Nieuws
Maffia in Turkije sterk groeiende

Tussen 1998 en 2002 werden in Turkije ruim 17.000 mensen gearresteerd wegens banden met de georganiseerde misdaad. Verder werden voldoende wapens in beslag genomen om ''het leger van een klein land te kunnen uitrusten''.
De Turkse maffia houdt zich onder meer bezig met drugshandel, prostitutie, geldhandel, handel in kinderen en organenhandel. De Turkse Kamer van Koophandel stelt dat de maffia is uitgegroeid tot één van de grootste binnenlandse bedreigingen.
Fijn dat Turkije bij de EU gaat komen. foto
Een echte democratie zou op zn minst een referendum houden onder zijn bevolking of zo'n toelating wel gewenst is. Dit werd bewust tegengehouden bij de toelating van de Oostbloklanden, waar iedereen tegen was, en zo zal het nu weer gaan.
Niet bij de EU voor ze hun zaakjes geregeld hebben: Mensenrechten, economie, maffia, fundamentalisme, het is allemaal onder de maat en een zeer ongewenste bijdrage aan de EU.
Ik ben wel zeer verrast over de enorme getallen die in dit stukje staan....
Er zijn daar meer kebab zaken intussen dan imbiss stuben, kan in mijn ogen alleen maar zijn om geld wit te wassen
Als Turkije erin zou komen zo het veel beter zijn geweest dan al die Oost-blok landen, nu kan het niet meer omdat, je dan te veel problemen krijgt met de economie.
Ik weet zeker dat de Italiaanse mafia niets is vergeleken met Turkse!!!!
De paar criminelen die opgepakt worden worden na 20 minuutjes toch weer los gelaten.
En als jij aangifte doet dan mag je daar 3 tot 4 uur wachten en dan nog een uur een formulier invullen omdat er weer een mislukt vmbo-ertje werkt.
foto
is het niet :
"Het land van een klein leger te kunnen uitrusten" ?
OT: Hoe hoog is dit in vergelijking tot andere landen? Niet echt bijzonder geloof ik.
ISTANBUL - De Turkse economie groeit de komende twintig jaar met gemiddeld 5% per jaar. De omvang van de Turkse economie zal daardoor in 2024 zijn verdrievoudigd. Deze optimistische visie over de kandidaat-lidstaat van de EU staat in het rapport 'Kansen voorbij de Bosporus' afkomstig van ABN Amro. De studie werd donderdag in Istanbul overhandigd aan minister Laurens Jan Brinkhorst van Economische Zaken, tevens opdrachtgever van het rapport.
In de berekeningen wordt uitgegaan van twee cruciale vooronderstelling. Ten eerste dat Turkije in hetzelfde tempo doorgaat met het doorvoeren van structurele hervormingen. Ten tweede dat het land in december groen licht krijgt voor onderhandeling over toetreding tot de Europese Unie.
De voorspelde gemiddelde jaargroei van 5% tot 2024 staat in schril contrast met het verleden. Door het vooruitzicht van deelname aan de EU rekent ABN op een grotere stabiliteit van de economie.'Het besluit om de onderhandelingen te starten zal een aanzienlijke economische impact hebben op korte termijn', stelt ABN. 'Er zal een vertrouwensimpuls komen en de focus van het bedrijfsleven verschuift van risico naar kansen.' Mocht Turkije in december van de EU geen onderhandelingsdatum krijgen dan zal dat leiden tot een vertrouwensschok en koersbewegingen op de Turkse markt, zegt Serdar Kücükakin, een van de auteurs van het rapport. 'En op lange termijn is de stok achter de deur voor noodzakelijke structurele hervormingen verdwenen.'
ABN Amro stelt wel dat de Turkse toetreding meer kapitaal zal aantrekken dan Spanje en Portugal destijds deden.
ABN verwacht dat de Nederlandse exporten naar Turkije zullen groeien van euro1,9 mrd in 2003 naar euro 5,2 mrd in 2013.
Maar waarschijnlijk gaan beide opties op! foto
If news is "turkije" and bad news then "en dat land komt bij de EU?" ofzo?
Wat een idioten weer.... Alsof Italie zo'n lekker land is met hun eigen Maffia en Berlusconi aan de macht. Maar daar zie je die robots hier nooit op reageren...
En die zijn blijkbaar ook niet dat Turkije de laatste jaren 17.000 mensen hiervoor op heeft gepakt en dat de regering het wel aanpakt en niet accepteert.
Dat van Turkije niet,dat moet achter de maffia aan. foto
Niet helemaal joffel als je het mij vraagt...
Het is dus maar wat je goed noemt
Het niet meeverschuiven van het woord "klein" lijkt mij puur voor het effect en niet betekenisvol.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
Verder werden voldoende wapens in beslag genomen om ''het leger van een klein land te kunnen uitrusten''.
Hiermee wordt bedoelt, dat ze voldoende wapens in beslag hebben genomen wat genoeg is voor een klein leger (van een klein land).
In Turkije doet de inlichtingen dienst goed zijn werk, ze worden daar aangepakt en gestraft, hier worden ze wegens te weinig bewijs vrijgelaten foto
Mensen die de Oost-blok landen vergelijken met Turkije foto
Turkije mag misschien niet zo zeer sterk zijn kwa hun economie, maar het is bekend dat ze per jaar 5% groeien, tot de tijd dat ze lid worden van de EU zijn ze zelfs bijna alle Oost-blok landen voorbij en dat zonder de hulp van de EU.
Mensen die tegen Turkije zijn -> foto Ze worden wel lid foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken