Nieuws
Bush wil met maatregelen Castro ondermijnen
Vrijdag heeft de Amerikaanse president Bush nieuwe maatregelen aangekondigd om het bewind van de Cubaanse leider Fidel Castro te ondermijnen. Hij wil het het reisverbod naar het Caribische eiland aanscherpen. Ook zullen dissidenten sneller tot de VS worden toegelaten. Het overmaken van geld naar Cuba, wat illegaal is, zal tevens harder worden aangepakt. Verder zullen de VS een mediaoffensief beginnen om het "informatie-embargo" van het Cubaanse regime zelf te doorbreken.
"Duidelijk is dat het wrede regime van Castro niet uit zichzelf verandert", aldus Bush tijdens een persconferentie voor het Witte Huis. "Maar Cuba moet veranderen. Cuba zal vrij zijn."
Vorig jaar wilde president Bush de strenge sancties nog versoepelen als het communistische regime van Castro stappen zou nemen richting democratie en "eerlijke en vrije verkiezingen" zou houden. "De dictator heeft geantwoord met opstandigheid en verachting en een nieuwe ronde van brute onderdrukking."
Het moment van de bekendmaking van de plannen is goed gekozen. Bush begint zich namelijk op te maken voor de presidentsverkiezingen van eind 2004. De staat Florida, waar veel Cubaanse vluchtelingen wonen, speelt daarin een cruciale rol. Eind 2000 bracht deze staat Bush de overwinning in de presidentsverkiezingen.
Laatste restje koude oorlog in volle glorie...
Bush foto
quote:
Ook zullen dissidenten sneller tot de VS worden toegelaten.
Dat zou mooi zijn, vluchtelingen worden nu vaak teruggestuurd waarna ze in cuba gevangen worden gezet of zelfs worden geexecuteerd.
Tijd voor verkiezingen! foto
Niet dat ik instem met het Cubaanse regime ofzo, maar dit is gewoon fout.
De VS heeft al een heel draaiboek klaarliggen voor als castro sterft.
Voorwaarde is dat het volk het wil en het volk is maar wat gretig om het communisme vaarwel te zeggen.
Ze hebben de buik vol van al die spionen op elke hoek van de straat, die lelijke Rusische legerkisten en het harde van 8 tot 8 werk en niks verdienen baantje.
Onderwijs en zorg zijn gratis maar stampt wel uit de jaren 60 dus of je daar blij mee moet zijn foto
Zo blijven we aan de gang. foto
Beetje triest figuur die bush foto
Het strakker aantrekken van het handelsembargo (echt triest hoe leeg de haven van Havana is, die vroeger de belangrijkste haven in centraal en zuid-Amerika was) zal momenteel alleen maar ten koste gaan van de Cubaanse bevolking.
Laat Castro, en daarmee het socialisme maar op een vredige manier verdwijnen.
[ Dit bericht is gewijzigd door Bayswater ]
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
Tenminste iemand die stappen onderneemt tegen dictators en onderdrukkers.
Ahmadinejad, leader of Iran
quote:
ben sinds een week terug uit een rondreis op Cuba.
Goh.. past geleden nog een documentaire gezien op TV waarin dissidenten het toerisme verafschuwen, omdat Castro alle opbrengsten in z'n zak steekt en dit het regime ondersteunt. Erg typisch ook in een tijd dat Castro weer allerlei mensen vanwege politieke opvattingen in het gevang gooit..
Ahmadinejad, leader of Iran
Een voorbeeld: prisoners' dilemma
Voor wie het even ontschoten was, hier een korte uitleg van het meest bekende voorbeeld uit de speltheorie. Het prisoners' dilemma illustreert dat in sommige situaties waarin beide partijen individueel gezien de beste strategie kiezen, het uiteindelijke resultaat toch voor beiden slecht uitpakt.
Twee criminelen zijn gearresteerd omdat ze samen een aantal overvallen hebben gepleegd. Ze worden afzonderlijk opgesloten zodat ze geen contact met elkaar hebben. De politie geeft beiden een aantal keuzemogelijkheden:
Eén overvaller bekent en de ander ontkent. Degene die bekent gaat vrijuit en de ander wordt geëxecuteerd.
Ze bekennen beiden en krijgen allebei tien jaar cel.
Ze ontkennen beiden en krijgen allebei twee jaar cel.
Allebei ontkennen zou voor beiden de beste oplossing zijn. Maar ze kunnen niet overleggen en dus kiezen ze waarschijnlijk voor bekennen om niet de doodstraf te riskeren. ,
http://www.uvt.nl/univers/nieuws/0203/03/wiskunde.html
Studenten in een stad als Camaguey zijn het socialisme ook meer dan zat maar praten graag met "toeristen" over wat er werkelijk in de wereld te koop is. Daarnaast is er een zwarte markt naar "toeristen" waarbij je dollars wel degelijk buiten de staat om naar de burgers gaan.
[ Dit bericht is gewijzigd door Bayswater ]
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
Cuba zeker "terug geven" aan het volk zoals in Irak. foto
Volgens mij halen ze door dit soort acties alleen maar meer woede en haat van mensen op hun nek.
Ze zouden die mensen in Cuba ook gewoon kunnen helpen door dat pokke-embargo op te heffen en gewoon handel te drijven. Dan hoeven die mensen niet meer op een autoband de zee over, omdat ze in hun eigenland ook gewoon kunnen werken ed...
Maar ik blijf het dubieus vinden om dergelijke landen te bezoeken. Wat mij betreft worden alle dictatoriale regimes op deze planeet geboycot of desnoods opgeruimd, als ze ook anderen last gaan bezorgen.
Ahmadinejad, leader of Iran
quote:
Ze zouden die mensen in Cuba ook gewoon kunnen helpen door dat pokke-embargo op te heffen en gewoon handel te drijven. Dan hoeven die mensen niet meer op een autoband de zee over, omdat ze in hun eigenland ook gewoon kunnen werken ed...
De communistische dicator Castro zal jouw ideeen toejuichen. De talloze dissidenten in 't gevang niet, vrees ik..
Ahmadinejad, leader of Iran
fotozet hem op bushfoto
Als we ff een vergelijking trekken met Boris Jeltsin en de paus, waarvan beiden al jaren wordt verwacht dat ze elk moment het loodje kunnen leggen, en Fidel Castro, dan zal de domste zoon van Bush president zijn eer Castro sterft. Hij is niet ziek, zwak en misselijk, alleen maar redelijk aan de leeftijd maar hij lijkt wel 100 te kunnen worden. Ik zie George W. er wel voor aan om Cuba aan te vallen of Fidel stilletjes uit de weg te ruimen, maar in tegenstelling tot Varkensbaai I heeft Cuba de USSR niet meer. Alleen Noord-Korea zou nog kunnen helpen. Echter, het zou altijd nog een schending zijn van de soevereiniteit van Cuba en dus zal de VN er geen toestemming voor verlenen.
"Hey, who needs permission of the UN? We didn't need that in Iraq either, did we?"
dus de aandacht verlegen naar cuba.
quote:
Onderwijs en zorg zijn gratis maar stampt wel uit de jaren 60
Ja... en komt dat nou door Castro of simpelweg door dat idiote embargo van de VS?????
quote:
Ja... en komt dat nou door Castro of simpelweg door dat idiote embargo van de VS?????
Ja, en dat je voor 20 jaar het gevang in wordt geflikkerd als je het niet met de grote roerganger (Castro) eens bent, is zeker ook de schuld van de VS?! foto
Ahmadinejad, leader of Iran
quote:
Het kapitalisme heeft wel meer doden op zijn naam dan het communisme, denk hierbij vooral aan doden gevallen door honger en slechte werkomstandigheden. Goedkope arbeid kan worden gekocht van kleine kindjes in arme landen en als het geld oplevert om de hele oceaan leeg te vissen dan wordt dat ook geregeld. A.Smith, de grondlegger van de de economie en daarmee dus ook van het kapitalisme stelde dat als iedereen zijn eigenbelang na zou streven dat dit het meest zo op leveren voor het collectief. Dit gebeurd er dus nog steeds terwijl de game-theorie al weer 60 jaar oud is!
Wat hadden al die mensen in het oostblok het toch goed toen wij daar in `86 voedsel en medicijnen kwamen brengen. Waar wij in de westerse wereld het arme deel een below standard medische zorg verleenden kreeg je in het oostblok alleen goede zorg als je belangrijk in de partij was. Voorbeeldje: operatiehandschoenen werden zo vaak hergebruikt dat ze met bandeplakspullen werden gerepareerd. Hoeveel mensenlevens dat alleen al moet hebben gekost vanwege infecties kan ik alleen naar gissen.
Overigens ben ik begin dit jaar nog in Cuba geweest en ik kan je vertellen dat die mensen het daar relatief goed hebben. Als je het met bijvoorbeeld indonesie vergelijkt bijvoorbeeld. Vergeleken met nederland hebben ze het erg slecht. Daarbij komt ook nog eens dat het hele regime daar op angst gebaseerd is, een erg vervelend trekje van communisme.
quote:
K snap niet dat mensen tegen bush zijn als we het hebben over cuba, wat bush nu doet is fantastisch
zet hem op bush
Bush is een dikke nerd die bang is van zijn eigen schaduw.. wat heeft Amerika in hemelsnaam te vrezen van Cuba??
Castro heeft nog steeds veel steun onder zn bevolking, geen enkel land voelt zich volgens mij bedreigd door de situatie in Cuba. Laat dit land nou eens met rust, en laat ze gewoon doen.
Ik stel ook niet dat het een goed sociaal economisch stelsel is, wel moeten we voorzichtig zijn met het beoordelen van dit stelsel want wij hebben zelf nog veel te leren, zoals is uitgezet in de gametheorie. En het feit dat wij niet leren van dingen die wij zelf weten omdat het economisch nadelig zou zijn, is gewoon slecht.
quote:
ze zijn niemand tot last
Nee, behalve zijn eigen bevolking dan. En vergeet de miljoenen! Cubaanse vluchtelingen niet die inmiddels in de VS wonen.
quote:
Daarbij komt ook nog eens dat het hele regime daar op angst gebaseerd is, een erg vervelend trekje van communisme.
Juist.
quote:
En het feit dat wij niet leren van dingen die wij zelf weten omdat het economisch nadelig zou zijn, is gewoon slecht.
Natuurlijk valt er nog veel te leren en te verbeteren, maar wat we in ieder geval hebben geleerd is dat de alternatieve systemen die bedacht zijn over het algemeen desastreus uitpakken. Communisme, Socialisme, Nationaal-Socialisme, Christendom, Islam etc.. Theorie is leuk (en zelfs dat niet altijd) maar de praktijk is een ander verhaal.
[ Dit bericht is gewijzigd door klez ]
Ahmadinejad, leader of Iran
Gaat hij die regimes in Afrika dan ook allemaal aanpakken ? De mensen in Noord Korea hebben niets te vreten doordat een leider daar alles voor zichzelf houdt. Gaat hij Noord Korea aanpakken ? Ooow wacht effe ... Noord Korea schijnt kernwapens te hebben. Niet zo'n goed idee dus.
Hij gaat samen met alle usa meelopers de wereld vernietigen. foto
quote:
Gaat hij die regimes in Afrika dan ook allemaal aanpakken ? De mensen in Noord Korea hebben niets te vreten doordat een leider daar alles voor zichzelf houdt. Gaat hij Noord Korea aanpakken ? Ooow wacht effe ... Noord Korea schijnt kernwapens te hebben. Niet zo'n goed idee dus.
Omdat hij ze niet allemaal tegelijk aanpakt (wat sowieso onmogelijk is), mag hij er geeneen aanpakken? Dat klinkt niet erg logisch.
Het probleem Noord-Korea, daar word al lang aan gewerkt..trust me. foto
Ahmadinejad, leader of Iran
Maar ja te weinig Somaliers in de VS waar hij stemmen kan binnenhalen.
Zijn er nu echt van die naieve mensen die denken dat de VS zich druk maken over dictatoriale bewinden buiten de VS.
Oliecontracten, binnenlandse problematiek omzeilen, zieltjes winnen, wroeging en machtsvertoon daar gaat het in de VS om.
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
quote:
Vorig jaar wilde president Bush de strenge sancties nog versoepelen als het communistische regime van Castro stappen zou nemen richting democratie en "eerlijke en vrije verkiezingen" zou houden. "De dictator heeft geantwoord met opstandigheid en verachting en een nieuwe ronde van brute onderdrukking."
Bush heeft hem dus een kans gegeven. Ik heb trouwens ook een documantaire gezien en het volk wordt daar dus onderdrukt. Ik denk dat veel mensen dit niet echt inzien. Castro is vergelijkbaar met Saddam, al weet ik niet hoeveel doden Castro op zijn naam heeft staan.
En al die trieste Bush bashers die zelfs Amerika nog zouden afkraken als het een middel tegen Aids zou vinden reageer ik gewoon niet meer op. foto
Natuurlijk valt er nog veel te leren......
Ik stelde dat er in het kapitalisme geen les wordt getrokken uit informatie die al dik 60 jaar bekend is. Hier wordt geen leer uitgetrokken omdat men vreest voor het verlies van eigen belang en omdat met de strategie van de tegenstander niet kent. Als we met 100 vissers elke dag gaan vissen en we spreken niet af waar, zodat de visstand overal wordt aangetast is de vis zo op. Als we afsrpreken dat we dag 1 op plaats a gaan, dag 2 op plaats b, enz enz dan wordt de visstand niet aangetast en hebben we allemaal vis. Hier kiest niemand voor omdat men vreest voor het eigen belang. Er wordt dus geen rationele keuze gemaakt. Dat is de grote zwakte t.o.v. het communisme. In theorie heeft het communisme (of beter: het Marxisme) goed toe te passen.
http://www.few.vu.nl/onderwijs/stage/werkstuk/werkstuk-li.pdf
de wat pittigere litteratuur.
quote:
Omdat hij ze niet allemaal tegelijk aanpakt (wat sowieso onmogelijk is), mag hij er geeneen aanpakken? Dat klinkt niet erg logisch.
Als de levenswijze die jij er op na houdt, mij niet bevalt, mag ik jou dan ook aanpakken ?
M.a.w. wat geeft Bush het recht om een regime omver te helpen, als het niet conform zijn ideeen is ?
Moet de hele wereld een regering hebben precies zoals meneer Bush dat wilt ? En als dat dan afwijkt, dan moet dat land zich maar aanpassen (desnoods met strafmaatregelen en/of geweld).
Dát zou pas onlogisch zijn.
[ Dit bericht is gewijzigd door EdwinW ]
quote:
Moet de hele wereld een regering hebben precies zoals meneer Bush dat wilt ? En als dat dan afwijkt, dan moet dat land zich maar aanpassen (desnoods met strafmaatregelen en/of geweld).
Dát zou pas onlogisch zijn.
Je omzeilt de essentie van de discussie door op de persoon van Bush te spelen. Het gaat helemaal niet om wat Bush wil, het gaat erom dat dictators en regimes die met geweld hun eigen bevolking onderdrukken en op die manier al tientallen jaren hun bevolking in een ijzeren greep houden, en die greep weten te behouden door angst en terreur te zaaien, de wacht wordt aangezegd. De verdere motieven van Bush of de VS zullen mij worst wezen, ook de mensen in Cuba hebben recht op vrijheid van meningsuiting, net zoals jij die nu hier hebt. En ja vrijheid van meningsuiting is een hogere norm en belangrijkere waarde dan het in stand houden van dictatortjes, waar Europa altijd zo goed in is geweest.
Als jij je gezin terroriseert mag de buurman daar iets van zeggen, ja, en als jij je vrouw het ziekenhuis slaat mag de politie langskomen om jou op te pakken. Graag had ik gezien dat de VN die rol van politieagent op zich zou nemen, maar die blijkt daar helaas nog steeds niet toe in staat.
[ Dit bericht is gewijzigd door klez ]
Ahmadinejad, leader of Iran
Laten we met z'n allen een oorlog tegen Bush beginnen
ze moeten bush en die ouwe van hem maar eens hard aanpakken ofzo..
kan die man niet gewoon weg..
word tijd dat ze een andere president kiezen daar in de VS foto
Het foute van Cuba is dat mensen die in Cuba niet doen wat er verwacht is dat ze verdwijnen. Maar verder is het daar redelijk op orde. Zonder die klote embargo's van Amerika zou het daar voor veel mensen (okee, ze moeten denken zoals het regime) stukken beter zijn.
Amerika is al decenia bezig de wereld te manipuleren om er zelf beter op te worden. De almighty $ is waar het om gaat. En niet voor de bevolking, nee voor een select groepje wat aan de macht is of wat daar om heen hangt. Communisme is het ergste wat die lui kan overkomen. Iedereen gelijk en iedereen dezelfde middelen... Je hoeft het niet eens te zijn, maar denk er eens over na.
quote:
Onderwijs en zorg zijn gratis maar stampt wel uit de jaren 60 dus of je daar blij mee moet zijn
Volgens mij heb ik wel eens gehoord dat dat juist WEL goed voor elkaar is daar. Vooral de medische zorg dan.
quote:
Je omzeilt de essentie van de discussie door op de persoon van Bush te spelen. Het gaat helemaal niet om wat Bush wil, het gaat erom dat dictators en regimes die met geweld hun eigen bevolking onderdrukken en op die manier al tientallen jaren hun bevolking in een ijzeren greep houden, en die greep weten te behouden door angst en terreur te zaaien, de wacht wordt aangezegd.
Ten eerste mijn complimenten voor het maken van zo'n lange zin. Ten tweede vergeet je dat je alles nekijkt vanuit jouw perspectief. Dus vanuit onze gedachtengang, de democratie. Wie zegt dat dat het beste is? En wie bepaald dat Cuba moet veranderen? Er is al eerder een opmerking hier geplaatst dat wanneer je de embargo's opheft, je een heel ander beeld krijgt. Dan gaat het ook in Cuba goed. Maar dat laat de VS niet toe, want dan is het hele beeld dat communisme/socialisme slecht is, verdwenen.
Het valt mij op (en mij niet alleen) dat toen Clinton aan de macht was, ik nauwelijks iets hoorde over terroristen en 'as van het kwaad'. Nu zit die eikel (Bush red.) daar en ik hoor iedere dag niet anders. Wat is dat voor bullshit? Als je mensen gaat najagen, vindt je het gek dat ze terug slaan? Wat zou jij doen wanneer ze Nederland binnen vielen? Militair gezien kun je niks beginnen. Dan blijft er toch alleen verzet mogelijk? De VS noemt dat terrorisme. Ze kunnen ook eens een spiegel pakken en naar zichzelf kijken.
Uhm.... beetje lange post he? Ik stop er maar mee.
De strekking is wel duidelijk denk ik. Ik ben tegen.
quote:
Dus vanuit onze gedachtengang, de democratie. Wie zegt dat dat het beste is?
De VN bijvoorbeeld, om die slecht functionerende instelling maar eens van stal te halen. En jij ook hoop ik, en de meeste mensen naar ik hoop. Of wil je een voorbeeld nemen aan Cuba? Of Irak onder Hussein? Of communistische modellen? enz.
quote:
Maar dat laat de VS niet toe, want dan is het hele beeld dat communisme/socialisme slecht is, verdwenen.
Oh? dus jij denkt socialisme/communisme een goede oplossing c.q. niet slecht is? Dan zullen we het inderdaad nooit met elkaar eens worden.
quote:
Het valt mij op (en mij niet alleen) dat toen Clinton aan de macht was, ik nauwelijks iets hoorde over terroristen en 'as van het kwaad'. Nu zit die eikel (Bush red.) daar en ik hoor iedere dag niet anders. Wat is dat voor bullshit?
Bush was net een paar maanden aan de macht toen het 11 september werd.
Terrorisme heeft zichzelf op de agenda gezet, daar heeft GWB weinig mee te maken.
Ahmadinejad, leader of Iran
quote:
Het gaat helemaal niet om wat Bush wil, het gaat erom dat dictators en regimes die met geweld hun eigen bevolking onderdrukken en op die manier al tientallen jaren hun bevolking in een ijzeren greep houden, en die greep weten te behouden door angst en terreur te zaaien, de wacht wordt aangezegd.
Het gaat dus wel wat Bush wil. Bush doet alleen dit om zichzelf beter te maken, en echt niet omdat hij die Cubanen 'vrij' wil maken... Waarom gaat Bush niet zeuren dat CHINA een communisme is? Omdat hij daardoor zelf heel veel schade zal ondervinden! Maar ja, met jouw eentonig beeld van de wereld kan ik er ook weinig aan doen foto
quote:
Het gaat dus wel wat Bush wil. Bush doet alleen dit om zichzelf beter te maken, en echt niet omdat hij die Cubanen 'vrij' wil maken...
Nee, jij vind blijkbaar belangrijker om je punt te maken over Bush dan te erkennen wat de Cubanen willen. Jij wil de Cubanen in een dictatoriale staat laten leven omdat je Bush niet mag.
De Cubanen willen namelijk wel degelijk vrijheid en democratie, en het zal ze worst wezen of Bush of kabouter Wipneus het ze bezorgt (alleen zie ik het die laatste nog niet snel doen foto).
Ahmadinejad, leader of Iran
Eindelijk kon de VS na de wapenwedloop in de koude oorlog met Rusland door de 11e september weer eens haar geliefde wapenindustrie en de in nood verkerende economie aanzwengelen. Over het strafhof in Den Haag zal ik maar niet beginnen.
Maar om weer even terug te komen op het topic, hoe wil Bush internet en satelliet tv voor Cubanen in Cuba bewerkstelligen?
[ Dit bericht is gewijzigd door Bayswater ]
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
quote:
Terrorisme heeft zich op de agenda gezet? Het kwam Bush en consorten wel verdraaid goed uit die 11e september, je zou bijna denken hoe Bin Laden, met een Amerikaanse opleiding, dit voor mekaar kon krijgen buiten de roemruchte veiligheidsdiensten van de VS om (okay ook een keer gefaald in toevallig Cuba, maar dat kwam door Kennedy eigenlijk (oeps doodgeschoten waar men het over de precieze toedracht nog niet uit is)). Maar de VS heeft wel vaker van die verdachte aanleidingen gehad (Pearl Harbour, aangevallen schip kwestie Vietnam)
Eindelijk kon de VS na de wapenwedloop in de koude oorlog met Rusland door de 11e september weer eens haar geliefde wapenindustrie en de in nood verkerende economie aanzwengelen. Over het strafhof in Den Haag zal ik maar niet beginnen.
Nu begrijp ik waarom je naar Cuba bent geweest. Je bent een kloon van Victorv8, of je bent op zijn minst aangestoken door zijn ziekelijke verslaving aan complottheorieen.. foto
Maar even serieus, om dit soort strategieen te bedenken.. je dicht de VS administration nu echt teveel intelligentie toe.
Ahmadinejad, leader of Iran
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
quote:
Graag had ik gezien dat de VN die rol van politieagent op zich zou nemen, maar die blijkt daar helaas nog steeds niet toe in staat.
Inderdaad. Als de VN echt begaan was met de mensen op Cuba, dan hadden ze allang die sancties die de VS eenzijdig hebben ingesteld, aangevochten. Met die sancties is Castro er echt niet armer van geworden. Het zijn de gewone burgers die lijden onder de jarenlange sancties.
quote:
"eerlijke en vrije verkiezingen"
waar Bush veel ervaring mee heeft foto
quote:
En al die trieste Bush bashers die zelfs Amerika nog zouden afkraken als het een middel tegen Aids zou vinden reageer ik gewoon niet meer op.
Amerika heeft wel degelijk medicijnen tegen aids ontwikkeld. En het is juist Amerika die verhindert dat deze medicijnen in bijvoorbeeld Afrika voor een betaalbare prijs beschikbaar komen. Dit stond toevallig gisteren nog in de Volkskrant.
Dus wanneer ik Bush hoor spreken over "we gaan Cuba bevrijden", dan kan ik op m'n klompen aanvoelen dat dit slechts verkiezingsretoriek is.
quote:
Amerika heeft wel degelijk medicijnen tegen aids ontwikkeld. En het is juist Amerika die verhindert dat deze medicijnen in bijvoorbeeld Afrika voor een betaalbare prijs beschikbaar komen. Dit stond toevallig gisteren nog in de Volkskrant.
Dus wanneer ik Bush hoor spreken over "we gaan Cuba bevrijden", dan kan ik op m'n klompen aanvoelen dat dit slechts verkiezingsretoriek is.
Wat een fraai staaltje offtopic VS-bashing is dit weer.
Alsof NL en Frankrijk (wat het grootste aandeel aan AIDS medicijn ontwikkeling heeft geleverd) deze gratis uitdelen in Afrika!
Maar nee, het is allemaal de schuld van de VS. Het is dit zondebok-theorie gedrag wat mede tot WOII geleid heeft (en heel veel andere conflicten).
Ahmadinejad, leader of Iran
quote:
Vorig jaar wilde president Bush de strenge sancties nog versoepelen als het communistische regime van Castro stappen zou nemen richting democratie en "eerlijke en vrije verkiezingen" zou houden.
Leest iedereen hier voor het gemak maar even overheen...? Of past dat niet zo goed in de tunnelvisie over de VS?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken