Nieuws
Wilders wil vanwege moslims de Grondwet wijzigen

Wilders: ''Ik wil een nieuw artikel 1, waarin de Leitkultur van het Westen wordt verwoord. Er mogen van mij in Nederland best joodse en christelijke scholen bestaan, maar geen islamitische scholen.''
De wijziging van de grondwet moet het ook mogelijk maken criminele moslimjongeren harder aan te pakken. ''Als een minderjarig moslimkind over de schreef gaat, dan moet het samen met de ouders het land uit worden gezet. Want de ouders zijn verantwoordelijk voor minderjarige kinderen. Als er eerwraak plaatsvindt, dan moet het hele gezin het land uit. Gewoon verwijderen.''
Een grondwetswijziging heeft overigens heel wat voeten in de aarde. Eerst moet zo'n voorstel door zowel een meerderheid van de Tweede als Eerste Kamer worden aangenomen. Daarna worden de Kamers ontbonden en volgen er verkiezingen. Dan moet een tweederde meerderheid in zowel de Kamer als de Senaat vóór stemmen om de grondwetswijziging werkelijk door te voeren. De PVV heeft op dit moment overigens nul Eerste Kamerleden, omdat de partij niet meedeed aan de Provinciale Statenverkiezingen.

'Geen islamitische scholen'
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Beetje enge trekjes krijgt onze zondagskapper foto
In Mekka
Dat is pas leuk
Alsof een bepaald geloof de oorzaak is van alle problemen in dit land zeg..
Jammer dat Liefde niet zo een bekend woord is /hippiemodus foto
In de zin van grove aanpak na zoiets als eerwraak. Dat mag gewoon niet en daar wil Nederland zich ook niet aan verbinden.
Uitzetten is dan een goede maatregel naar mijn idee.
/hetzwitserlevengevoel foto
Ons blonde kuifje begint een stripfiguur te worden.
dat woord wordt Der Untergang voor Wilders
Iederen mag een poging doen de grondwet te veranderen, alleen geert wilders niet
Als hij het wel probeert scheren we hem kaal.
OT: is hij echt zo dom, of ziet hij er alleen zo uit?
Maar hiermee laat Wilders weer eens klinkklaar blijken dat ie een doodordinaire racist is: "Er mogen van mij in Nederland best joodse en christelijke scholen bestaan, maar geen islamitische scholen.''
Hij kan namelijk geen goede reden noemen waarom wel christelijk mag en niet islamitisch.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
als politicus kun je hem niet echt serieus nemen...
foto ik moest lachen om je reactie foto
http://en.wikipedia.org/wiki/Leitkultur
foto
foto
Goodreads
Verder is het natuurlijk een inefficiente bureaucraat, als je artikel 1 schrapt, mag je al discrimineren, dus dan hoeven er geen nieuwe regels voor in de plaats te komen.
Kansloos met een hoofdletter K, natuurlijk.
Bevolkingsgroepen verschillen van elkaar. De marokkaanse bevolking is zo ontzettend anders dan de Nederlander. Ik kan me wel begrijpen dat Wilders hier iets aan wil doen.
Ik ben absoluut geen rascist, toch vind ik dat Wilders op veel punten gelijk heeft. Deze uitspraak is wel wat kort door de bocht en zal tegen heel wat zere scheenbenen zijn
Overigens dit is een persoonlijke mening foto
eerst roept hij iets heel extreems, vervolgens wordt er heftig over gepraat en raakt iedereen aan die uitspraak gewend, vervolgens komt hij met een afgezwakt voorstel en ineens klinkt dat heel redelijk.. wilders speelt het erg goed
Wilders weet als geen ander dat dit voorstel heeeel weinig tot geen kans van slagen heeft. Toch brengt hij een dergelijk bericht naar voren. Wat zou het motief hiervoor kunnen zijn.
Het lijkt me sterk dat dit alleen is om de aandacht van (extreem) rechts nederland te krijgen.
Laat ze blij zijn dat ze terug kunnen naar een islamitische cultuur als ze hier uitgezet kunnen worden.
www.jihadwatch.org
foto Doekele Terpstra foto
60 jaar geleden zou hij het goed gedaan hebben.
En mijn andere broertje heeft ook onenigheid met haar. Zij vindt dat hij niet te veel in het rond moet neuken, en hij (24-jarige student) vindt van wel. Ook typisch een (sub)cultuurclash tussen de studentencultuur en de domineecultuur. foto
Dus één cultuur alsjeblieft, dan hebben we nooooit meer ruzie. foto
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
Geert, voor jou heb ik maar één woord: lamlul.
Idioot.
Wilders chargeert de boel om de politiek zo ver te krijgen dat ze iets doen, want niets doen is dat waar men tot nu toe in uitblinkt.
De laatste tijd zie je van links naar rechts verschillende pogingen om Wilders het heft uit handen te nemen en neemt men Wilderiaanse beslissingen die lang geleden al genomen hadden moeten worden.
Ik juich het toe dat er in ieder geval iemand is die geen blad voor de mond neemt, en blijkbaar werkt het.
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
Waarom dient Geert een voorstel in dat er niet doorheen KAN komen?
Ik denk dat je pas een meerderheid voor zo'n voorstel kan krijgen als moslims
zich op dagelijkse basis gaan opblazen in publieke plaatsen.
Zo erg is het dacht ik nog niet
foto
foto
Hoe lang zal het duren voordat ie dit onzalige plan uit de kast trekt?
neem bijvoorbeeld amerika, iedereen daar is eerst amerikaan, en daarna pas latino of afrikaan of moslim.. zo moet het in nederland ook worden..
maar in dit linkse kutland ben je dan direct een nazi, mensen zien niet in dat meerdere dominante culturen in één land vroeg of laat op genocide gaat uitdraaien.. we hebben weinig geleerd van joegoslavië
Het probleem is hier niet zozeer Wilders, maar de media, die hem na elke scheet weer enorm veel aandacht geven.
Als zijn gebral een tijdje genegeerd wordt, gaat het vanzelf over (tenminste... bij normaal denkende mensen)
Ben ik trouwens de enige die het opvalt dat de Partij voor de Vrijheid alleen maar met ideeën komt voor vrijheidsbeperkingen?
Tweede overall bij het Europees Kampioenschap Lock On: Flaming Cliffs
Daar hoef je volgens mij niet eens de grondwet voor aan te passen.
Maar daar hoeft gvd geen grondwet voor verandert te worden.
gelukkig dat Wilders dit gevaar nu al in ziet...
Over een jaar ben je als het aan Wilders ligt al strafbaar als je ademhaalt, terwijl je allochtoon bent. foto
foto
Rare "atheist" ben je dan.
Wees blij dat is een weg en nu de rest nog.
Jij begint steeds ongeloofwaardiger te worden als atheist.
En de reden is dat de islam een staatsbestel is en geen godsdienst.
Daarom is dat onderscheid 100% correct.
www.jihadwatch.org
een tijd terug werd er nog gesproken over 1 nationaliteit.
laat iedereen maar kiezen: als je de nederlandse nationaliteit wil - met alle bijbehorende rechten en plichten - dan kan je alleen die nationaliteit hebben. Heb je die nationaliteit niet en pleeg je hier een strafbaar feit dan ga je maar terug naar je eigen land.
niets meer zeuren over discriminatie, gewoon duidelijke regels en eigen keuze.
dit kan dan natuurlijk alleen niet op basis van geloof zoals wilders wil.
die man heeft gewoon een islamfobie ofzo
In de kernen heeft ie gelijk, er is een strengere aanpak nodig voor raddraaiers en 90% daarvan heeft hun achtergrond in het buitenland. We hebben hier regels waar je je aan hoort te houden, doe je dat niet dan ben ik het ermee eens dat je eruit gaat. Onzin accepteren als dat het vanwege het geloof komt mag niet meespelen.
Iedereen heeft het recht om zijn eigen geloof uit te oefenen maar een strafbaar feit blijt een strafbaar feit en dan speelt geloof geen rol meer
Je ziet alleen wel dat er nu plotseling krampachtig geprobeerd wordt van overheidswege een "Nederlandse identiteit" uit de kast te trekken. Maar daar worden "allochtonen" (lees BUITENLANDERS, in plaats van Nederlanders van allochtone afkomst) niet bij betrokken, en dus helpt het niet veel in deze problematiek.
En als ze een beetje slim zijn gaan ze vanzelf al.. foto
Prive: http://pixels.ontheweb.nl
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken