Nieuws
Peiling: angst voor aanslag historisch laag
De angst voor een terroristische aanslag in Nederland is sinds 11 september 2001 niet zo laag geweest. Zo'n 27 procent van de Nederlanders is bang voor een aanslag, meldt Maurice de Hond op basis van een peiling. In 2005, kort na de aanslagen in het Londense openbaar vervoer, was dat nog 55 procent.
De helft van de ondervraagden denkt, net een jaar geleden, dat de wereld nu onveiliger is dan kort na de aanslagen in 2001. Ook is 42 procent van mening dat de Nederlandse overheid de burger niet goed beschermt tegen eventuele aanslagen. Drie op de tien Nederlanders vinden dat Nederland hierin slechter is dan de Verenigde Staten.
Het is allemaal bang makerij , om bepaalde wetgevingen door te drukken en de vrijheid te beperken.
Met vrienderlijke groete de VS
op FOK!
op Facebook
op de website
ze komen in actie als niemand er meer erg in heeft
WHAT? ARE YOU NUCKING FUTS???!!!
opzoute ! Ik denk niet zoals jij bent :(
IK BEN HOOGBEVAAGD!
maak me iets drukker om de WK-kwalificaties
"Nederland hoog op het lijstje voor aanslagen" ect ect
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
Inderdaad.
We hebben nooit op een lijst van aanslagen gestaan,
Leugens Leugens Leugens Leugens Leugens Leugens Leugens ook van JP en ze likkers in de kamer !!!
WAAROM ZIJN we in hemelsnaam kranen aan het aanliggen in Afghanistan?? Waarom steunen we in VS beleid in het midden oosten?? We zorgen er alleen maar voor dat er meer haat voor het westen in die regio ontstaat en meer mensen in de rij gaan staan voor de Taliban.
JAAA, OPTIEFEN op plekken waar we niet thuis horen, minder olie stelen en minder onschuldige mensen doden voor eigenbelang.
Dan zal de kans op terrorisme vanzelf verdwijnen.
*we worden bedreigd door de moslims
ja wij zijn bang voor de islam
Wel aanslag = we moeten nog meer maatregelen
En dan het overdreven nieuws dat Nederland gevaar zal lopen door die powerpoint-presentatie van Wilders....WHATEVER!!!!
Totdat je kleine zusje op een vrij pijnlijke manier sterft
Wij moeten hun eerder te pakken nemen:Y
ze hebben al gewonnen. Ze zouden bedreigent zijn voor de vrijheid, en dankzij die 'maatregelen' moet ik straks mijn DNA afstaan. En dat was volgens mij geen idee van de terroristen of wel dan?
Vrijheid mag wat kosten hoor
En ik heb niets te verbergen, ik denk alleen na en ik ben niet zomaar een of andere dienstslaaf van de overheid, ik ken die mensen niet eens. Waarom zouden ze mijn DNA moeten hebben? Ik ben niet van plan iemand kwaad te doen, geen moslims, en ook geen amerikanen. Toch zien ze mij als verdachte door dit soort regels, dat is gewoon walgelijk.
Keer heel boeiende documentaire gezien, waaruit bleek dat verschillende de zogenaamde "terroristische organisaties" het geld uit Nederland vergaren door verschillende praktijken. Nu is natuurlijk de vraag of deze onderzoeken kloppen etcetera maar mochten ze kloppen hoef je er niet bang voor te zijn. Niemand gooit ten slotte zijn eigen ramen in..
Damn - dat is nou al de derde keer in twee dagen dat ik deze quote post...
Het mooiste van deze bullshit vind ik dit bericht:
http://www.elsevier.nl/we(...)aalt-op-Lowlands.htm
Een gozer omhangen met toiletrollen met daarop de woorden sexbomb en dan Schiphol waarschuwen dat er verhoogde terreurdreiging is!!!!
Angst is een slechte raadgever.
Je weet al ondertussen hoe de mens in elkaar steekt?
Als iedereen zoals jou gaat denken maken ze steeds meer gebruik van je. Maar goed ik zie dat je een Paris Hilton avatar heb. De grootste miskraam van de wereld, en het praat ook nog.
Ingevoerde "anti-terreur" maatregelen sinds 9/11
foto
Terreur is ZOOO overrated
Mooi probeert de bevolking angs in te boezemen zodat dezelfde bevolking vrijwillig aan de overheid vraagt om anti-terreur maatregelen in te voeren die hun vrijheid en privacy aantasten.
De politiek lacht zich kapot om de domme schapen die dit niet inzien.
De helft van de ondervraagden denkt, net een jaar geleden, dat de wereld nu net zo veilig of veiliger is dan kort na de aanslagen in 2001. Ook is 58 procent van mening dat de Nederlandse overheid de burger goed beschermt tegen eventuele aanslagen. Zeven op de tien Nederlanders vinden dat Nederland hierin net zo goed of beter is dan de Verenigde Staten.
In de jaren 70 en 80 was er veel meer 'gevaar'. Alleen lijkt men na 2000 dat allemaal vergeten.De dreiging was veel realistischer dan dat de dreiging nu is. De kans is te verwaarzlozen. Dat betekend niet dat het niet kan gebeuren natuurlijk. Een scheikundige gek is genoeg.
Pikant detail is dat veel van de (privacy- en vrijheidbeperkende) wetten die zogenaamd doorgevoerd zijn na 9/11 grotendeels al voor 2001 waren voorbereid.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken