Nieuws
Moeder vijfvoudige kindermoord zwaar depressief

De vader van het gezin, Bouchaib Mokaden, werd gisteravond op de hoogte gebracht van het drama. Hij stond op het punt in Zaventem het vliegtuig te nemen naar zijn thuisland Algerije. Hij was de tweede echtgenoot van de vrouw en de vader van het jongste kind. Hij verbleef de laatste tijd overigens meer in Algerije dan dat hij bij zijn gezin aanwezig was. In Nijvel gonsde het gisteren van de geruchten dat hij er misschien zelf iets mee te maken had en alles in scène had gezet. Maar het parket blijft er voorlopig bij dat de vrouw de enige verdachte is.
De moeder had haar voornemen haar kinderen te vermoorden bovendien in een brief meegedeeld aan een vriendin, die ook in Nijvel woont, aldus Belgische media. De brief arriveerde gisteren, maar toen was het al te laat. De echtgenoot van de vrouw was voorzover bekend ook niet thuis toen de moorden plaatshadden.
Een vriendin van de vrouw zegt dat het al langer slecht ging tussen het koppel. ''Onlangs is hij nog eens thuis geweest. Hij wilde zijn zoontje Mahdi meenemen naar Algerije. Maar haar kinderen waren haar heilig. Zoiets zou Geneviève nooit hebben laten gebeuren. Misschien heeft ze gedacht nog liever allemaal sterven dan één van de kinderen te moeten afgeven.''
Walgelijke moord. foto
Sterkte aan alle betrokkenen! foto
daarnaast, als je kinderen je heilig zijn... waarom laat je ze dan niet leven? foto
edit: kwas net niet de eerste
Heel triest.
Dit is denk ik een heel ander geval dan bijvoorbeeld de moord op Rowena en dat andere meisje. Die werden maandenlang stelselmatig mishandeld voor ze stierven. Die moeders en stiefvaders was pas echt evil.
Vierendelen die trut!
Of ze nou depressief is of knettergek interesseert me geen reet. Branden in de hel moet ze.
Dat is geen doodsverwensing. Laat 'r maar lekker leven zodat ze het schuldgevoel (als dat kutwijf dat al heeft) ook nog fijn voor de volle 100% mag verdragen. foto
Come on FC!
TBS en sterilisatie voor dit soort types lijkt me wel op z'n plaats.
Bungeejumpen met een staalkabel zeg ik!
In ieder geval diep en diep triest verhaal voor allen - zowel familie van de vrouw als de man die nu achter blijft. foto
Alsof je met een big smile op je gezicht en een roze zonnebril op je kinderen om gaat zitten te brengen foto NATUURLIJK ben je dan zwaar depressief foto
allemaal kleine jankerds die nog totaal geen klappen hebben opgelopen in het leven en er niks van snappen ook.
die vrouw is gestoord op het moment van delict,dat mag wel duidelijk zijn kleuters.
OT: Vierendelen, platrijden, afbranden, neersabelen, binnenstebuiten trekken enz enz foto
Waarom zou ze anders met die man getrouwd zijn?
Maar nogmaals: ik keur het ook niet goed... Het is allemaal wel heel triest...
Ga eens voor de gein naar een blijf van lijf huis.
Meerdendeel heeft daar een allochtone partner.
Ik denk zelfs meer dan 80%.
║╚╣║║╚╗
╚═╩═╩═╝
Ik mag aannemen dat een Belgische vrouw weet dat je kunt scheiden. Dat is een gewoonte in het Westen, remember.
Misschien heb je het niet helemaal door, maar hij wilde zijn eigen kind meenemen. Dus waarom moest die vrouw de rest van de kinderen ook vermoorden?
Jouw post slaat dus gewoon nergens op.
En lukt je eigen zelfmoord niet eens... en wat doe je dan? Hulp roepen foto (aldus het tv nieuws)
Sinds wanneer wil je gered worden als je je van kant wil maken???
ziek ziek ziek
Come on FC!
[..] Een vrouw die haar kinderen omlegt noem ik een stomme kut, een vreselijke gore stomme kut Wat voor problemen ze ook heeft, je blijft ten alle tijde met je poten van -nota bene- je eigen kinderen af.
niet de moraalridder moraalridder uithangen plz foto
[/moraal-ridder moraal-ridder moraal-ridder mode]
Maar nu je het zegt, heel erg vaag inderdaad...
branden in de hel/vierendelen....lees ik ergens....nou nou en dan ben JIJ zeker WEL bij je volle verstand mag ik aannemen ?! dat is pas ZIEK weetju..=S
M.a.w: dat die man Algarijn is, of dat hij zijn kind mee wilde nemen staat hier los van. Die vrouw was gewoon niet 100%, dan moet je niet de afkomst van die man erbij halen.
Waarom vermoordde ze dan haar andere kinderen, die hij NIET mee wilde nemen?
Die vrouw was ziek/labiel/gestoord.
- waarom zou je een kind liever doodmaken dan te laten leven (desnoods in een ander land)? Omdat je gestoord bent.
- Waarom zou je kinderen die geen gevaar liepen meegenomen te worden ook maar voor het gemak vermoorden? Omdat je gestoord bent.
- Als je ontevreden bent, waarom blijf je dan getrouwd? Omdat je labiel bent.
Conclusie: die vrouw was/is ziek, de afkomst van die man heeft daar neks mee te maken.
PS: correct me if I'm wrong, maar die vier andere kids van haar zijn volgens mij ook van, ik zal het maar noordafrikaanse (maar ik bedoel moslim) man. Dus deze dame kent de klappen van de zweep. En toch kiest ze weer voor een buitenlandse man. Dus mensen, de dame wist dondersgoed wat ze deed. Dus laat die afkomst maar met rust.
Je wil me zeggen dat het gezond is dat een westerse man zijn kids in de steek laat om er van vanaf te zijn? HAHAHAHAHAHAH
En PLEASEEEEEEEEEEEE weet je hoeveel BLANKE/WESTERSE/MODERNE (zaken)mannen hun vrouw met kiddo's achterlaten om naar hun tweede en derde gezin in het buitenland te gaan? Maar nee, om het op 'de allochtoon' te schuiven is makkelijker.
En ik snap ook niet hoe je de dame kunt typeren als zijnde 'slachtoffer'. Die dame wist waar ze zich mee inliet, namelijk een andere cultuur. En dat deed ze voor de tweede keer. Kortom, een ezelin.......
Nee, nee, deze dame was en is gestoord.
Mijn familie is ook multi culti, en persoonlijk vind ik al die hollanders in mijn familie ook een vergiftiging. Maar als mijn tante dit flikt geef ik mooi haar de schuld en niet die man. Want gezond verstand heb je.
Die kindermoordenaar dacht toch ook niet van "oh de 1e keer voor de tram springen lukt niet, laat ik maar weer opstaan en voor de volgende springen."?
Er zou best wat aan te doen zijn door het verplicht stellen van een diploma "Een goed huwelijk. Niveau: huwelijk met een buitenlander".
f*kking chanceless MFérs foto
Los vd afkomst gaat het hier ook over een vader die net zijn kind heeft verloren!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken