Brabander krijgt tien jaar cel voor doodsteken neef
Een 36-jarige man uit Drunen moet tien jaar de cel in voor het doodsteken van zijn neef. De rechtbank in Den Bosch oordeelde woensdag dat van noodweer geen sprake was.
De verdachte vond dat hij uit zelfverdediging handelde omdat zijn neef hem zou hebben aangevallen na een ruzie. Volgens de rechters heeft hij echter pas gestoken toen de vader van het slachtoffer zijn zoon al had weggeduwd. De 24-jarige neef kreeg het mes in zijn hart en stierf direct.
Bij het bepalen van de straf woog de rechtbank onder meer mee dat de situatie zeer pijnlijk is voor de nabestaanden. Met name dat de man in het bijzijn van zijn vader is omgebracht, is volgens de rechters schrijnend. Door het incident zijn de verhoudingen binnen de familie ernstig verstoord.
De Brabander werd al eens eerder veroordeeld voor mishandeling en wederrechtelijke vrijheidsberoving. Justitie had twee weken geleden een celstraf van elf jaar geëist.
Tegenwoordig heb je internet en ryanair.
Man doodgestoken op Van Marnixstraat in Drunen, dader spoorloos
Man vast voor fatale steekpartij Drunen
Tja, zo gaat dat blijkbaar bij de familie Akpinar. Zal wel met eer te maken hebben.
Prima, lees jij dan deze nog even eens?
http://www.nu.nl/binnenla(...)in-zaak-akpinar.html
"Met dubbel s welteverstaan"
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken