sport

NBA: Kneiterharde dunk Jordan helpt Clippers niet tegen Celtics

De basketballers van de Boston Celtics hebben in de NBA een overwinning geboekt op bezoek bij de Los Angeles Clippers. Bij de thuisploeg dunkte DeAndre Jordan een bal bijna dwars door de vloer van het Staples Center, maar het hielp zijn ploeg uiteindelijk niet.

De Celtics, de koplopers in de Eastern Conference, ahdden al vier keer op rij verloren. Aan de hand van Kyrie Irving, goed voor twintig punten, kwam tegen de Clippers een einde aan die reeks: 102-113. Boston staat nog wel aan de leiding in het oosten, waar de Toronto Raptors, de nummer stwee, de Atlanta Hawks versloegen.

Uitslagen NBA woensdag
Charlotte Hornets - New Orleans Pelicans 96-101
Detroit Pistons - Utah Jazz 95-98 OT
Indiana Pacers - Phoenix Suns 116-101
Philadelphia 76ers - Chicago Bulls 115-101
Atlanta Hawks - Toronto Raptors 93-108
Dallas Mavericks - Houston Rockets 97-104
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs 85-108
Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves 123-114
Los Angeles Clippers - Boston Celtics 102-113

Op deze plek staat externe inhoud die niet van FOK! afkomstig is. Het tonen van deze inhoud kan ertoe leiden dat de externe partij (waar de inhoud vandaan komt) cookies op jouw computer of device zet. Hiervoor moet je eerst expliciet toestemming geven.
Ik begrijp het. Toon deze inhoud; ik accepteer externe cookies.

Jordan's heerlijke dunk (Bron: YouTube)