongsverhaal Joker van Todd Phillips, waarin Joaquin Phoenix een mislukte comedian speelt die uiteindelijk de identiteit van 'Joker' aanneemt, krijgt een vervolg. Dat maakte Phillips vorige week bekend. Deze week meldt Variety dat Lady Gaga daarin een rol krijgt.
In Joker: Folie à Deux, zoals het vervolg heet, zal Gaga de rol spelen van Harleen Quinzel, alias Harley Quinn, een rol die bij het grote publiek bekend is in de gedaante van Margot Robbie in (tot op heden) drie DC Extended Universe-films. Deze Joker-films, die een alternatieve geschiedenis van het ontstaan van Batmans aartsvijand vertellen, staan los van dat filmuniversum.
Er is nog maar weinig bekend over Joker 2, maar wel dat het blijkbaar een musical wordt. Gelukkig schijnt Gaga wel een beetje te kunnen zingen.
Er valt straks weer genoeg te dansen voor Joker
En het zou een dikke middelvinger zijn naar alle hypersensitieve 'alpha'-mannetjes die dwepen met deel 1.
Je beseft hopelijk dat Joker gewoon een verdomd goeie film was met een briljante acteer prestatie van Joaquin Phoenix en dat dat de voornaamste reden is dat hij zoveel fans had?
Of ben je er zo eentje die meteen begon te huilen toen bleek dat Joker niet het zoveelste woke misbaksel werd puur om wat agendas te pushen?
Een interessante keuze maar in de 1e film hadden ze ook al artistieke momenten die (overigens volledig unscripted waren) nu gezien worden als moderne klassieke momenten in film.
VOORAL de dans scene in de wc nadat hij die 3 etters had neergeschoten.
Ben benieuwd hoe het uit gaat pakken.
Sowieso staat deze film op mijn radar
'the man in black fled across the desert... and the gunslinger followed'
Kom loat us nao 't Zuuje goan, woa Vasteloavend is ontstoan
Anders zou ik gezegd hebben: "En het zou een dikke middelvinger zijn naar iedereen die dweept met deel 1." Ik heb het echter over een specifiek soort persoon waar ik een gruwelijke hekel aan heb.
Joker is een geweldige film die ik zelf ook erg goed vind. Dat maakt het niet minder vermakelijk dat er nu al zo veel losers met stoom uit hun oren over het vervolg zitten te zaniken.
Waar zijn die alphamannetjes?
Woke bs in de plaats van echte emoties. Eens zien wat de opbrengst zal verschillen.
https://www.google.com/am(...)-cancel-phillips-art
Voor alle duidelijkheid: ik zeg dit niet als commentaar op de film zelf. Er is alleen een stuk fanbase dat zo ontzettend toxic is, dat ik moet gniffelen om het idee dat deel twee een musical gaat worden. Heerlijke zet.
Je leeft in een Vox illusie vriend.
Anderzijds wel jammer dat het nog steeds Phillips is. Fletse regisseur, de eerste film was goed door Phoenix, de regie was niet meer dan een matige Scorsese-imitatie.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken